Слова подяки друзям

Дорогі мої друзі, я хочу від щирого серця подякувати Вам за те, що ви є у мене, за вашу надійність, доброту і душевне тепло. Спасибі, що ви завжди поруч — у важку хвилину ви підставляєте вірне плече, а в святкові дні ви ділите веселощі і радість зі мною. Для мене велика нагорода бути поруч з вами! Бажаю вам найщедріших, найпрекрасніших життєвих подарунків, нехай все задумане збувається, в будинках панує любов і благополуччя!


Я дякую моїм друзям за те що вони є, за щасливі моменти, за їх відданість, вміння слухати і розуміти, за посмішки, радість, за теплоту і сміливість.


Друзі, живіть багато років
І кожен день творіть диво,
Нехай щастя з вами буде всюди,
Як сонця ранкового світло.
Друзі мої, бережи вас Бог,
І тих, хто вам безмірно дорогий.
Нехай буде шлях ваш чистий і довгий,
Гостинний ваш поріг.
Нехай буде так і тільки так!
І якщо Ангелам не складно,
Трохи удачі, якщо можна.
Друзі мої, земних вам благ!


Хороші, близькі, далекі, давні і нові, друзі мої і подружки! Дякую вам за теплоту і доброту, за всі слова і побажання, що пишете в День Народження і не тільки.. Ви всі частина мого життя і від усвідомлення цього на душі дуже приємно і спокійно! Спасибі що ви є!


Друзі мої! Пощастило мені в житті зустріти споріднені душі, з якими є розуміння і повага! Це ви, мої дорогі! Я знаю, що коли у мене все добре, ви радієте разом зі мною! Знаю, що в сумні дні ви сумуєте разом зі мною і підтримуєте мене! Від цього тепло і щасливо мені під сонцем! З вами я все можу, все подолаю! Спасибі вам!


Від щирого серця дякую вам за прекрасні побажання, за щирі і душевні привітання! Дякую за те, що приділили мені час і увагу. Знайте, що ваші слова вселили в мене надію на все найпрекрасніше, що може статися в житті! У свою чергу, я теж хочу вам побажати яскравих, радісних, щасливих днів, здоров’я, достатку і удачі у всіх справах!


Друзі! Ви — ті люди, з ким ми пізнали багато спільного. Але головне —ви вмієте радіти за інших. В біді багато кидаються допомагати. Дружба ж — це коли відсутня найменша заздрість, а добро за близького щиро і сьогоденне. Спасибі за роки вірності, за взаємовиручку, за цікаві спільні справи і походи, за передані знання і досвід. Живіть довго і щасливо. Давайте будемо поруч і далі.


Бувають друзі, якими можна пишатися.
В яких впевнений, що не зрадять нишком.
З якими поруч приємно завжди перебувати.
З якими можна мовчати і базікати без угаву.
Бувають такі, з ким можна не тільки в розвідку.
З ким можна бездумно зірватися в далекі далі!
Бувають такі! Нехай і зустрічаються рідко.
Як шкода, що за дружбу у нас не вручають медалі.


Я дякую всім своїм далеким, давнім і новим друзям за підтримку! Ви змушуєте мене жити і радіти життю, вселяєте надію на швидкий підйом! Як здорово, що Ви у мене є! Я вас всіх люблю! Спасибі!!! Бережіть себе!!!


Я кажу без всякого сумніву:
Ціную таке ваше ставлення,
За привітання вам дякую,
Безмірно поважаю і люблю!


Хтось нам скаже, зійшли всі з розуму,
Пишуть віршики, побажання один одному,
А я кажу вам, спасибі, друзі,
За те, що ви є і протягнете руку.
За ваші вірші, за посмішки, за сміх!
За ті привітання, що щиро шлете!
Включаю комп’ютер і бачу вас всіх,
Мене до себе в гості кличете і чекаєте.
Спасибі за те, що ви є у мене,
Спасибі друзі та рідні подруги!
Я з вами спілкуюся з усіма люблячи,
І немає відстаней, і немає і розлуки!!!


Вірні мої друзі, спасибі вам за підтримку і участь. Спасибі за радість і веселощі, які ви даруєте. За гарний настрій і можливість допомагати і бути учасником ваших життів. Дякую за дружбу. Напевно, без дружби людина не може бути до кінця людиною, не може реалізувати себе. Без друзів, ми немов самотнє дерево в степу, забуте і безлюдне.


Друзів таких мати — велике щастя!
Дякую за все Вам. Нехай ніколи удача
Не повернеться до вас спиною, нехай не зрадить,
Нехай для життя ідеальні умови створить!


Спасибі вам сердечне сказати,
Хочу за добру, сердечну увагу!
Бажаю радість кожен день зустрічати,
Нехай в житті всі здійсняться бажання!
Нехай повернеться сторицею добро,
І щастя в вікна ласкаво стукає,
І будинок зігрітий любов’ю і теплом,
І світло в душі надовго збережеться!


Друзі мої, скажу спасибі
За те, що поруч ви завжди.
Пройшли доріг чимало з вами,
Не зрадили ви ніколи.
Ціную, повірте, нашу дружбу
І від душі дякую.
Вам всім, прекрасні хлопці,
Як братів і сестер люблю.


Для людини дуже важливо, щоб про нього пам’ятали. Тому я від щирого серця дякую вам за щире, сердечне привітання! Воно зігріло моє серце, принесло тепло і посмішку в мій будинок. Хочу, щоб всі прекрасні, добрі побажання обов’язково здійснилися, а у Вашому житті було також багато радості, світла, любові і надії!


Наше повсякденне життя настільки завантажене і сповнене суєти, що ми часто не помічаємо того, що відбувається під самим носом. Ми проходимо повз проблем і страждання ближніх, і часто не встигаємо звернути увагу навіть на свої проблеми. Тому, коли зустрічаєш людину, яка побачила тебе і поставилася з увагою — це справжнє щастя. Спасибі вам за це. Благополуччя і щастя.


Я дякую своїм друзям. Люблю Вас. І вдячна Богу за все, що у мене є!