Привітання на дівич-вечір

Дівич-вечір – це дуже важлива подія в житті кожної дівчини. Сучасним майбутнім нареченим зовсім не обов’язково знаходиться на самоті, і плакати напередодні весілля. Своє передвесільне свято майбутня наречена повинна провести в колі подруг. Вечірку можна провести як у нареченої вдома, так і в клубі, ресторані, на природі. Як і в минулі часи головним правилом дівич-вечора є відсутність чоловіків, щоб наречена могла в останній раз погуляти без майбутнього чоловіка, попрощатися зі своєю незалежністю. Адже вже на наступний день, вона стане нареченою, і надалі буде погоджувати свої походи з майбутнім чоловіком. Організацією цього свята займаються подружки нареченої, готуючи їй сюрпризи, тости, привітання на дівич-вечір, побажання та конкурси. Майбутній нареченій буде дуже приємно вислухати побажання і привітання своїх подруг. Адже дівич-вечір, в першу чергу, її свято. Поздоровлення можуть бути в віршах або в прозі, але головне – від душі. Найтепліші слова привітань майбутня наречена може отримати від найближчих подруг, які їй не заздрять, а навпаки дуже раді що вона виходить заміж. Якщо ви не можете придумати, як скласти привітання для подруги самостійно, пропонуємо скористатися вже готовими варіантами на 100 pryvitan. Ми підібрали найцікавіші поздоровлення на дівич-вечір в прозі, віршах і смс спеціально для подружок нареченої.

СМС

Дівич-вечір у нас найкращий,
Ми віримо, що все попереду.
Майбутнє буде ще крутіше, –
Весілля очікує нас в дорозі.

Ми з нареченою кращі подруги,
На її дівич-вечір зібралися.
Ніколи не встануть між нами хуртовини –
Сонечко завжди лине вгору.

Завтра ти станеш дружиною молодою,
Почнуться інші справи.
Подругою ти стала для нас дорогою,
Так будь же завжди весела!

Подруга вірна моя, сьогодні я сумую,
Адже в життя інше я тебе на ранок відпущу.
Ти станеш кращою дружиною для чоловіка свого,
І буде бенкет стояти горою, заздрісникам на зло!

Будь, подруга, найдобріша
І щасливою самою!
Станеш скоро невільною
І сімейною дамою!

Шампанське, квіти одній
Тобі від нас, подруг,
Адже завтра станеш ти дружиною,
Всі щасливі навколо!

На дівич-вечір на твій ми прийшли всією юрбою,
Принесли тобі купу подарунків.
Ти квіти приймай, привітання лови
І вина наливай нам по чарці!

Дорога, пам’ятай: заміж – не напасть, а ось після весілля можна і в прірву! Тому сьогодні гуляємо так, щоб «пропадати» було не страшно!

Сьогодні втілимо в життя все, про що мріяли багато років, і ніщо нам не завадить! Так що набирайся сил і готуйся … На дівич-вечорі буде жарко!

Дівич-вечір по тому і називається так, що це останній твій дівочий вечір. Завтра вже дружина, а через якийсь час – мати. Обіцяй, що в новому житті не забудеш старих подруг!

У прозі

Забудь сьогодні все те, чого тебе вчили батьки! В цей останній вечір твоєї волі правил не існує! Радій і відривайся! Адже у тебе такий чудовий привід! Завтра у тебе з’явиться своя сім’я і тоді доведеться бути серйозною і відповідальною. А поки що тобі дозволяються маленьке пустощі зі своїми кращими подругами!

Кожна дівчинка мріє вийти заміж, і ти – не виняток. Твоє бажання збулося, і через кілька годин ти скажеш «так» своєму принцу. Ми щиро вітаємо тебе з цим прекрасним і довгоочікуваним днем. Нехай життя в кайданах шлюбу несе тільки радісні, наповнені любов’ю і взаєморозуміння хвилини. Щастя тобі, люба наша подруга! Ми тебе дуже любимо!

З давніх-давен вважалося, що чоловік – голова, а жінка – шия. Так ось, подруга, пам’ятай: твоя роль важка, але радісна. Без твоєї підтримки чоловікові ніяк, а тобі – без його. Любіть один одного і підтримуйте в усьому! А гідної опорою Вашої сім’ї будуть діти, яких, ми сподіваємося, у Вас буде багато!

Що побажати тобі в сімейному житті? Всі слова будуть сказані в день весілля, але існують побажання, які потрібно повторювати ще і ще: любові – сильної, щастя – постійного, здоров’я – міцного … Але найголовніше в сім’ї – це терпіння і взаєморозуміння. Пам’ятай!