Привітання з днем народження інженера

Інженер! В твій День народження хочеться побажати тобі міцного здоров’я, щоб негаразди і недуги були не владні над тобою. Щоб поруч з тобою завжди була твоя улюблена друга половинка, чарівні діти. Щоб на роботі тебе оточували сумлінні співробітники і колеги. І щоб друзі ніколи тебе не зраджували. Будь щасливий!

Дорогому нашому інженеру в День народження бажаємо творчих успіхів в його нелегкій, але дуже цікавій і потрібній людям справі. Будь завжди таким же самовідданим своїй справі професіоналом. Міцного тобі здоров’я, сили волі і сили духу, вірних товаришів і помічників, мудрих вчителів і наставників.

Від щирого серця вітаємо тебе, інженер, з Днем твого народження. Нехай в твоєму житті буде більше сонячних днів, ніж похмурих; більше щасливих снів, ніж безсонних ночей, більше доброзичливців, ніж недругів. Нехай улюбленими будуть і дружина, і діти, і робота, і ти будь ними любим. Здоров’я, радості, довгих і щасливих років життя. Твої вірні друзі!

У цей світлий день – День твого народження! Дорогий наш інженер! День у день ми з тобою краплею по краплині рухаємо прогрес вперед, і це величезне щастя – працювати з тобою, знати, що поруч завжди є підтримка і опора. Будь здоровий, міцний духом. Професійних тобі успіхів і всіх земних благ. З найкращими побажаннями твої колеги!

Вітаю тебе, дорогий мій інженер! Від щирого серця вітаю тебе з найголовнішим Днем в твоєму житті – Днем народження. У цей неповторний день в світ прийшов дуже світла розумна і прекрасна у всіх відносинах Людина з великої літери, яка своєю копіткою працею робить наш світ світлішим і добрішим! Залишайся завжди таким і будь з нами ще довгі роки.

Нехай внутрішній вогонь запалює факел життєлюбства й оптимізму! Професіоналізм дає впевненість в собі, бадьорість і відмінний настрій! Колега, з Днем народження.

Талановитому інженеру, який і з закритими очима готовий проектувати і модернізувати, в його день народження ми бажаємо побільше перемог і нагород, сума яких обчислюється не тільки грамотами, а й хрусткими доларами! Нехай натхнення у вашій натурі завжди поєднується зі строгим, наукового складу мисленням і ніколи не буває сумно!

Хочу зазначити, що професія інженера досить специфічна і припускає зосередженість, здатність до аналізу, складність різного роду розрахунків і вміння правильно висловити свої думки! Саме таким фахівцем Ви мені завжди і представлялися. Дозвольте подякувати Вам за Вашу роботу і ті пропозиції, які Ви постійно вносите з метою поліпшення діяльності нашого підприємства! Щиро бажаю Вам побільше цікавих проектів і вдалих ідей, взаєморозуміння в колективі, міцного здоров’я і благополуччя!

Ти з дитинства майстрував вежі з кубиків, збирав конструктор в химерні фігурки … Вітаємо з днем ​​народження, інженер! Нехай в будні твої сили підтримують успіхи і блискучі перспективи, а в особистий час нехай завжди буде, де і з ким добре відпочити, про що помріяти і чому просто порадіти всім серцем!

Щирі вітання з Днем народження, любимо за добру вдачу і людські якості! Нехай ця чарівна усмішка і професіоналізм завжди будуть візитною карткою нашого колективу!

Дорогий наш (). Ви не випадковий гість на підприємстві, і від вашої уваги не вислизне жодне порушення правил техніки безпеки. Бажаємо в житті безліч весняних світлих днів, і зустріти не один ще прекрасний ювілей!

Дорогий (). Ваша воля, оптимізм, відданість справі гідні захоплення і поваги. Талант, майстерність і цілеспрямованість допомогли Вам досягти значних результатів, завоювати визнання і повагу Ваших друзів і партнерів. Ваше життя, Ваші успіхи є прикладом відданості своїй справі.

Ти – душа нашого колективу, чудовий друг і мила людина! Спілкування з тобою приносить нам радість і чудовий настрій! З Днем народження тебе!

Дорогий мій колега! Складно знати закони і всякі юридичні тонкощі, ще складніше – бути головним інженером. Поважаю, чесно кажу! Що хочу побажати: по-перше, грамотних проектів, які ти міг би реалізувати, по-друге, на найвищу оцінку керівництвом твоєї роботи, і, нарешті, по-третє, величезних перемог на всіх горизонтах! Нехай тобі ніколи не буде нудно в цьому житті, навіть, якщо твоя діяльність деколи вимагає монотонної і копіткої роботи! Успіхів тобі, дорогий колего!

Дорогий наш (). Наш колектив з радістю вітає Вас з Ювілеєм. Прийміть наші вітання і найтепліші побажання. Бажаємо всього найкращого і подальших професійних успіхів. Благополуччя Вам і всіх благ у вашім квітучім житті.

У День народження тобі
Побажаю зростання в кар’єрі!
Нехай побачить толк начальство
У геніального інженера!
Нехай любов взаємною буде,
А здоров’я не убуде!

Залиш креслення, кульман, схеми
І голосно посвяткує сьогодні!
Бажаю тобі в День Народження
Любові, море щастя, здоров’я!

У день народження інженеру
Побажав заочно я:
Олівець нехай буде гострим,
А розрахунки точними!
Нехай в роботі і сім’ї
Буде тільки щастя!

Інженеру в День народження,
У данину великої поваги
Посилаю я в віршах
Sms-ку з поздоровленнями!
Щоб працював з захватом,
Відпочивав, щоб з настроєм!

У День народження інженера
Побажаю я йому
Нехай любов надія, віра
Будуть назавжди підмогою вірною
І здоров’ю, та розуму!

Вітаємо ми сьогодні інженера,
Нехай росте скоріше його кар’єра!
Адже він дуже класний фахівець,
В житті – справжній реаліст!
Проектувати вдало він вміє,
Сперечатися з цим навряд чи хтось посміє!
Нехай йдуть успішніше справи,
Вам – здоров’я, радості, добра!

Ти довго вчився, намагався завжди,
Хотів адже ти стати інженером,
Пройшли непомітно учення роки,
Пройшовши через масу бар’єрів,
Ти став ким хотів! Вітаємо тебе,
Адже ти інженер геніальний!
Нехай радість приносить робота твоя,
Ну і дохід реальний!

Ти два в одному – і інженер і воїн
Ти повинен бути завжди спокійний,
Щоб побудувати всю оборону,
Щоб вчасно спорудити понтони.
Сапери, будівельники та інженери,
Нехай ваша робота не псує вам нерви.
Нехай гордістю буде для вас ваш мундир
І справедливий буде ваш командир!

З Днем народження інженер тебе вітаємо,
Щастя, здоров’я, любові тобі бажаємо.
Ти майстер на всі руки, в роботі знаєш толк,
Будь-які всі завдання завжди виконаєш в термін.
Твій світлий розум і золоті без сумніву руки,
Не будуть знати по життю відпочинку та нудьги.

Літак, авто, мікрохвильовка …
Як створити все це? Ось головоломка!
Але знайде і вихід, і рішення
Інженер-механік на завершення.
Точний, скрупульозний, акуратний,
сумлінний, відповідальний і розумний,
з тобою працювати мило і приємно,
ти досконалістю наповнюєш будні!