54+ способи Як оригінально подарувати Гроші на Весілля у прикладах

Питання, що подарувати на весілля, молодим, досить легко вирішується. Традиційним подарунком на свято стали гроші. До того ж він зручний, як для винуватців свята, так і для дарувальника. Новоспечена сімейна пара зможе сама придбати необхідні їм речі, за своїм бажанням і на свій смак.

Коли ви визначилися, що будете дарувати гроші, виникає інше питання: як можна подарувати гроші на весілля оригінально? Просто подарувати певну суму в покупному конверті, не цікаво. Адже є величезна кількість варіантів, як можна подарувати гроші на весілля оригінально-молодій сім’ї.

Вервечка гостей підносить молодим конверти, які незабаром в порожньому вигляді опиняться в сміттєвому відрі, кажуть однотипні привітання. Всі починають нудьгувати. Оживіть свято несподіваним виступом і подаруйте молодим яскраве і оригінальне привітання, ознайомившись з нашими крутими ідеями нижче.

Список способів Як оригінально подарувати гроші на Весілля

Гроші – грошима, а оригінальний підхід у врученні ще ніхто не відміняв!

Нижче ви знайдете опис самих незвичайних і пам’ятних варіантів, дарування грошей, які запам’ятаються не тільки молодим, але і всім гостям на весіллі!

Повітряна кулька, для легкої сімейного життя. Оригінальний спосіб привітати молодих, подарувавши гроші і влаштувавши маленький феєрверк! Для цього, краще взяти світлий кульку, засипати територію блискуче або різнокольорове конфетті. Гроші скрутити щільними сувоями і перев’язати ниточкою. Можна зробити ціле «хмара» таких кульок, помістивши в кожен по купюрі.

Коробка шоколадних цукерок, для солодкого життя. Один із способів, як оригінально подарувати гроші на весілля. Приємний момент, вам доведеться з’їсти всі цукерки. Рекомендуємо взяти цукерки асорті. Купюри складаємо трубочкою або квадратом, круглі клітинки можна заповнити моментами, буде виглядати цікаво. Закриваємо коробку і перев’язуємо атласною стрічкою.

Відро з грошима, символічний подарунок на облаштування нового сімейного житла. Вам знадобитися дитяче відерце, наповнюємо його рисом, залишаючи 5-6 см. зверху, щоб не сипався. Встромляємо дитячу лопатку, щоб молодята «гребли гроші лопатою» і акуратно згорнуті рулончиком купюри вставляємо в рис. Ваш подарунок точно буде самим небанальним на весіллі!

Грошова консервація. У скляну банку, кладемо купюри, наповнюючи повністю банку, закриваємо кришку. На банку клеїмо папірець:

  • з датою консервації (весілля) та побажання молодим;
  • «Цвітна капуста»;
  • «Засолення на щастя»;
  • «Капуста достатку у власному соку».

Цей спосіб незвичайної упаковки подобається багатьом, виглядає він дійсно нестандартно. Варто спробувати!

Горщик з монетами. Ще один спосіб, як оригінально подарувати гроші на весілля молодятам, піднести їм глиняний горщик. Декоруємо його тканиною або стрічками, на дно кладемо великі купюри, а зверху засипаємо монети різного номіналу. Вручаємо такий презент нареченому, так як наречена, може не втримати такий важкий сюрприз!

Грошове дерево, щоб в сім’ї завжди був достаток. Беремо живе кімнатна рослина, бажано у вигляді деревця, наприклад «толстянку» і прикріплюємо, скручені сувоєм купюри, з допомогою тонких атласних стрічок, до листя. Декоруємо горщик органзою.

Або самостійно робимо топіари, замість грунту засипаємо в горщик монети, з пінопласту робимо заготовку-крону дерева. Ножем робимо вирізи, в них вставляємо купюри. Заповнюємо порожнечі: намистинами, тканиною, квітами, чупа-чупсами.

Капуста. Подарувати гроші на весілля оригінально і своєрідно, вийти в качане капусти, в якості першого внеску на дитячі пелюшки. Для цього беремо качан пекінської капусти і між листя закладаємо купюри, попередньо помістивши, кожну купюру в харчову плівку.

Скриня скарбів. Актуальний подарунок на тематичному весіллі, наприклад в морському стилі. Більш ефектно звичайно виглядає справжня скринька, але якщо такої не знайшли, що можна зробити своїми руками, задекорувавши черепашками, перлами та камінням. Вкладаємо гроші у скриньку і закриваємо його на замок.

Можна подарувати з карткою, за якою молодята зможуть відшукати ключ від нього.

Торт з купюр. Красивий і «смачний» спосіб оригінально подарувати гроші на весілля. Возитися з тестом не доведеться! Готуємо з картону основу для торта, звертаємо купюри трубочкою, акуратно перев’язуючи, кожну гумкою для грошей. Формуємо їх у три ряди, кожен шар обв’язуємо атласною стрічкою. Зверху прикрашаємо квітами.

Парасоля або грошовий дощик, як символ від сварок і розбрату в сім’ї. Для реалізації такого подарунка, нам знадобитися красива парасолька-тростина, можна вибрати у формі серця. До спиць прив’язуємо безліч тонких атласних стрічок. До кінця кожної стрічки, прив’язуємо скріпку. Кріпимо купюри до скрепкам, щоб гроші добре трималися, можна прикласти сердечко з картону.

Ще можна підвісити крім купюр веселі або зворушливі слова типу:

  • «Love»,
  • «На малюка!»,
  • «Для відпочинку на Карибах»
  • або просто маленькі записочки з душевними побажаннями парі.

Переконайтеся, що гроші не видно після закривання парасольки.

З таким подарунком погода в домі буде завжди сонячної, без гроз і дощу!

«Сімейний банк» у вигляді фотоальбому. Досить простий, але в теж час оригінальний спосіб подарувати гроші на весілля, молодим. Підбираємо гарний фотоальбом і кожен кишеньку, під фото, кладемо купюру, прикладаючи рекомендації, куди можна їх витратити.

М’яка іграшка. Бажано підібрати пару з м’яких іграшок і вкласти їм у лапки конверт або купюри.

Або зашити гроші в іграшку, звичайно натякнувши молодим, що вона не проста, а з «сюрпризом».

Килим або плед з купюр, щоб молоді, ніколи не знали труднощів і потреби. На шматок однотонної тканини, рівномірно. Без пробілів. Розкладаємо купюри. На отриманий «килим» викладаємо прозору плівку і акуратно прошиваємо. Щоб купюри не випали! По периметру прикрашаємо стрічкою, тасьмою або бахромою. Серединку можна прикрасити фото молодят або привітанням.

Корабель, для щасливого сімейного плавання, без бур і шторму. Для цього необхідно придбати в магазині сувенірів або іграшок-кораблик. Замість вітрил кріпимо купюри, а ті, що залишилися, красиво розподіляємо по кораблю.

Картина. Купуємо порожню фоторамку, зі склом, яке буде служити захистом сімейного бюджету. Кладемо під нього купюри, можна скласти у вигляді дерева, сердечка.

Можна подарувати разом з маленьким молоточком, уточнивши: «Розбити, лише за крайньої потреби!».

Цегла, перший внесок для нового будинку, молодим. Для цього сюрпризу, необхідно розділити цегла, навпіл, по всій довжині, потім робимо поглиблення (легко робиться будь-яким підручним засобом). Кладемо згорнуті купюри, накриваємо другою частиною і перев’язуємо цегла атласною стрічкою, виходить дуже оригінальне привітання.

Можна зупинитися на цьому, а можна обернути золотою фольгою, імітуючи злиток золота!

Валізу грошей. Щоб не розоритися, можна роздрукувати половину фальшивих купюр, наприклад із зображенням молодят. У кожну пачку, вклавши кілька справжніх купюр.

Можна доповнити подарунок пістолетом, вийде справжній сюрприз «від голови мафіозі».

Принцип матрьошки. В саму маленьку коробочку покласти підготовлену суму. Потім цю коробочку, в більш велику і так далі. Красиво запакувавши кожну в подарунковий папір і перев’язавши атласною стрічкою.

Ощадкнижка. Для цього, необхідні конверти, в кожен з яких, кладемо купюру і підписуємо призначення внеску. Потім створюємо обкладинку: роздруковуємо головну сторінку ощадкнижки з назвою і клеїмо на картон. Вкладаємо всередину всі конверти, зшиваємо, виходить чудовий подарунок від батьків.

Лопата чи віник. Прикріплюємо до віника купюри різного номіналу і монети, перев’язуємо підстава стрічкою, даруємо з побажанням, щоб у домі завжди водилися гроші.

Лопата, таким же чином, прикріплюємо гроші, даруємо з побажанням, щоб молоді «гребли гроші лопатою (можна використовувати дитячу лопату).

«Грошовий» шоколад. Купуємо будь-яку шоколадку, з’їдаємо її, залишаючи тільки фольгу. Виготовляємо обгортку із зображенням молодят, з датою весілля. Обертаємо плитку, попередньо поклавши у фольгу, купюри. Солодкий подарунок готовий!

Термос, щоб сімейне життя була теплою. Необхідно придбати термос металевий, зробити гравіювання на ньому, наприклад з побажаннями, помістить всередину гроші. Ідея хоч і проста, але не сумнівайтеся, термос неодмінно будуть використовувати за прямим призначенням і згадувати про урочистий день і, власне, про самого дарувальника.

Подушка для солодких спільних снів. Наповнюємо наволочку купюрами, можна розбавити фальшивими із зображенням молодят. На самій наволочці вишиваємо побажання на весілля. Якщо не хочете дарувати велику подушку або використовувати не справжні купюри, візьміть невелику декоративну подушечку.

Кулінарна книга з закладками з купюр, щоб дружина радувала чоловіка смачними стравами.

Дитячі черевички. Кладемо грошовий подарунок у них, з побажанням, легких перших кроків спільного життя.

Скляний флораріум, тільки наповнити його не живими квітами, а інший «зеленню»-купюрами. Виходить чудовий подарунок 2 в 1, гроші і гарний аксесуар, яким молоді зможуть прикрасити свій будинок.

Скарбничка-сейф, можна придбати в магазині-приколів або замовити на інтернет-майданчиках. Заповнюємо купюрами і даруємо молодим, для міцної сімейного життя.

Таким же чином можна використовувати і книгу-сейф.

Печиво з передбаченнями, для солодкої і щасливого життя. Вкладаємо в коробочку гроші, головна родзинка в тому, що коробочку можна зробити іменну, а красиво упаковане печиво порадують молодят передбаченнями.

Грошовий букет. Збираємо з купюр бутони квітів (можна у вигляді кульочки, щоб не пошкодити банкноти), розбавляємо стрічками, органзою, живою зеленню. Від такого букету, молоді, точно не відмовляться!

Грошова гірлянда, ще одна ідея, як оригінально подарувати невелику суму грошей на весілля. Складаємо купюри гармошкою, закріплюючи на подарунковій стрічці. Між купюрами можна додати квіти або намистини.

Кіндер-сюрприз. Купуємо готові кіндери, акуратно розкриваємо їх і замінюємо іграшки – грошима. Надаємо шоколадному яйцю первісну форму використовуючи гарячу ложку, обертаємо назад фольгою. Оригінально виглядатимуть кіндери в плетеному кошику і чим більше, тим цікавіше.

Коробка з сюрпризом. Для цього знадобитися велика коробка, чим більше, тим ефектніше. Поміщаємо в неї гелієві кулі, до нитків на яких прикріплені купюри. Коли молоді відкриють коробку — з неї вилетять кулі з грошима. Найголовніше, не робимо це під відкритим небом, інакше сюрприз полетить в небо!

Мішок з грошима. Для цього відмінно підійде полотняний мішок, який зазвичай використовують для збору врожаю. Наповнюємо купюрами, більша частина яких з банку приколів (щоб не розоритися) і перев’язуємо стрічкою. З таким мішком, виходить дуже незвичайний сюрприз, молоді будуть приємно здивовані!

Батон. Незвичайний і оригінальний сюрприз! Купуємо батон, акуратно розрізаємо його і кладемо згорток купюр (попередньо помістивши їх в харчову плівку) всередину. Потім поміщаємо батон в рідну упаковку, щоб не викликати підозр. Головне прослідкуйте, щоб молодята не з’їли разом з вашим подарунком і купюри!

Макдональдс. Купуємо всім відомий фастфуд, або можна попросити на касі упаковку. Замість картоплі кладемо купюри, звертаючи їх у трубочку, і таким же чином в коробочки з-під гамбургерів. Кладемо все в пакет Макдональдса і вітаємо молодих, гості і пара будуть в подив, поки не распакуют ваш подарунок!

Таким же чином можна використовувати коробку з-під піци, розташувавши купюри по колу або зшити з тканини основу і прикрасити, як справжню піцу, тільки замість продуктів: монети і складені в техніці орігамі-купюри.

Кошик з горіхами, для міцної сімейного життя. Для цього нам потрібні: волоський горіх, чим більше, тим краще. Намагаємося акуратно розколоти їх, щоб вийшли цілі половинки, поміщаємо в них згорнуту купюру, можна помістити в харчову плівку, щоб не пошкодити її. Злегка склеюємо половинки по краях, щоб молоді легко дістали купюри. Насипаємо в кошик. Щоб горішки виглядали яскраво, можна пофарбувати їх різнокольоровими акриловими фарбами.

Таким же чином можна зібрати «солодку кошик», замінивши цукерки-купюрами, загорнутими в фантики.

Бочонок з медом». Вибираємо дерев’яний, щоб обов’язково був напис «Мед». Наповнюємо монетами і купюрами і даруємо молодим, на медовий місяць і солодку сімейне життя.

Банкомат з грошима, для матеріального благополуччя. Придбати можна в магазині-приколів або в інтернет-магазині. До банкомату даруємо пластикову карту, на якій можна зробити гравіювання з датою весілля.

Матрац. Звичайно можна використовувати справжній, але краще і зручніше зшити своїми руками, мініатюру матраца і зашити всередину гроші. Виходить дуже креативне привітання з побажанням м’якої сімейного життя.

«Крижаний» подарунок. Сюрприз для самих креативних, для цього необхідно заморозити гроші. Обертаємо гроші в щільний прозорий пакет, а краще декілька. Кладемо в ємність і заливаємо водою, краще лити воду потроху і заморожувати в кілька етапів, щоб гроші були в середині крижини. Разом з кубом льоду даруємо молоток, щоб молоді змогли дістатися до грошей. Привітання звичайно дуже оригінальне і трудомістка, але запам’ятається всім надовго!

«Нескінченний» джерело грошей. Майструємо коробочку, або можна придбати готову квадратну з під цукерок або паперових хусточок. Красиво загорнути папером і прикрашаємо: можна монетами або квітами. Робимо проріз зверху коробочки. Акуратно тонкими смужками скріплюємо скотчем купюри і змотуємо їх у рулон (можна розміняти на дрібний номінал або додати фальш-купюри). Кладемо в коробочку і дістаємо один край купюри в проріз. Молоді почнуть тягнути за неї і будуть приємно здивовані, що грошей не буде кінця і краю».

Послання в пляшці. Відмінна ідея, як можна оригінально подарувати гроші на весілля. Разом з грошима в пляшку, можна покласти лист-послання (зістарити папір),з приємними побажаннями-молодим.

А можна і по-іншому, вкласти в пляшку карту, на якій вказано, де знайти подарунок! Таке вручення, буде дуже актуальним, якщо весілля проходить на природі або в близи з водою.

Ін’єкція щастя. Для такого подарунка нам знадобиться великий шприц (без голки), гарно оздоблена коробочка відповідного розміру. Гроші звертаємо в трубочку і покласти в розібраний шприц. Прикрашаємо його етикеткою з написом «Ін’єкція щастя» і кладемо в коробочку.

Качалка, з побажанням, щоб майбутній чоловік, ніколи не давав приводу для її застосування. Купюри тут грають більше роль, пакувального паперу, але тим не менше, від цього їх значимість не зменшується. Робимо заготовку: скріплюємо купюри, тонкими шматочками скотча-в стрічку. Обмотуємо качалку цієї змійкою з банкнот, обертаємо качалку прозорою пакувальної плівкою, краю зав’язуємо атласною стрічкою.

Коляска. Можна придбати лялькову дитячу коляску, покласти в неї купюри, так само можна доповнити пустушкою, тестом на вагітність, прикрасивши написом: «Для майбутніх дітей».

Друкуюча Машинка гроші. Можна придбати в магазині сувенірів. Заряджаємо в неї справжні купюри і даруємо молодим, демонструючи, як вона працює і друкує гроші. Пара і гості будуть у захваті!

Повітряна куля. Для цього необхідний, велика повітряна кулька, який можна знайти в спеціалізованих магазинах, оформлення свят. Потім за допомогою мотузки-шпагату плетемо імпровізовану сітку, в яку кріпимо кулю і прив’язуємо кошик. Можна прикрасити банкнотами куля або помістити згорнутий рулончик банкнот в кошик. Куля можна прикрасити атласними стрічками і живими квітами.

Піньята. Якщо ви ще не знаєте, як можна подарувати гроші на весілля оригінально, тоді скористайтеся новою модною традицією-піньята. Являє собою порожнисту фігуру, зроблену з картону, пап’є-маше і загорнута в красивий папір. Це може бути фігурка у вигляді сердечка, або кілець, наприклад. Подружжя повинні розбити іграшку, а там будуть заховані гроші, монетки, конфетті, які посипляться на молодих.

Метелики, для чудової і легкої сімейного життя. Одна з найкрасивіших ідей, як оригінально подарувати гроші на весілля і привітати молодих. Такий сюрприз можна замовити на інтернет-майданчиках, в коробочку поміщаються тропічні метелики, які вилетять, коли подружжя відкриють коробочку, а всередині залишається ваш грошовий подарунок. Вийти дуже чарівне і пам’ятне вітання!

Конверт. Якщо ви все-таки вирішили використовувати традиційний варіант дарування грошей, постарайтеся підібрати, не просто білий конверт, а незвичайний, прикрашений стрічками, квітами, стразами.

Можна прив’язати конверт, до гелієвої кульки, запустивши зі словами: «Вам лист, ловіть!».

Або, ви можете зробити його своїми руками, купивши необхідні речі в магазинах для рукоділля.

Також зараз поширені «солодкі» конверти і листівки, в яких з одного боку кишеньку під шоколад (можна вибрати ручної роботи), а з іншого, відділення під гроші.

Розіграш

Весільне свято можна розбавити веселим розіграшем-привітання, наприклад таким:

Посуд для биття. Для цього потрібна велика коробка, в яку поміщаємо старий посуд. Під час вручення подарунка, по дорозі до молодих, кілька разів падаємо з коробкою, щоб посуд розбилася і гарненько загриміла (або попередньо підготувати осколки і насипати в коробку). Вибачаємося перед молодими. Як тільки всі зрозуміють, що це був розіграш, вручаємо молодим, гроші, на «новий сервіз»!

Кур’єр. Якщо дозволяє зал, де проходить весілля, то кур’єру краще влізти у вікно і вручити молодим посилку. Вони обов’язково повинні розписатися в бланку, для отримання свого подарунка. У коробку кладемо купюри, засипані монетами, щоб посилка була по-важче.

Фальш. Влаштовуємо вікторину для молодят, головною умовою якої буде: один не правильну відповідь і ви спалюєте конверт з грошима (фальшивими), який попередньо вручили. Готуємо досить легкі питання і один головний, на який молоді точно не знаю відповідь. Як тільки питання прозвучало і немає відповіді, демонстративно підпалюємо конверт, гості та молодята будуть в шоці! Дістаємо з кишені, справжній конверт і вручаємо молодим.

Прибиральниця. Під час святкування гості вітають молодят. Той, хто запланував подарувати гроші, встає і починає говорити довгий тост. В цей момент до зали входить прибиральниця з відром і шваброю і починає лаятися, мити підлогу, рухати стільці і турбувати гостей. Обходить столи, їсть, п’є. Гості з молодими в шоці! Жінка підходить до молодих, протирає підлога, нахиляється і «знаходить» під стільцем (дістає з відра) конверт з грошима, простягає молодим, вони відкривають його і знаходять там суму з запискою і побажаннями. Прибиральниця розмахує відром, катує «облити» їх. Гості кричать, а на молодих сиплеться конфетті!