Слова подяки начальнику (керівнику)

У момент мене ви важкий підтримали —
Дякую вам щиро зараз.
Послугу добру мені цим надали,
Прийшли на допомогу мені в нелегку годину.
Я вам бажаю тільки всього кращого,
Подій радісних і багато довгих років,
Здоров’я, щастя і благополуччя,
На всі всі питання знаходити завжди відповідь.


Сердечно дякуємо Вам за надану важливу і своєчасну допомогу, за увагу і гідні найвищих похвал людські благородні якості! Безцінна підтримка і ваша доброта роблять цей світ по-справжньому дивним і прекрасним. Нехай Ваша щедрість залишиться в серці кожного, кому пощастило до неї доторкнутися. Гармонії і всіх благ Вам!


Дякую Вам за поблажливість, надану мені на початку моєї кар’єри, за деякі незначні поблажки, на вчинені мною автоматичні помилки, за віру в мій проект і за можливість самореалізації.


Спасибі вам! Нехай вдячність стане сьогодні обов’язковим атрибутом всіх угод, покупок і будь-якої співпраці! Нехай це чарівне слово починає і закінчує будь-який діалог! Нехай цінність його зростає і множиться, приносить дохід і дивіденди! Бажаю і вам не забувати говорити “спасибі” нікому з тих, хто зустрінеться на шляху! Дякуйте і будьте “вдячні”!


Дорогий керівник, спасибі Вам за важливі прийняті рішення, підтримку і доброту. Ви завжди розумієте, поважаєте співробітників і професійно підходите до справи. Від щирого серця хочеться подякувати такій чудовій людині, як ви.


Спасибі Вам за те, начальник, що Ви такий чуйний, уважний і компетентний директор! Мені дуже пощастило з Вами. Сподіваюся, що наша співпраця буде ефективною, продуктивною і тривалою..


Директор, дякую вам за мудрість у прийнятті рішень, чуйність у справах, вірність своїй професії. Хочеться сказати вам спасибі за роботу і приклад, як треба домагатися поставлених цілей. Нехай вас чекають нові проекти і неймовірні висоти!.


Начальник, спасибі вам! Нехай вам вдається все, що ви захочете! Бажаю підкорення будь-яких вершин! Подяка Вам за те, що ви любите свою роботу і завжди знаходите час для спілкування зі співробітниками.


Начальник, весь колектив пишається Вами! І я, в тому числі! Дякую за корисні поради та професіоналізм. Сердечна Вам вдячність і побажання яскравих, щасливих досягнень!


Директор, моя вам подяка! Спасибі, що ви завжди грамотні в справах, сердечні — до співробітників і компетентні в будь-яких питаннях. Без сумніву, ви — майстер своєї професії і хороша людина.


Начальник, дякую вам за працю, вміння, професійний підхід до справи. Спасибі, що навчили нас багатьом моментам у справі і показали як потрібно ставитися до роботи, яку цінуєш і любиш.


Дорогий директор! У Вас є багато нагород, звань і досягнень. Але найголовніше, що ви — прекрасна людина з доброю душею, відкритим серцем і доброзичливим ставленням до всіх. Спасибі вам за те, що навчили нас багато чому і продовжуєте це робити з кожним днем.


Начальник, спасибі Вам за багаторічну працю і той внесок, який ви внесли в нашу спільну справу. Нехай службові завдання вирішуються легко і оперативно, в житті буде стабільність, дух завжди залишається бадьорим, а оптимізм — невичерпним. Подяка і низький уклін.


Директор, хочеться сказати слова подяки і поваги за Ваш професіоналізм. Дякую за допомогу, яку ви надаєте у справі та компетентність у питаннях проектів. Нехай вас завжди радує робота співробітників і їх прагнення до кращого!


Начальник, хочеться від щирого серця подякувати Вам за все! Я дивуюся, як для Вас немає непідйомних проблем і невирішуваних завдань! Ви — наш орієнтир, приклад і зразок! Нехай ваші дні будуть продуктивними, а вихідні — душевними!


Начальник, я безмірно вдячний Вам за копітку, сумлінну працю. Кожен раз дивуюся, як людина може бути віддана своїй справі і професії. Ви — талант і майстер, який завжди буде еталоном для колективу.


Начальник, спасибі, що щиро віддані своїй справі і вмієте знайти підхід до кожного співробітника підприємства. Ви відповідальні, працьовиті, компетентні. Іноді Ваш творчий підхід до вирішення завдань нас приємно дивує.


Начальник, нехай удача супроводжує будь-яким Вашим справам. Я від імені колективу хочу висловити Вам свою повагу, повагу і подяку. Нехай завжди справа складається, а число нагород збільшується.


Дякуємо Вам, начальник, за завжди теплий підхід до співробітників! Ви здатні зрозуміти і вирішити будь-яку важку задачу і направити нас в грамотному напрямку. Приємно працювати з тим, хто любить свою професію і радіє за справу всією душею.


Директор, хочеться сказа вам теплі слова за Ваш професіоналізм, доброту до співробітників і повагу до непростої праці підлеглих. Ви — великий начальник, який знає, як важливо дружно працювати в команді і підтримувати один одного в будь-яких проектах.


Висловлюємо Вам подяку, наш керівник, за професіоналізм у справі, консультацію в процесі виконання проекту та повагу до нас. Приємно співпрацювати з чесною, компетентною, розумною людиною, як ви. Сподіваємося на подальші нові спільні проекти.


Керівник, спасибі, що завжди уважні і чесні до нас, співробітників. Вдячність і величезна подяка Вам за працю і досвід. Добрі побажання, теплі слова на Вашу адресу! Ваша праця поважна і важка, але ви ніколи не забуваєте допомогти колегам..