Слова подяки за допомогу

Тобою Допомога мені надана, дякую!
Зізнатися я тобі зараз хочу,
Що без тебе мені б було туго,
Але вже з таким-то вірним другом

Ніщо не страшно, все легко,
Все чудово, світло.
Спасибі! Оточують нехай тебе
Такі теж чудові друзі.

***

Сердечно дякую за надану мені допомогу. Шалено приємно і радісно усвідомлювати, що завжди поруч є ті, хто від душі готовий допомогти!

***

Слова подяки скромні
Прошу вас прийняти від мене.
Допомогу, яка прийшла вчасно,
Цінніше будь-якої у сто крат!

Так нехай вам за це воздасться,
За добро життя відповість добром.
Доля нехай подарує вам щастя,
Тепла і любові повний будинок!

***

Ти не відмовиш у важку хвилину,
Допоможеш і підкажеш мені завжди!
Твоє добро довіку Я не забуду
Навіть через довгі роки!

Тобі дякую від щирого серця,
Коли потрібно, допоможу тобі у відповідь!
Для тебе в душі відкриті дверцята,
Так що, заходь в будь-який момент!

***

У твоєму серці є доброта,
У наш час це так цінно!
Адже ти мені допомагаєш завжди
Безкорисливо і так відверто!

Я свою подяку зараз
Висловлюю тобі всією душею!
Твоя допомога в такий складний час
Виявилася підтримкою великою!

***

За допомогу вам спасибі!
Живіть лише красиво,
Дякую за підтримку,
За віру і надію,

Що ви мені подарували,
Коли лише поспішили
На виручку так швидко.
Вам-радості променистої!

***

Дякую вам за щиру допомогу!
Я вдячний Вам за доброту.
Важкий випадок трапився раптом зі мною,
Але ви врятували мене буквально, милий друг.

Я вам зобов’язаний в цьому житті багато чим.
Хочу, щоб доля ваша була легка.
І якщо вам знадобиться допомога,
Ви звернутися зможете до мене завжди.

***

Спасибі, за допомогу і за підтримку,
Спасибі, що поруч зі мною були ви,
І в нескінченному життєвому поспіху,
Ви повз проблеми чужі не пройшли!

Трапляється все, адже живемо ми не в казці,
Але знайте, я вас не залишу в біді,
Долоню простягнувши, допоможу вам піднятися,
За вас я довіку вдячний долі!

***

За те, що є на світі люди
З серцями добрими, з душею,
Нехай слава Господу перебуватиме,
Схилюся перед вами головою!

За допомогу вашу і підтримку,
Нелегку працю, і за пораду,
За те, що все пройшло успішно,
Вам вдячність і привіт!

Нехай Бог дає вам багато сили,
Здоров’я, радість і успіх,
Ви так добрі і так красиві,
Я щиро люблю вас усіх!

***

За допомогу вам скажу спасибі,
Ви мені безмірно допомогли,
Бажаю міцності і сили,
Щоб Ви тепло дарувати могли.

Нехай воздасться небесами
За ваші добрі справи,
Нехай смуга по життю буде
Завжди, як сніг, білим білою.

***

За допомогу спасибі велике тобі,
За те, що час свій, приділив ти мені,
Підтримка твоя зараз так важлива,
Спасибі за все тобі від мене!

А все те добро, зробив, що ти мені,
Повернеться до тебе нехай же подвійно,
І буде все в житті прекрасно твоєму,
Вдалих, щасливих і добрих лише днів!

***

Величезне спасибі вам за допомогу,
За те, що не залишилися осторонь!
Проблема ця була грудкою в горлі,
Як добре, що немає її вже.

Чуйності вашої немає межі,
Нехай вона приносить радість і успіх!
Щоб душа від щастя ваша співала,
Світліше і прекрасніше вона всіх!

***

Часто життя підносить нам неприємні сюрпризи. Коли сили закінчуються, коли не знаєш, як впоратися з ситуацією, коли здається, що все проти тебе — людська підтримка і участь безцінні. Від щирого серця дякую вам за те, що не пройшли повз, знайшли потрібні слова, проявили увагу і співчуття. Нехай зроблене вами добро повернеться з відсотками.

***

Кажуть, що людство досягло розквіту багато в чому завдяки взаємодопомозі. Вірно це чи ні, вирішать історики, очевидно одне: поки ми допомагаємо один одному, ми — сила. І ви-істинно сильна людина з щедрою душею і добрим серцем. Дякую за допомогу. Бажаю щастя, процвітання, удачі у всьому і на всі часи.

***

Одне з найбільш основоположних якостей людини — вміти простягнути руку допомоги вчасно тим, хто цього потребує, зупинитися серед нескінченного бігу і проявити свою доброту. Не менш важлива якість — вміти приймати допомогу з вдячністю. Дозвольте сказати душевне і щире спасибі за уважність, сприяння і чуйність! Нехай ваше добро повернеться вам сторицею.

***

Я хочу від щирого серця подякувати тобі за все, що ти зробив для мене! У кожної людини буває такий момент в житті, коли простягнута вчасно рука друга допомагає йти далі, дає сили перемогти складну ситуацію. Спасибі тобі за допомогу і підтримку, за душевну щедрість і доброту. Я цього ніколи не забуду, і ти завжди у важкий момент можеш розраховувати на мене!

***

В силу обставин, що склалися хочеться висловити вам справжню вдячність і повагу за увагу і турботу. Спасибі, що в моїй долі присутні добродушні люди, як ви, готові до взаємодопомоги в будь-якій ситуації і підтримки словом і ділом. Добрі слова зігрівають людське серце і на душі стає тепло і ясно. Спасибі, що ви є в моєму житті.

***

Дякую за безцінну підтримку! Я підкреслюю, безцінну! Бо, як можна оцінити, що у тебе ніби виростають крила, сили з’являються незмірні! І все це від людської участі, від дружньої щирої підтримки хорошої людини! Від людини, яка відчуває тебе серцем!

***

Бувають ситуації, коли потрібне слово, потрібна дія рятує, робить вирішення питання легше. І чудово, що такі люди є на світі як ти, які можуть допомогти в будь-який момент, підказати потрібне рішення і підштовхнути до важливих дій. Високих результатів можна досягти тільки завдяки підтримці і допомозі оточуючих людей. Дякую за те, що ти поруч в потрібний момент.

***

Спасибі, дорогі мої друзі, за те, що стали опорою і підтримкою для мене! Ви — незамінні щирі люди, що легко віддають оточуючим свої душу і серце в потрібні хвилини. Нехай завжди Вам супроводжує удача у всіх добрих справах! Нехай так само щиро люди ставляться до вас. Бажаю любові і здоров’я!

***

Ми щиро хочемо подякувати Вам за своєчасно надану нам допомогу! Ми в боргу перед вами, спасибі вам від чистого серця. Без вас у нас нічого не вийшло б, ви виручили нас!

***

Бувають в житті моменти, коли опускаються руки, коли розумієш, що поодинці ти безсилий. Спасибі, що є такі люди, як ти! Твоя готовність відкласти свої справи і кинутися на допомогу захоплює! Не кожному це дано: ненав’язливо запропонувати свій час, дати мудрі поради. Бажаю тобі таких же вірних друзів, як ти сам!

***

Мила моя подружка! Я щиро вдячна тобі за твою постійну готовність прийти мені на допомогу. Я ціную і люблю тебе за щиру участь у подіях мого життя. Нехай твоя доброта повернеться до тебе в багаторазовому розмірі. Бажаю добрих і вірних людей на життєвій дорозі. Нехай здоров’я, любов і удача завжди йдуть поруч, а ангели оберігають тебе від усього злого і темного!

***

Я дуже вдячний Вам за допомогу. Таких людей, як ви дуже мало. Ви ніколи не відмовляли, а навпаки пропонували свою допомогу і підтримку. Мені це дуже приємно. Я в свою чергу готовий допомогти Вам у будь-якій ситуації. Спасибі вам велике, Я ніколи цього не забуду.

***

Величезне спасибі за надану допомогу. Ти завжди мене виручаєш і підтримуєш, ти моя опора і найдорожчий чоловічок. Дякую і вічно буду пам’ятати, що ти для мене зробила. Я дуже це ціную і ніколи не забуду, що б не сталося в моєму житті. Спасибі!

***

Хочу подякувати тобі за допомогу і підтримку, яку ти надав(ла) мені. Я навіть не можу уявити, що було б, не опинися тебе поруч.

***

Щиро дякую Тобі за своєчасно надану дуже важливу допомогу, без якої мені не вдалося б вирішити важку проблему. Величезне спасибі за твою велику доброту, чуйність, добре ставлення до мене і розуміння складної життєвої ситуації. Я дуже радий, що поруч є така добра людина. Нехай доля подарує тобі великі успіхи, удачу і везіння.

***

Хочеться висловити величезну подяку за те, що допоміг мені в такій ситуації. Тільки ти опинився поруч і зробив все можливе, щоб я зміг впоратися з існуючою проблемою. Ти дуже чуйна і добра людина, спасибі тобі величезне.