Слова подяки мамі від сина

Тут ви знайдете кілька варіантів готових текстів зі словами подяки мамі від сина в прозі (своїми словами), які можна сказати публічно (на весіллі, ювілеї, дні народження та інших урочистостях) або наодинці. Також ними можна підписати листівку, картку для букета квітів, вигравіювати на подарунку.

Більшість запропонованих варіантів — універсальні і придатні практично для будь-яких ситуацій. А деякі тексти призначені для подяки за щось конкретне (наприклад, за допомогу в чому-небудь, тобто за окремо взятий вчинок мами).


Спасибі тобі, рідна, за те, що ти у мене така — найдобріша і красива, найрозумніша і турботлива, найщиріша і весела, найцікавіша і смілива, найдивовижніша і незвичайна. Я не завжди хороший і зразковий син, але ти — прекрасна мама, яку я сильно люблю. Я дорожу тобою, я ціную кожну грандіозну справу і кожну приємну дрібницю — ціную все, що ти зробила для мене. Спасибі тобі, мамо. Я хочу побажати тобі завжди бути щасливою і здоровою.


Я вдячний тобі, мамо,
За те, що став таким, як є.
Ти мені прикладом показала,
Що значить мужність і честь!

За ласку, ніжність і турботу
Слова любові тобі дарую.
Бути мамою — важка робота,
За все тебе дякую!


Тобі я, мама, вдячний
За те, що я живу, дихаю,
За цей світ, що мені подарований.
Лише про одне тебе прошу:

Завжди здоровою будь, рідна,
З лиця посмішку не знімай,
Нехай Бог тебе оберігає,
І життя все буде, немов рай!


Спасибі, матуся рідна,
Тобі за все я говорю,
За допомогу, силу і підтримку
Тобі, мамуль, дякую.

За те, що ночі не доспала,
З надією ти завжди чекала,
Мене завжди оберігала,
Путівку в житті мені дала.


Мамо, тобі кажу Я, спасибі,
За те, що мене виховала чоловіком,
Що навчила ти сина любити,
Улюблених берегти і вірність зберігати.

Слабких вчила ти захищати,
Правду від брехні вміти відрізняти.
Ти в житті вчитель кращий мій самий,
За все вдячний я тобі, мамо.


Мамо, я тобі дякую
За те, що мене сильним виховала,
За те, що здраво я на світ дивлюся,
За те, що цілей я досяг чимало!

Люблю тебе, знай, ти номер один,
Ти найкраща на всій нашій планеті,
І, мама, я пишаюся, що я твій син!
Спасибі, мамо, за всі роки ці!


Спасибі, мамочка моя,
За ласку, ніжність і терпіння,
Зі мною поруч ти завжди
І мені Ти даруєш натхнення.

Я знаю, я щасливий син,
Зі мною ти ж, дорога,
Здоров’я міцного і щастя
Тобі, мамулечка, бажаю.


Ти стала моєю дороговказною зіркою,
І я більше життя люблю тебе, мама,
За ласку, підтримку, за строгість часом,
За те, що прощаєш, хоча я впертий.

І, нехай я вже далеко не малюк,
Як ангел-хранитель, завжди ти зі мною,
Допоможеш, підтримаєш, від бід захистиш.
Всім серцем люблю і пишаюся я тобою!


Мамочка, прийми від сина
Подяку у важливий день,
Ти завжди своєю посмішкою
Проганяєш смути тінь.

Я хочу тобі спасибі
За участь сказати.
Краща ти мама в світі,
Я бажаю: так тримати.


Мила матуся! Прийми кілька теплих слів подяки від свого сина.

Ти завжди була і залишаєшся для мене дороговказною зіркою. Спасибі тобі за твою вічну турботу, За любов, за твої тривоги і за радість моїм успіхам. Спасибі тобі, мамуля, за твої безсонні ночі, за моє затишне дитинство. За теплі спогади, якими назавжди наповнене моє серце. І найголовніше — спасибі що ти у мене є.


Мамуля, хоч для мене завжди було складним вимовляти урочисті промови, але сьогодні для тебе буду намагатися як ніколи.

Прийми мою щиру подяку за все що ти для мене робила і продовжуєш робити донині. Я безмежно вдячний Тобі за твою турботу – вона оберігала мене в дитинстві і гріє душу досі. Вдячний я також і за твої тривоги – вони багато разів зупиняли мене від необачних вчинків. Вдячний я тобі і за моралі – вони завадили мені звернути з правильного шляху. Не забув я і твоє заступництво, коли примудрявся нажити неприємностей. Загалом, мама, спасибі за те, що ти продовжуєш залишатися моїм ангелом-хранителем і в міру сил оберігати мене і в дорослому житті. Не покидай мене ніколи, я тебе дуже люблю.


За старовинною традицією, в цей урочистий день, я просто не маю права забути про найважливішу людину в житті кожного чоловіка – маму!

Дорогоцінна матуся, мені дуже радісно зараз принести тобі щирі слова подяки за все. Я вдячний тобі:

 • за те, що ти подарувала мені це життя і я себе в ньому відчуваю цілком щасливою людиною;
 • за терпіння, якого у тебе вистачило, щоб виростити таку дитину як я;
 • за те, що навіть у хвилини відчаю ти щосили намагалася не піддаватися обставинам і своїм прикладом вчила мене чинити правильно – мені це дуже знадобилося в житті;
 • спасибі за твою винахідливість, з якою ти вирішувала життєві завдання, коли закінчувалася “біла смуга” і наступали непрості часи;
 • за оптимізм, з яким ти завжди дивилася в майбутнє і яким щедро ділилася зі мною;
 • і особлива моя подяка за те, мамо, що навіть виростивши мене у дорослого чоловіка, ти все-одно продовжуєш робити все те ж саме.

Залишайся мамуля завжди молодою і такою ж красивою. Ти мені дуже потрібна, я пам’ятаю про тебе постійно і щасливий, що ти поруч.


У цей урочистий день я просто не можу не висловити свою щиру подяку своїй найближчій людині! Дорога матуся, спасибі тобі, що ти присвятила своє життя (і продовжуєш це робити) – мені. Твоя підтримка завжди надавала мені сил і окриляла. Твоя турбота зігрівала мене і продовжує робити це і сьогодні. Твоя мудрість допомагає мені знаходити відповіді на багато питань. Твоя готовність допомагати – безцінна. І взагалі, твоя присутність в моєму житті-робить мене сильнішим – з таким другом і помічником – ніщо не страшно. Спасибі тобі і будь завжди щаслива, здорова, кохана і молода.


Дорога мамуля! Прийми мою щиру подяку за все найцінніше що може дати мати своєму синові. За тепло і турботу, за наполегливість у вихованні і за затишок створений в нашій родині.

Я все життя буду вдячний Тобі за твою любов і безсонні ночі. За нескінченний інтерес до мого життя, моїх досягнень і неуспіхів. За твою підтримку в ті дні, коли шлях до успіхів ставав непростим, а іноді здавався і зовсім нездійсненним. За те, що всіма силами бажала мені завжди тільки кращого, навіть коли я засмучував тебе. За твердість духу, з якою ти не давала мені звернути з правильного шляху. Дякую тобі мама. І побажаю собі щоб ти жила вічно.


Сьогодні, в цей світлий день, мені хочеться подякувати моїй мамі за пекельну силу волі, з якою вона завжди, незважаючи ні на що, була на моєму боці. За те, що оберігала мене все життя і продовжує оберігати зараз. За те, що з незнищенною наполегливістю вона трудиться моїм ангелом-хранителем щодня. За те, що вкладала в мене все найкраще, що тільки могла. За те, що навіть в сірі і похмурі дні вона знаходить в собі сили вирвати у життя шматок сонця, щоб негайно віддати його мені. За те, що віддаючи все краще, вона нічого не вимагає натомість. За найсвітлішу і чисту любов – спасибі тобі мама.

Я назавжди вдячний тобі і сподіваюся, що з мене виросло те, що тобі хотілося. Повір, я щиро намагаюся виправдати твої надії і не стати пропащою людиною. Буду намагатися і надалі.


Мамуля, я вже давно виріс і постійно переконуюся в тому, що моє сьогоднішнє цілком сформоване щасливо життя – багато в чому, результат твоєї невпинної турботи. Я вдячний тобі за це. Також, я вдячний тобі і за багато іншого, чим ти щедро ділилася зі мною і віддавала мені:

 • за те, що завжди знаходиш потрібні слова;
 • за чисте серце;
 • за те, що завжди завжди готова мені пробачити;
 • за материнську ласку в дитинстві і за те, що знайшов в тобі надійного друга будучи дорослим;
 • за той затишок в домі, завдяки якому я знову і знову можу повертатися в дитинство і знаходити спокій;
 • за великодушність і поблажливість;
 • за те, що завжди простягала руку допомоги не вимагаючи пояснень;
 • за те, що завжди зберігала мої секрети.

Спасибі мама, за все найдорогоцінніше що живе в моєму серці. Бажаю тобі непохитного здоров’я, вічної молодості, процвітання і сил насолоджуватися всім цим. Ну а я обіцяю бути поруч і допомагати.


Спасибі тобі матуся за те, що невпинно віддаєш мені теплоту – вона зігріває мене. Спасибі дорога, що не перестаєш цікавитися моїми успіхами і труднощами. Спасибі, що намагаєшся допомагати, наскільки це можливо. Дякую за небайдужість, мам. За те, що мені завжди є до кого прийти за порадою і підтримкою. Дякую Тобі за твою посмішку і ласку. За захист в дитинстві і теплий будинок – в ньому я завжди знаходжу рівновагу і спокій. За казки, прочитані на ніч і за подарунки під ялинкою на Новий Рік. За щасливе дитинство – спасибі, мама. Спогади про нього зігрівають мене в усі часи.

Сподіваюся, я хоч скількись виправдав твої очікування, коли виріс. Ти все зробила правильно, мамуля, ти – найкраща!


Особливу подяку я хочу висловити мамі за її допомогу в такій важливій справі як (тут вставити про що мова – допомога в покупці житла, інших цінних придбань і подарунків). Спасибі тобі матуся, що не залишила мене без своєї підтримки, як завжди. Спасибі за любов, віддану дружбу і великодушність. Сподіваюся, мені випаде нагода сповна віддячити тобі. А поки, прийми мою щиру вдячність, любов і захоплення. Без тебе, мої плани не змогли б здійснитися і я щасливий, що у мене така мама як ти.