Привітання з днем народження артистові

Ти — прекрасний артист,
Всіх талантом дивуєш.
Нехай до успіху непоказний,
Тільки ти легко крокуєш.
Будуть дивні квіти
І признанье неодмінно.
З днем народження! Мрії
Нехай здійсняться миттєво!

В твій День народження хочемо тобі побажати, щоб твій талант розкрився ще сильніше, і засяяв усіма своїми гранями на театральному небосхилі! Нехай кожна роль додає тобі впевненості. Нехай всі неприємності будуть лише зіграні, а в реальному житті біди обійдуть твій будинок стороною! Міцного тобі здоров’я!

Вітаю тебе з Днем народження! І бажаю, нехай режисери мріють, щоб ти грав під їх керівництвом! Бажаю тобі, щоб все було добре як на роботі, так і на особистому фронті! Нехай крики «браво» і «на біс» ти міг чути не тільки на сцені, а іноді і в ліжку! Нехай твоє здоров’я тебе ніколи не підводить!

Вітаю вас з Днем народження! Неодноразово бачив вас у справі, і тому з повною упевненістю можу сказати, що ви джерело талантів! За вами майбутнє! Мистецтво перевтілення підвладне вам повністю! Бажаю вам творчих успіхів в театрі і кінематографі! Нехай ваше здоров’я буде міцним, а роки довгими!

Мистецтва для мистецтва немає – є тільки мистецтво для життя. Вище завдання художника – розпалити бажання людей бути краще. Чудовий Ваш талант, вірність і відданість обраній справі всього свого життя – зразок справжнього служіння Мистецтву, гідний глибокого захоплення, поваги і невгамовних овацій.