Запрошення на весілля тексти

Весілля — це подія, яка не обходиться без дорогих і близьких людей, яких обов’язково потрібно запросити і при цьому бажано дотримати правила весільного етикету. На весілля прийнято запрошувати гостей в письмовому вигляді, так що оформлення і розсилка весільних запрошень – це саме те, з чого починається ваше свято. Для весільного запрошення важливий не тільки зовнішній вигляд, суть запрошення саме в тексті, який є як би візитною карткою вашого свята. Важливо підібрати найщиріші і правильні слова для кожного гостя, щоб вони відповідали стилю весілля, відображали його настрій. Знайдіть на 100 привітань потрібні слова, щоб запросити своїх родичів, друзів і приятелів на весілля. Проявіть оригінальність, вибравши привітання у віршах або в прозі, а комусь відправте запрошення смс. Здивуйте своїх гостей оригінальним підходом до вибору запрошення на свій самий чудовий день в житті, ваше весілля.

Зразки запрошення на весілля

Запрошуємо Вас на весілля наше,
Будемо чекати, друзі, Вас неодмінно,
Будемо страви подавати, не кашу,
Намагатися будемо веселити всемірно.

Приходьте лише з гарним настроєм,
З нами щастя дружно розділіть.
Чекаємо від вас ми тільки поздоровлень,
Бажайте нам всього, що ви хочете.—
***

Дорогі друзі! Поспішаємо з вами поділитися однією радістю і хочемо запросити на наше одруження, ______ в ЗАГС, який розташований за адресою_______. Ну а після реєстрації всіх запрошуємо в ресторан на наш святковий банкет.

***

Запрошуємо Вас на весілля
У цей день ___________
І в цю годину___________
Розділіть з нами свято,
Будемо раді бачити вас!

Тут _________________
Два юних, жарких серця
Гіменей з’єднає.
Відкриє двері,
Нас навіки заручить!
***

Зовсім скоро ми з пари перетворимося на нову сім’ю. Але удвох зустрічати таку подію нудно і нецікаво. Тому ми поспішаємо відправити вам це запрошення на весілля. А щоб ви не заблукали, повідомляємо, що воно відбудеться _ _ _ _ _ у відділі РАГС _______________. Чекаємо вас і не приймаємо ніяких відмов!

***

На день весілля запрошуємо —
Всіх рідних, друзів скликаємо.
Ми хочемо при всьому народі,
Навіть за будь-якої погоди,
Обіцянки дати один одному,
Що відтепер разом усюди,
В згоді, щасті і любові,
І нехай доля союз зберігає!
Від Вас потрібна підтримка,
І віра, і надія!
Пишіть до весілля поздравок,
Поспішайте до нас на вогник!
***

Дорогі____! Ми бажаємо разом з вами розділити одну спільну радість — створення нашої нової сім’ї. Хочеться, щоб в цей день поруч були справжні друзі, які своїми посмішками, теплом і радістю допоможуть нам увійти в цей новий, прекрасний, сімейний світ. Тому ми чекаємо вас _ _ _ _ _ _ року — веселих і щасливих.

***

Дорогі _____________!
Ми будемо раді бачити Вас
На довгоочікуваному святі,
Призначено точний день і годину
З’єднання в долі.
Ми чекаємо свідків союзу,
Щоб міцніше були наші узи.
В __.00 «__»_________ г. ,
За адресою______________
Пишіть нам свій поздравок
І приходьте точно в термін!
***

Весілля — подія, яку закохані серця очікують з нетерпінням. Настала ця подія і для нас. І ми хочемо поділитися своєю радістю разом з вами. Для цього ми чекаємо вас в РАГСі _ _ _ _ _ _ року в____, де відбудеться наше народження нової сім’ї. А потім ми перемістимося в ресторан, де весело і святково відзначимо цю довгоочікувану і радісну подію.

***

Побажайте нам щастя
У цей радісний день.
Осені нас, всевладний,
Злати кільця одягни.

Будемо співати, веселитися,
Дорогі друзі,
Адже сьогодні народиться
Молода сім’я!
***

Ми сьогодні поспішаємо розповісти про один чудовий момент – ми вирішили створити сім’ю. Але щоб запам’ятати день її створення на все наше життя, ми сподіваємося, що ви розділите цю радість з нами. Для цього ми хочемо запросити Вас за наступною адресою _________________, де ви і станете свідками створення нової сім’ї.

***

У цей день ми стартуємо командою
Під назвою вічним «СІМ’Я!»
І хочемо, щоб були всі поруч,
Товариші по службі, рідні, друзі.

Запрошення від нас ви прийміть,
Будемо чекати з нетерпінням відповіді.
До нас на весілля швидше поспішайте.
Ми всім раді! Наречений і наречена.
***

Весілля — подія дуже значуща і відповідальна для нової сім’ї. Наше весілля пройде _ ______в РАГСі________. Ми дуже чекаємо і бажаємо, щоб поруч були ви. Для цього ми чекаємо вас за вказаною адресою. Ну а після урочистої частини ми перемістимося в ресторан і трохи позловживаємо їжею і алкоголем на честь возз’єднання. Адже з весілля йти голодним і неп’яним не прийнято!

***

Весілля у мене, подружка!
Погодишся бути мені дружкою?
З тобою давні друзі,
Немає ближче у мене.
Треба ж було так закохатися!
(Ім’я нареченого) запропонував одружитися.
Я щасливіше всіх на світі!
Приїжджай скоріше відзначимо!
***

Чекаємо вас на святковій і довгоочікуваній церемонії народження нової сім’ї, яка пройде за адресою ____ ____. Але хочемо відразу попередити, що похмурі обличчя приносити з собою не слід. Тому чекаємо вас усміхненими, веселими і готовими гуляти і веселитися з нами до самого ранку. Ніякі відмовки прийматися не будуть. Тому можете навіть не придумувати причину для відмови — притягнемо вас до себе силою.

***

Запрошуємо, запрошуємо,
Бачити Вас у нас бажаємо,
У світле свято до нас прийдіть
І присутністю вшануйте!
Ми закотимо знатний бенкет —
Буде весілля на весь світ!
І над усією нашою країною
Пронесеться поздравок!
Наша нова сім’я
Запрошує Вас, друзі!
***

Дорогі ____! Ось і настав той день, коли ми з вільних людей стаємо молодою сім’єю. Але подія ця для нас дуже радісна і довгоочікувана, тому ми сподіваємося, що ви не проти до нас приєднатися. Хочемо запросити вас _ _ _ _ року на наше одруження. Пройде воно за адресою_______. Приходьте і приносьте з собою разом радість і посмішки!

***

Чудова подія,
Сімейне відкриття,
І ми поспішаємо вас запросити
На весіллі нашім гостем бути,
І з нами разом за столом
З шампанським святковим вином
За нову сім’ю до дна —
Невтомно і до ранку,
За щастя наше міцне,
За малих наших діток,
За вічну безсмертну
Любов чудову!
***

Коли двоє людей разом, в їхньому житті настає момент створення нової сім’ї. Такий момент настав і у нас – ми вирішили відгуляти веселе і галасливе весілля. Але поодинці це робити ми не хочемо, тому чекаємо вас на нашу церемонію, яка пройде за адресою __________. Ну а після офіційного торжества ми весело і дружно відзначимо цей момент в ресторані.

***

Склала поздравок,
Я сьогодні вранці,
По спині ж холодок —
Радісне почуття.

Нарешті, подружки милі
Я на весілля вас кличу,
Та не аби на яке,
А вже ось на своє!

Милий руку запропонував,
І серце на додачу —
Але як могла я відмовити? —
Сиджу, від щастя плачу.
***

Коли двоє людей одружуються, це дуже радісний і важливий момент для них. Але його не прийнято відзначати удвох. Чим більше людей навколо – тим краще. Тому ми хочемо бачити вас на урочистому одруженні, яке пройде за адресою _____. Ми дуже сподіваємося на те, що ви разом з нами розділите цю радість в РАГСі і продовжите разом з нами в ресторані, де пройде урочистий банкет.