Привітання на день народження по роках

У кожного з нас є дуже близькі люди, яких ми щорічно повинні вітати з днем народження. Це наші родичі, друзі, колеги, а у багатьох складаються цілі компанії, які постійно разом відзначають Дні народження один одного. Це приємна подія, але підбираючи привітання, так хочеться оригінальності! З року в рік просто бажати щастя і здоров’я, якими б необхідними вони не були, просто набридає. Зате наш сайт має привітаннями, які точно не повторять торішні – це привітання на кожен рік народження, починаючи з побажань малюкам на перший рік життя і до самого похилого віку! У нас знайдете найкрасивіші привітання з днем народження на кожен рік.

Побажання на день народження по роках українською мовою

Свята, як відомо, час для веселощів і радості, поздоровлень і теплих слів, особливо, якщо це свято День народження! Посмішки, увага, добрі побажання та подарунки – все це є невід’ємною частиною такого чудового свята. Однак, не завжди вдається підібрати потрібні слова, які підкреслять яскравість і гідності тієї чи іншої дати, пов’язаної з віком. Для кожного періоду життя повинні бути присвячені особливі побажання! Дитинство, скажімо, пора безтурботна і ніжна, тому і слова для маленького ювіляра повинні мати, в чомусь, напутній і повчальний характер. А як приємно дитині почути персональне привітання, а не банальне “рости великий, не будь локшиною”!

Дати, пов’язані з юністю – це величезні перспективи, перш за все, тому і побажання сповнені оптимізму і бадьорості. Не важливо, 15 або 17 років виповнюється імениннику, головне, що слова поздоровлень підкреслюють всю красу такого чудового періоду, як юнацтво. Що може бути краще, коли тобі присвячують такі щирі і теплі слова в День народження!?

Чим старше ми стаємо, тим більше досвіду приходить з часом. Саме це враховується при привітанні ювіляра, який досяг зрілості. Час, коли юність закінчена, а старість ще далеко, вважається самим благодатним, тому побажання в цьому віці сходяться на досягненні поставлених цілей, здоров’я і матеріальному благополуччі. Завжди приємно приймати на свою адресу такі слова!

Час, коли тебе називають бабусею чи дідусем прийнято називати старістю, однак і в ній є свої плюси! Коли, як не в старості ми зможемо відпочити від робочої суєти і присвятити себе вихованню онукам?! Поздоровлення, пов’язані зі святкуванням Дня народження або ювілею в цьому віці сповнені подяки, любові, трепету. Вже кілька поколінь може гордо називати себе Вашими нащадками, а це варто того, щоб жити далі!

У кожному віці є свої нюанси, які слід обов’язково враховувати, вітаючи людинe. Варто знаходити відмінності не тільки в круглих датах, але і в звичайних Днях народження, оскільки кожен рік, що минає не схожий на попередній.