Слова подяки чоловікові від дружини

Тут — колекція текстів зі зворушливими, красивими словами подяки чоловікові від дружини. Тексти написані в прозі (не в віршах) і корисні для:

 • публічного виступу (на ювілеї, дні народження, річниці весілля та інших святкових заходах);
 • для бесіди наодинці;
 • ними можна підписати листівку, подарунок або включити в лист;
 • під час сварки (або після неї), щоб зменшити градус негативних емоцій, припинити суперечку, переконати другу половину в тому, що вона потрібна, важлива і улюблена (регулярне їх повторення допомагає відновити мир в сім’ї і підтримувати теплі взаємини тривалий час).

В кінці сторінки є рекомендації по використанню текстів.


Дорогий чоловік! Прийми мою щиру подяку за те, що взяв мене з собою в подорож по життю і за твоє відповідальне ставлення до сім’ї. Я вдячна тобі за те, що ти виконуєш все на що тільки здатний кращий з чоловіків і навіть – більше. Відверто кажучи, Ти перевершив всі мої найсміливіші очікування по частині сімейного життя і я щаслива, що у нас настільки мудрий, сильний і талановитий глава сімейства.


Спасибі тобі за твій досвід, твій захист від життєвих бур, твою надійність і прекрасний, життєрадісний характер. За любов, доброту, щедрість, турботу і ласку – окреме спасибі. Обіцяю, що буду намагатися допомагати тобі, оберігати наш сімейне вогнище, любити, і радувати.


Дорогоцінний мій! Я ніколи не переставала і не перестану любити тебе і захоплюватися тобою… адже ти – зразок чоловіка і ідеальний чоловік, про якого мріє кожна жінка. З таким чоловіком завжди тривожно, тому що претенденток на таке диво – безліч, мені нелегко витримувати конкуренцію. Тому, зазвичай, я намагаюся не поширюватися про твої достоїнства. Але сьогодні – особливий день, доведеться вийти з “підпілля” і оголосити твої персональні переваги. Я дякую Тобі за:

 • Твою активність, відкритість всьому новому, прагнення розвиватися, швидкість реакцій на мінливий навколо світ – це надає динамічності і моєму життю теж, не дає стояти на місці і бездарно витрачати час на дивані.
 • За тактовність (рідкісну для чоловіка якість), тонкий гумор і гострий розум – вони розбурхують мою уяву і виручають в хвилини нудьги і зневіри.
 • За твої дипломатичні здібності – цьому я не перестаю вчитися у тебе, адже так майстерно йти від конфліктів і підтримувати доброзичливі відносини… цим можна нескінченно насолоджуватися.
 • За твою твердість, рішучість і мудрість, коли потрібно прийняти серйозне рішення. Це надає мені впевненості що світ, в якому є ти – надійний і стабільний. Така якість і робить тебе главою нашої сім’ї, лідером і міцною опорою.
 • За ніжність, доброту, щедрість і терпіння – це дуже важливі якості для майбутнього батька, які вселяють в мене надію, що наші дітки будуть насолоджуватися не тільки маминою ласкою і турботою, а й – татовою.

Але найголовніше, спасибі тобі за любов, дорогий. Я щаслива і горда, що така чудова людина дарує свою любов саме мені.


Дорогий! Я щодня благословляю свою долю за те, що вона подарувала мені тебе. Я тебе люблю, поважаю і безмежно дякую за:

 • твою любов, турботу, відповідальне ставлення до сім’ї і наших дітей;
 • за те, що ти – справжній чоловік: сильний, хваткий, розумний, справедливий, впевнений і розважливий;
 • за те, що завжди прагнеш добувати для своєї сім’ї все найкраще, що тільки може запропонувати цей світ і ніколи не зупиняєшся в цьому своєму прагненні;
 • за те, що з тобою не страшно жити;
 • за те, що кожен з членів нашої сім’ї завжди може розраховувати на твою підтримку і розуміння, незалежно від того, коли вона йому буде потрібна і в якому обсязі;
 • за те, що в твоїй голові чітко розставлені пріоритети і сім’я – головний пріоритет.

Але найголовніше, за що я хочу сказати тобі спасибі, це за те що ти – люблячий батько. Я жодного дня не пошкодувала, що мої діти народилися від тебе і не перестаю отримувати задоволення від того, що в них – багато тебе. Це для мене – найбільша відрада, гордість і щастя. Спасибі тобі!


Мій хороший! Я не втомлююся заздрити самій собі, що маю настільки чудову другу половину. Ти настільки якісний чоловік, що кращого неможливо собі уявити і накреслити. Спасибі тобі, що ти – мій супутник на життєвому шляху і за любов твою також – спасибі.

Особливо хочу подякувати тобі за те, що за час шлюбу ти виконував і продовжуєш виконувати всі зобов’язання, взяті на себе коли ти одружився і виконання всіх обіцянок, які ти так щедро роздавав в день нашого весілля. Твоя прекрасна пам’ять і чесність викликають в мені щире захоплення і повагу. Обіцяю, що і надалі буду любити тебе, радувати і залишатися тобі хорошою дружиною.


Я, звичайно, часто дуже примхлива, невдячна, розпещена істота і не любою дякувати… але сьогодні – особливий день і особливий привід. Я хочу подякувати своєму чудовому чоловікові за те, що він по-справжньому прикрашає моє життя.

 • Спасибі тобі, мій дорогоцінний, за всі подаровані тобою розкішні подарунки – їм позаздрить не тільки будь-яка жінка – але і– багато чоловіків;
 • Спасибі за те, що щодня цікавишся моїм здоров’ям, настроєм, планами, цілями і враховуєш побажання. Не багато чоловіків знаходять в собі сили стати для дружини подругою, хоча б і на 30 хвилин в день;
 • Спасибі тобі, що незважаючи на давно завершену початкову стадію нашого роману, ти як і раніше прикрашаєш будинок квітами так часто, як тільки вдається і за те, що досі спиш, тримаючи мене за руку;
 • Спасибі тобі, що взяв на себе турботу не тільки про мене, але і про моїх вихованців, мою маму і бабусю;
 • Спасибі, що ти витриманий, спокійний, пекельно флегматичний і вмієш вчасно заткнутися під час чергової моєї різкої зміни настрою.

Але найголовніше, спасибі тобі, милий, за твоє постійне прагнення радувати мене, розфарбовувати мій світ яскравими фарбами, дарувати мені радість і позитив. Я щиро вдячна тобі, що ти за будь-яких обставин залишаєшся чоловіком і ніколи не зупиняєшся в своїх прагненнях на півдорозі.

Обіцяю, буду брати з тебе приклад і обов’язково стану ідеальною дружиною, як ти для мене став – ідеальним чоловіком.


Дякую Тобі, мій хороший, за те, що дав нашій родині гідний будинок, дітям – освіту, мені – любов і турботу. За те, що у нас завжди є не тільки найнеобхідніше для щасливого життя (їжа, одяг і предмети побуту, відпустка на море і т.д.), але і – багато, багато понад необхідне. Я знаю, тобі не завжди легко дається забезпечувати нам гідне існування, ти втомлюєшся і дратуєшся. Не можеш приділяти нам всю свою увагу і злишся від цього… ми всі (я і діти) ніколи на тебе не в образі, любимо тебе, цінуємо все що ти робиш і захоплюємося твоєю волею, силою і цілеспрямованістю.

Спасибі тобі за все і особливо за те, що плоди твоєї величезної праці ти даруєш саме нам, що радієш з нами всьому хорошому і засмучуєшся разом з нами, коли щось не виходить. Ми завжди будемо намагатися тобі допомагати. Будь щасливий!


Дорогий! Ти знаєш, я завжди тобі вдячна за те, що ти робиш для мене і для нашої сім’ї… але сьогодні я хочу сказати тобі спасибі за наших дітей. Вони – дійсно ювелірна робота і я вважаю їх – подарунковим варіантом. Про таких дітей можуть мріяти будь-які батьки. Коли я дізнаюся про кожну нову їх перемогу, успіх, досягнення, Я розумію, що всього цього не було б без тебе. У тому, що я можу пишатися ними, захоплюватися і не тривожитися за них – чимала твоя заслуга. Цілеспрямованість, розум, кмітливість, прекрасні результати в навчанні, працьовитість, взаємовиручка, доброта і справедливість… всі кращі якості які вони демонструють… це все в них – від тебе. Спасибі тобі, ти – найкращий для них зразок для наслідування, наставник, порадник і друг.


Спасибі тобі, дорогоцінний чоловік, що ти – приголомшливий батько. За те, що ти стільки уваги, тепла, турботи і любові віддаєш нашому синові (доньці). Завдяки тобі він росте таким добрим, світлим, здатним і творчо розвиненою людиною. Я рада, що батьком моєї дитини став саме Ти.


Коханий! Я так довго живу з тобою, але мені досі – недостатньо. Здається, що проживи з тобою ще сотню років все одно цього буде мало. Таких чоловіків – один на мільйон і я рада що витягнула цей щасливий квиток. Не зрозумію, чим заслужила такий подарунок від життя, але не втомлююся йому (життю) дякувати. І тобі хочу подякувати за:

 • Те, що терпиш мій сварливий, буркотливий характер і робиш це з гідністю, смиренням, стійкістю і пекельним спокоєм. Ти не намагаєшся втекти або розправитися зі мною… це мене захоплює, я так ніколи не вміла і продовжую вчитися у тебе витримці.
 • За те, що завжди знаходиш потрібні слова розради і примирення, під час чергової моєї життєвої негаразди. Яка (за звичаєм) і яйця виїденого не варта. Уявляю, чого тобі варто займатися цією нісенітницею і не кричати від сказу.
 • За те, що я поруч з тобою завжди відчуваю себе бажаною, красивою і коханою жінкою… ти завжди вмів занурити мене в стан ейфорії і не розучився робити це за стільки років. Спасибі тобі за приголомшливе відчуття, воно не зблякло з того дня, як я тебе зустріла.
 • За те, що при будь-якій можливості намагаєшся порадувати мене і що вмієш радіти разом зі мною. Цим ти даруєш мені впевненість, що поруч – надійний друг.
 • За те, що ти на моєму боці навіть тоді, коли ми обидва знаємо, що я – не права. Це постійно переконує мене що ти – найрідніша і близька людина.

Але найголовніше за що я тобі вдячна, що ти невпинно даруєш мені своє світло, теплоту, любов, приносиш в будинок плоди своєї праці і щедро ділишся ними зі мною. Кращого супутника і уявити собі неможливо. Спасибі тобі рідний, я мрію, щоб ти жив вічно, залишався моїм ангелом-хранителем і був щасливий.


Дорогий, спасибі тобі, що ти не тільки став мені якісним чоловіком, але і – однодумцем, другом, порадником і рушійною вперед силою. Дякую Тобі за ентузіазм, з яким ти зустрічаєш всі мої ідеї і за підтримку (як моральну, так і – матеріальну) яку ти надаєш всім Моїм і нашим спільним проектам. За цінні поради, конструктивну критику, тактовність і чуйність – окрема тобі вдячність.

Але найголовніше, за що я люблю тебе і ціную, це – твоя любов, її я відчуваю щодня. Вона окрилює мене, дарує надію, допомагає у важку хвилину, втішає, заспокоює, не дає збитися зі шляху до мети. Обожнюю тебе!

Рекомендація:

 • Якщо подячна промова здається вам занадто короткою, ви можете об’єднати 2 і більше тексти в один. Слідкуйте при цьому, щоб однакові за змістом пропозиції не дублювалися. Інакше буде здаватися, що ви ходите навколо та близько і не можете висловити свою думку постійно повторюючи одне і те ж.
 • Якщо текст, навпаки, здається вам занадто довгим, ви легко можете його скоротити без втрати (або спотворення) сенсу. Для цього просто візьміть перше речення і останнє, а між ними вставте один з пунктів списку (які вставлені посередині деяких текстів). Зразки написані таким чином, що ви зможете з цих пропозицій, без втрати сенсу і змісту, скласти свою власну, унікальну мову.
 • Якщо ви вирішили підписати цими словами лист або листівку, постарайтеся не використовувати повністю більше 2 текстів відразу. Це буде – “переспам”, повірте. Хоча близькій людині хочеться сказати відразу всі добрі, ласкаві і красиві слова, все ж постарайтеся утриматися від спокуси – надмірне їх вживання може здатися занадто солодким, неприродним і нагадувати не щиру вдячність, а грубі, невмілі лестощі.