Слова подяки дружині від чоловіка

Тут ви знайдете зворушливі, красиві, душевні слова подяки адресовані дружині від чоловіка і призначені як для публічної промови, так і для розмови наодинці. Слова будуть корисні в день святкування Дня народження, ювілею, весілля, народження сина або дочки і в інші свята (як сімейні, так і – загальні). Також ними можна підписати листівку або включити в текст листа.

Тексти написані в прозі (не в віршах) і підібрані тільки ті, які чекає і хоче чути будь-яка жінка від свого чоловіка. Рекомендації щодо використання знаходяться в кінці сторінки.

Кохана, рідна! Я не вмію говорити красиві слова і зазвичай погано висловлюю свої найпотаємніші думки… але зараз не можу мовчати. Прийми від чистого серця мою щиру подяку за те, що ти – моя дружина. За те, що старанно і копітко оберігаєш наш сімейне вогнище від штормів і за те, що приносиш в нього світло під час негоди.

***

Мої успіхи не змогли б відбутися без тебе. А мої негаразди мали б, напевно, плачевний кінець, якби не твоя підтримка. Спасибі тобі, що прикрашаєш моє життя завжди і незалежно ні від чого. Я ціную це, завжди думаю про тебе і все що я роблю, я роблю керуючись інтересами нашої сім’ї і твоїми – в першу чергу. Я люблю тебе!

***

Мила, дорогоцінна (ім’я)! Я хочу сказати тобі, що ти – найкраща дружина на світі. Про таку дружину мріє кожен чоловік, але не кожен зустрічає в житті. Мені пощастило і я вдячний долі за нашу зустріч. Заздрю сам собі.

***

І тобі дякую, що не відмовилася стати моєю дружиною і що стільки часу стоїчно нею залишаєшся. Напевно це непросто. Але я намагаюся бути тобі хорошим чоловіком і сподіваюся, хоч іноді мені це вдається.

Ще я вдячний Тобі за:

 • твоє розуміння і турботу;
 • за твою ласку і затишок, який ти створюєш в нашому сімейному світі.
 • за ніжність, теплоту і мудрість;
 • за те що ти не сколочна, мирна і тиха – я просто щасливий.

Та що там… ти – ідеальна. У тебе немає недоліків. Я тільки молюся щоб ти залишалася моєю дружиною вічно і не передумала мене терпіти. Це єдине чого я від тебе хочу, тому що більше мені від ідеальної дружини бажати нічого.

***

Рідна моя (ім’я)! Всі кажуть, що сім’я це – човен і він везе подружжя по хвилях життя… якщо це так, то я щасливий що опинився в ньому саме з тобою. Мені страшно навіть від думки, що міг не зустріти Тебе, прожити життя без нашої прекрасної сім’ї або зовсім одружитися з іншою жінкою.

Спасибі тобі, що вибрала мене в супутники життя, сподіваюся і ти про це не шкодуєш. Обіцяю, що буду намагатися не розчарувати тебе, оберігати, шанувати і досягати нових успіхів для тебе, кохана.

***

Кохана! Стільки років одружений на тобі, а здається ніби вчора зустрів… Моя любов до тебе зовсім не охолола, не стала чимось само собою зрозумілим. Вона все така ж вірна, віддана, чиста і ніжна, як і коли ми вперше зустрілися. Я щасливий, що провів стільки років разом з тобою і що ти була і залишаєшся моєю другою половиною. Причому — половиною, що ідеально підійшла мені. Дуже розраховую, що ти продовжиш нею залишатися до кінця моїх днів і також сподіваюся, що не дам тобі приводу засумніватися в правильності твого вибору щодо мене.

***

Оленка! Я завжди тобі це кажу і ти знаєш, що моя любов до тебе – патологічна, безперервна і вічна. Я тебе не просто люблю – а-обожнюю до непритомності. Але сьогодні я б хотів сказати не про любов, а про мою тобі подяку.

Сказати що я тобі вдячний, це — не сказати нічого. Я вдячний тобі:

 • за те, що ти – є;
 • за те, що ти – поруч зі мною;
 • за те, що ти – рідкісна красуня і розумниця;
 • за те, що зробила моє життя – вкрай приємним проведенням часу, раніше я і не знав що життя буває настільки затишним, радісним і комфортним;
 • за те, що ти приголомшливо вмієш знаходити спільну мову таким злісним тролем, яким я іноді буваю. Ти — справжній дипломат і технічно примудряєшся уникати війни багато років… у мене немає такого таланту і я гордий, що поруч такий спец – я вчуся у тебе;
 • ще я вдячний за смачну їжу і твою кулінарне майстерність. Завдяки її я поки ще не помер від громадського харчування і мій шлунок в прекрасній формі. До речі, решта мого здоров’я також у відмінному стані завдяки твоїм старанням. Це — неоціненний внесок у благополуччя сім’ї.

Твої заслуги і гідності я можу перераховувати нескінченно, настільки їх багато. Я тільки хочу, щоб мені коли-небудь надалася можливість по-справжньому тобі відплатити за все краще, що ти принесла в моє життя. Спасибі тобі!

***
Дорога, ти — мій вищий суд! І я вдячний тобі за це. Я вдячний тобі не тільки за наш прекрасний побут і чудових дітей, не тільки за красу і світло, які ти приносиш в наше життя, не тільки за справжню, повноцінну сім’ю, якої не було б без тебе… я хочу сказати тобі величезне спасибі за:

 • твій скептичний погляд, яким ти обдаровуєш мене, коли я приймаю неправильне рішення.
 • за твою строгість і залізну волю, з якою ти засуджуєш мене, якщо я звернув не туди.
 • за твої тверді судження і непохитність, коли ти вимагаєш від мене змінити рішення, ситуацію, обставини і взагалі – змінити планету, перевернути світ і зробити по-твоєму. Саме твоя критика допомагає мені зробити менше дурниць і зберігати тверезість розуму, знати своє місце в цьому світі і бути задоволеним тим що маю.

Твої здібності і особливості допомагають мені дертися вгору і бути обережним. Саме завдяки твоєму невдоволенню я досі живий, здоровий, непогано себе почуваю і наробив набагато менше помилок ніж міг. Будь щаслива, бажаю тобі ніколи не дожити до смерті.

***

Хочу сказати кілька слів подяки своїй дружині! Вона заслуговує на це.

Улюблена моя і вельмишановна (ім’я)! Ти — самий безцінний скарб, справжній діамант і сонце в моєму житті. Ти багато для мене значиш і я завжди буду оберігати тебе як найбільшу свою коштовність. Тому що зібрала в собі все цінне і краще що тільки може бути в жінці і в людині. Ти стала мені підтримкою і другом, порадником і віддушиною. Ти радуєш мене своєю красою і заряджаєш своїм оптимізмом. Радуєш ласкою і турботою. Але найголовніше — ти стала матір’ю моїх дітей. Важливіше тебе немає у мене. Спасибі тобі за все і дуже тебе прошу – живи вічно, не буде тебе – не буде і мене.

Рекомендація:

 • Якщо зразок здається вам занадто коротким, ви можете об’єднати 2 і більше текстів, щоб отримати довгу урочисту промову.
 • Також, ви можете і скоротити будь-який з них, вибравши 1-2 найбільш підходящих нагоди пропозиції (просто «висмикнувши» їх з тексту… намагайтеся, щоб сенс при цьому не був втрачений).
 • Якщо підібраний (або самостійно скомбінований) текст виявився занадто довгим для запам’ятовування, запишіть його на папері і читайте з листа, пославшись що хвилюєтеся і не хочете забути слова.
 • Якщо захочеться (а така спокуса виникає часто і протистояти їй важко) відразу кілька текстів об’єднати в один і обрушити їх всі на слухачів, пам’ятайте, це – «переспам». У деяких текстах є схожі за змістом пропозиції і якщо нагромадити їх всіх разом, то вийде, що ви постійно повторюєте одне і теж. У цьому немає ніякої потреби. Оптимально буде вибрати 1-2 зразка і з них вибрати тільки те, що підходить саме до вашої ситуації і співвідноситься з вашими почуттями до дружини.
 • Всі імена в зразках використані виключно для зручності викладу і наочності, не забудьте змінити їх на потрібні вам.