Подяка при звільненні

Слова подяки колезі при звільненні

Ви цінні працівники, бажаємо вам успіхів,
Нехай буде в ваших буднях багато щастя,
Дні всі нехай наповняться веселим сміхом,
І обійдуть в кар’єрі майбутній негоди.

Дякуємо за внесок у спільну справу,
Ви працьовиті, вмілі,
Висот завжди досягайте
І ніколи не сумуйте.

***

Вже перевернута сторінка
Долі серед цих стін.
Хочу я вас, як і годиться,
За кожен Божий день,
Коли працювали спільно,
Тримаючись за одну нитку,
Обійняти сердечно і словесно
І подякувати.

***

Мої колеги, з вами разом
Працювалося завжди чудово.
У такому згуртованому колективі
Завжди легко і креативно.

Спасибі вам за все, що було,
Кожен з вас для серця милий.
Знайте, що навіть звільнення
Не привід припиняти спілкування.

***

Йду від вас, хлопці,
Мій прекрасний колектив.
Було разом нам приємно,
З вами був лише сил прилив.

Продовжуйте в тому ж дусі,
Ви завжди команда.
Вам спасибі за підтримку,
Кращі ви, правда.

***

Звільняюся я, колеги,
Новий чекає мене виток.
З вами був мій шлях лише яскравий,
І трамплін у праці високий.

Вам спасибі за всі роки,
Ті, що разом ми пройшли.
Я бажаю, щоб щастя
У житті ви своїм знайшли.

***

Працював я з вами, працював,
Та тільки втомився ось чогось.
Вирішив: треба сферу змінити,
І буду від вас йти.

Не думайте, ви мені приємні,
Але життя шляхи неосяжні,
І, де не трапиться бувати
Я буду про вас згадувати!

***

Дорогі друзі! Я був радий бути частиною вашого колективного розуму. Кожен з вас зробив внесок у мій професійний розвиток. І я вдячний за це кожному з вас, бо нажитий досвід і професіоналізм назавжди залишаться зі мною, незважаючи на наше розставання.

***

Досвід спільної роботи дозволив мені пізнати вас як грамотних і ефективних фахівців, цілеспрямованих і небайдужих людей. Поряд з вами комфортно розвиватися, вдосконалюватися. Завдяки вам я тепер маю безліч нових приводів для гордості собою, своєю професією і тим, як складалася моя кар’єра протягом спільної роботи. Спасибі вам за ваш внесок у становлення (вдосконалення) мого професіоналізму.

***

Дорогі друзі! Не сумніваюся, що ваша працьовитість, цілеспрямованість, професіоналізм і непересічність допоможуть домогтися багатьох перемог, досягти всіх цілей і реалізувати всі задуми. Спасибі вам за готовність до компромісу, вміння слухати і чути, мудрість, здатність конструктивно сперечатися і тактовно викладати свою точку зору. Робота з вами завжди була приємною для мене. І незважаючи на те, що за роки роботи траплялося всяке, я ні на кого не тримаю образи, ні до кого не маю претензій і, сподіваюся, ви теж будете згадувати мене добрим словом.

***

Дякую вам, шановні колеги, за роки, які я провів поруч з вами. Це був прекрасний час і я назавжди залишуся вдячним кожному з вас за допомога в роботі, підтримку, доброзичливе ставлення і досягнуті спільно результати.

***

Ваша любов до професії, працездатність і захопленість, готовність нескінченно вдосконалювати свій професіоналізм щодня вливали в мене енергію, сили і натхнення. Спасибі вам всім за теплі спогади, які залишила спільна робота з вами.

***

Прийміть слова щирої вдячності за ваше терпіння, енергію і ентузіазм, з яким ви завжди брали участь у вирішенні стоячих перед нами завданнь. А завдяки Вашій далекоглядності і грамотному підходу до будь-якої справи, нам вдавалося прийняти правильних рішень набагато більше, ніж неправильних. Дякую за вашу чуйність і розуміння. Навіть звільняючись з роботи, я радий мати таких однодумців як ви.

***

Друзі! Пишаюся, що в професійному співтоваристві якому я належу, працюють такі класні фахівці як ви. Спасибі вам за створену в колективі атмосферу, сприятливу для професійного розвитку та обміну досвідом. Ви, Ваша праця, ваші особистісні якості заслуговують самих високих похвал і кожного з вас я неодноразово згадаю добрим словом.

***

Дорогі друзі! Єдине через що мені шкода залишати робоче місце – це ви. Спасибі, що нестандартно і глибоко мислите. Спасибі, що навчали і передавали досвід. Спасибі, що з терабайтів інформації вмієте виділити найголовніше і щедро поділитися своїми міркуваннями. Дякую, що змінювали мій погляд на світ. А за те, що підтримували мене в бажанні стати тим, ким я хочу стати – особлива вам подяка. Буду радий вашим дзвінкам і нашим зустрічам, які, сподіваюся, неодмінно трапляться.

***

Я глибоко вдячний вам за порядність, оперативність у вирішенні поставлених завдань і вашу відданість обраній справі. Нам вдалося багато чого зробити для вирішення поставлених перед нами завдань і я від душі вдячний вам за злагоджену командну роботу, витримку і професійну доблесть!

***

Шановні колеги! Ви щодня надихали мене своїми питаннями і коментарями. Завдяки Вашій увазі я вдосконалювався як професіонал і отримував радість від спілкування з вами. Спасибі за безліч плідних годин спільної роботи. Сподіваюся, що моє звільнення не стане перешкодою для продовження сформованих дружніх взаємин.

***

Друзі! Наша праця ніколи не обмежувалася рамками робочого часу і інструкцією, він завжди був копіткою роботою, що вимагає неформального підходу, нестандартних рішень та особистої участі у вирішенні професійних завдань. Я вдячний вам за те, всі ви працюєте саме так – творчо, небайдужо, чесно, не намагаючись ухилитися від обов’язків, відкрито висловлюючи свою позицію і не рахуючись з витратами особистого часу. Завдяки такому підходу до роботи я справлявся з поставленими завданнями і отримував задоволення від результатів своєї діяльності.