84+ ідеї Що подарувати Хлопчику на 13 років на День Народження в Прикладах

Вибрати, що подарувати хлопчику на 13 років, часом буває дуже складно. З одного боку, він ще дитина, однак багато діти в такому віці вже вважають себе дорослими.

До того ж, на етапі становлення особистості інтереси дитини можуть постійно змінюватися, оскільки він перебуває в пошуках свого.

Незалежно від того, кому ви вибираєте подарунок, сина, брата, племінника чи одному, головна мета – подарувати приємні емоції, здивувати і піднести сюрприз хлопчикові на 13 років. При цьому не намагайтеся покладатися виключно на свій смак.

На щастя, стрімкий розвиток технологій і можливість придбати практично будь-яку річ через Інтернет-магазин дарує безмежний вибір всіляких варіантів.

Нижче ви знайдете список різних ідей, що можна подарувати хлопцеві на 13 років і додаткові ідеї за інтересами в прикладах.

Нові 84 ідеї Що подарувати Хлопчику на 13 років

 1. 3D-ручка для малювання в повітрі
 2. Збірна модель автомобіля, танка або літака.
 3. Будильник з лазерною мішенню
 4. Механічний 3D-конструктор
 5. Аеромяч з підсвічуванням
 6. Сніговий арбалет
 7. Збори коміксів про улюбленого супер-героя
 8. Зручний стілець для комп’ютера
 9. Віртуальні окуляри
 10. Проектор зоряного неба
 11. Настільний футбол
 12. Маска з трубкою для підводного плавання
 13. Глобус з підсвічуванням
 14. Світловий стіл для пісочної анімації
 15. Настінна карта зі стираючимся верхнім шаром
 16. Домашній тренажер
 17. Боксерська груша
 18. Боксерські рукавички
 19. Манекен для відпрацювання ударів (для східних єдиноборств)
 20. Збірні гантелі
 21. Дартс
 22. Лук зі стрілами
 23. Електронна книга з рідкими чорнилом
 24. Штормгласс
 25. Набір для роботобудування
 26. Настільний органайзер-конструктор
 27. Кулька-провісник
 28. Підзорна труба, телескоп або бінокль
 29. Гіроскутер
 30. Бездротові навушники
 31. Магнітний браслет для смартфона
 32. Проекційна клавіатура
 33. Кросівки зі світними шнурками або підошвою.
 34. 3D-світильник нічник у вигляді літака, автомобіля або мотоцикла
 35. Портативний принтер
 36. Комплект для проведення дослідів і експериментів
 37. Мікроскоп
 38. Нічник світильник у вигляді місяця
 39. Піднос на подушці
 40. Плазмова куля Тесли
 41. Електронний конструктор
 42. Електронна скарбничка
 43. Набір фокусника
 44. Набір для жонглювання і виконання трюків
 45. Фітнес-трекер з функціями крокоміра і підрахунку пульсу.
 46. Механічний конструктор-антистрес
 47. Магнітні пісочний годинник з металевим наповнювачем
 48. Інтерактивна футболка-гітара
 49. USB-пилосос для комп’ютерної клавіатури
 50. Крісло у вигляді футбольного м’яча
 51. Чохол для телефону з вбудованою функцією зарядного пристрою.
 52. Шашки
 53. Шахи
 54. Доміно
 55. Квадрокоптер
 56. Настільна гра оптичних ілюзій
 57. Світлова рука
 58. Шпигунський набір
 59. Пальчикова барабанна установка
 60. Геймерське комп’ютерне крісло
 61. Ігрове кермо
 62. Балансборд
 63. Окуляри з відеокамерою
 64. Апарат для приготування попкорну
 65. Діджейський пульт з мікшерами
 66. Набір головоломок
 67. Набір для різьби по дереву.
 68. Набір для випалювання по дереву.
 69. Антигравітаційна машинка
 70. Ручка з функцією сканера
 71. Реалістичні моделі автомобілів (не збірні).
 72. Туристичний рюкзак для подорожей.
 73. Компас
 74. Велосипед
 75. Антену, що уловлює канали по всьому світу
 76. Брелок для пошуку ключів
 77. Тапочки з підігрівом
 78. бездротова колонка
 79. Постільна білизна у вигляді скафандра космонавта
 80. Кружка з підігрівом
 81. Хокейна ключка і шайба
 82. Навушники у вигляді блискавки
 83. Маленький м’ячик для боксу на гумці
 84. Настільний варіант комп’ютерної гри з танками

Не просто вибрати найкращий подарунок хлопчикові на 13 років, тому продовжимо мозковий штурм і доповнимо варіанти подарунків за інтересами.

Для творчої дитини, який захоплюється музикою

Якщо у підлітка з’явилося бажання спробувати свої сили в одному з музичних напрямків, йому підійде щось з перерахованого нижче.

Акустична гітара. Це чудовий подарунок не тільки для починаючого музиканта, але і для того, хто вирішив практикувати уроки гітари на більш серйозному рівні.

Синтезатор. Такий варіант дозволить створювати і відтворювати музику в різних жанрах і стилях. Головними перевагами синтезаторів є багатофункціональність і можливість записувати окремі звукові доріжки. Завдяки цьому на такому інструменті зможе грати навіть людина, що перебуває на початковому рівні музичної освіти.

Флейта Пана. Це досить складний інструмент з-за особливостей звуковидобування, однак такий варіант може стати чудовим подарунком одному на 13 років, якщо він захоплюється музикою.

Губна гармошка. Більш проста версія попереднього варіанту.

Діджейський пульт. Існують як дитячі спрощені версії, так і більш професійні варіанти. Для початку краще купити просту версію. Такі пульти оснащені клавішами, ударними подушечками, «вертушками» для застосування різних музичних ефектів, а також перемикачі режимів у вигляді повзунків.

Мінімальний набір необхідних функцій допоможе дитині спробувати себе в ролі діджея і визначитися, чи дійсно йому буде цікаво займатися цим надалі.

Лаунчпад. Це музичний інструмент з маленькими квадратними клавішами. Цікава альтернатива синтезатора.

Подарунки для дитини, яка захоплюється іншими видами творчості

Якщо хлопчик цікавиться образотворчими мистецтвами, архітектурою, ліпленням та іншими видами творчості, спробуйте вибрати щось із цих прикладів:

Аерограф або розпилювач з фарбами. Такі інструменти допоможуть юному художнику-початківцю створювати дивовижні картини з використанням трафаретів різної форми. В результаті можуть вийти фантастичні сюжети на космічну тему.

Мольберт полотно і набір олійних фарб. Це ще одна цікава ідея, що подарувати хлопчику на 13 років. Як і в попередньому пункті, такий подарунок буде доречний лише в тому випадку, якщо підліток дійсно захоплюється малюванням і живописом. Або ж мріє спробувати.

Набір стеків і глина. Якщо дитина зацікавилася скульптурою, початковий набір інструментів допоможе йому зрозуміти, чи дійсно він хоче займатися цим надалі. Так чи інакше, якщо це відповідає його новому захопленню, подарунок припаде до смаку.

Набори для роботи з деревом. Сюди відноситься випилювання лобзиком, різьба по дереву, випалювання.

Графічний планшет для створення цифрових картин на комп’ютері (не плутати з планшетним комп’ютером; графічний планшет являє собою екран, який служить в ролі полотна і призначається виключно для малювання за допомогою додається до нього спеціального електронного стилуса).

Це пристрій широко використовується художниками, дизайнерами, творцями 3D-ігор. Такий подарунок має масу переваг.

 1. По-перше, у процесі малювання помилки виправляються дуже легко простим натисненням кнопки скасування.
 2. По-друге, планшет відкриває необмежену палітру відтінків і вам не доведеться купувати величезну кількість тюбиків з фарбами, полотен, паперу і кистей різної товщини і м’якості.

Якщо хлопчик любить щось майструвати

Деякі діти з юних років цікавляться конструюванням різних моделей, ремонтом та іншими схожими напрямками.

Якщо ви ще не вирішили, що подарувати хлопчику на 13 років, і точно знаєте, що він належить до цієї категорії, спробуйте вибрати щось, пов’язане з ремонтом або технікою:

Збірна модель танка, автомобіля, підводного човна, корабля або літака. Це напрямок гармонійно поєднує в собі творчість і розвиток технічних знань. Якісні набори деталей дозволяють відтворити точні копії реальних об’єктів до найдрібніших подробиць.

Є варіанти, в яких передається не тільки зовнішня копія, але і внутрішній інтер’єр (укладання снарядів в танку, панелі керування тощо) Таке хобі значно розвиває технічну сторону мислення, тому дане захоплення піде дитині на користь.

3D-пазли в подарунок хлопчикові на 13 років, якщо він захоплюється різними інженерними розробками. Є як архітектурні моделі, так і техніка.

Набір інструментів. Якщо дитині подобається допомагати татові в гаражі, йому знадобиться власний набір інструментів. Для зручності можна доповнити подарунок шкіряним поясом з фартухом для інструментів.

Подарунки для юного дослідника або майбутнього вченого

Якщо хлопчик у тринадцять років живить пристрасть до науки і досліджень, ймовірно, він оцінить один з подарунків, перерахованих далі:

Музичне кашпо. Ця незвичайна підставка для квітів дозволяє спостерігати за швидкістю рослин під впливом різних жанрових музичних напрямків.

Набір юного хіміка. Якщо хлопчик захоплюється хімією, маленька лабораторія подарує йому масу приємних вражень і можливостей зробити нові відкриття. Подібні комплекти дозволяють проводити безпечні експерименти і створювати штучний сніг, саморобні батарейки, міні-вулкан, проводити досліди з магнітами і багато іншого.

Шпигунський набір. В таких комплектах можуть бути маленькі прослуховуючі пристрої, бінокль, рації, сигналізації, окуляри і збільшувальне скло.

Подарунки хлопчикові своїми руками

Якщо ви вирішили зробити подарунок, зроблений своїми руками, але ще не визначилися, що це може бути, спробуйте зробити щось з нижченаведеного:

Саморобний блокнот з ручною палітуркою і незвичайною обкладинкою. На обкладинці має бути зображено те, що якимось чином пов’язане з захопленнями дитини. Якщо він із задоволенням читає книги Джоан Роулінг про Гаррі Поттера, на обкладинці можна зобразити замок Хогвартс. А якщо ви вибираєте подарунок для юного любителя кораблів, створіть блокнот в морському стилі.

Теплий шарф і шапку. Такий варіант буде найбільш доречний, якщо ви вибираєте подарунок синові. Також 13-річному підлітку буде приємно отримати такий подарунок від дівчинки, виготовлений своїми руками.

Торт з вітальним написом. Як варіант, замість напису нанести зображення того, що відображає інтереси іменинника: автомобіль, футбольний м’яч, улюблений герой коміксів.

Саморобне мило з сюрпризом. Для цього візьміть гліцеринове мило, помістіть його в форму і розтопити в мікрохвильовій печі. Потім додайте який-небудь оригінальний предмет (наприклад, гумового жука, метелика з тканини або мініатюрну пластикову машинку). Помістіть предмет у форму і почекайте поки мило застигне. Також можете додати будь-яку ефірну олію для аромату.

Ще пару цікавих думок, що подарувати хлопчику на 13 років

Якщо ви хочете піднести юному імениннику на ДН оригінальний подарунок, але все ще не визначилися, спробуйте вибрати одну з ідей, представлених нижче:

 • Печиво з передбаченнями чи побажаннями
 • Орден «Коханому другові/синові/брату»
 • Подушка з фото іменинника або зображенням улюбленого героя, спортсмена чи співака.
 • Блокнот для геніальних ідей.
 • Білу кухоль, яку в подальшому можна розмалювати за своїм бажанням, надавши оригінальний дизайн.

Як зрозуміти, що краще подарувати хлопчику на 13 років

Іноді, навіть якщо мова йде про близьку людину, складно вибрати гідний подарунок. Можливо, ці поради допоможуть вам зрозуміти, на що слід звернути увагу і як прийняти остаточне рішення.

У деяких випадках труднощі з вибором подарунка виникають тоді, коли мова йде про людину з заможної родини, у якої все є. В такому випадку робіть упор на оригінальність. Постарайтеся піднести сюрприз, який подарує яскраві враження, приємні емоції і просто здивує іменинника.

Якщо ви хочете вибрати недорогий подарунок хлопчикові на 13 років, постарайтеся врахувати його інтереси. Не варто вибирати якийсь непотрібний сувенір тільки тому, що він дешевий чи сподобався саме вам.

Якщо ви все ж вирішили подарувати книгу, віддавайте перевагу фантастичним і пригодницьким напрямами. Намагайтесь вибрати подарункове видання в гарно оформленій упаковці. І пам’ятайте, що такий подарунок доречний тільки в тому випадку, якщо у дитини дійсно є тяга до читання.

Якщо ви вибираєте подарунок сину, брату або одному на 13 років, згадайте, про що він останнім часом згадував. Можливо, хлопчик натякав про те, чого йому не вистачає для веселого і цікавого проведення часу.

Приклади невдалих подарунків, які краще не дарувати хлопчикові на 13 років

Іноді навіть самим близьким людям складно вибрати відповідний подарунок. У процесі становлення особистості підлітка, його смаки можуть постійно змінюватися. Тому, якщо ви не знаєте, що можна подарувати хлопцеві на 13 років, постарайтеся краще дізнатися про його інтересах. А ці ідеї, найімовірніше, виявляться найменш вдалими:

Домашня тварина, якщо дитина його не просив. Такий подарунок накладає на дитину велику відповідальність, яку він, можливо, не може брати на себе, також як і батьки.

Предмети, необхідні для школи. Сюди відносяться звичайні канцелярські набори, рюкзак і шкільна форма. Такі подарунки навряд чи піднімуть настрій підлітку. Найчастіше це саме те, що діти отримують від батьків. День народження повинен нести відчуття свята, а не підготовки до навчального процесу.

Повсякденний одяг. Це ті речі, якими батьки повинні забезпечити свою дитину. Якщо те, що і так необхідно, приурочується до свята, такий подарунок не викличе яскравих емоцій.

Предмети, які раніше належали старшим дітям або батькам. Такий подарунок може викликати розчарування і навіть образу. Оскільки підліток подумає, що його інтересами просто знехтували.

Предмети, які батьки колись мріяли придбати, але не змогли реалізувати свою мрію. Деякі батьки роблять цю помилку і намагаються втілити свої нездійснені мрії за рахунок своїх дітей. Щоб дитина дійсно залишився задоволений подарунком, слід вибрати те, що відповідає саме його особистим інтересам.

Сувеніри. Особливо це стосується тих предметів, які не відповідають інтересам дитини. Якщо ви вирішили піднести пам’ятний сувенір, краще всього купити той, який буде якимось чином відображати інтереси людини, для якого призначається презент. Якщо хлопчик захоплюється автомобілями, напевно йому сподобається точна мініатюрна копія його улюбленої марки.

Енциклопедії, словники та інша освітня література. Якщо ці книжки необхідні, краще купіть їх просто так. Не варто в цей святковий світлий день нагадувати дитині про навчання. Подаруйте йому приємні емоції.

Можливість один раз відвідати майстер-клас по малюванню, музиці і т. д. Одноразовий пробний урок з улюбленого виду творчості не дасть можливості вивчити цей напрямок. Це дозволить доторкнутися до мрії. А в день народження мрії повинні збуватися.

Ігри з агресивним змістом. Психіка підлітка в такому віці ще не повністю зміцніла. Тому ігри, які містять сцени жорстокості та насильства негативно позначаться на характері формується особистості.

Поздоровлення

Крім подарунка напишіть на листівці кілька приємних рядків або відправити їх по СМС.

Ось ти і став ще на рік дорослішими! 13 років – це вік, який відкриває більше нових можливостей. Ніколи не здавайся, продовжуй йти вперед і в тебе все вийде.

Нехай в цей день тобі супроводжує удача, везіння і радість. Залишайся таким же веселим і життєрадісним! Щасливого дня народження!

Дорогий і улюблений синок! Нехай кожен день твого життя буде радісним і повним нових відкриттів. Ти завжди даруєш нам гарний настрій і ми пишаємося тобою.

Дорогий і улюблений син. Цей день для нас особливий. Ми бажаємо тобі найкращого. Нехай всі твої мрії збудуться. Ми завжди тебе підтримаємо, що б не трапилося.

Нехай тебе завжди оточують тільки добрі і хороші люди. Нехай усі твої починання увінчаються успіхом і принесуть радість. Будь завжди щасливий. І залишайся такою ж світлою людиною!

Бажаю яскравого, веселого і легкого життя. Завжди залишайся таким же позитивним, не дозволяй перешкодам перешкодити тобі досягти своєї мрії і продовжуй йти вперед.

Бажаю тобі залишатися таким же добрим, світлим і чистим людиною з великим люблячим серцем. Не дозволяйте зовнішнім обставинам затьмарити світло твоєї душі.

Нехай твоє життя буде сповнене цікавих подій і пригод. Бажаю тобі багато натхнення, сил та успіхів.

Дорогий друже! Хочу тобі побажати завжди залишатися таким же добрим і життєрадісним і веселим. Нехай тобі завжди супроводжує все найкраще, що є в житті.

Вітаю з днем народження. Бажаю тобі багато подарунків, вагон гарного настрою, море удачі, водоспадів натхнення і океан позитиву.

Дорогий сину! Хочу дати тобі настанови, які якось один мудрий чоловік сказав своєму синові: «Найбільше багатство – це розум. Страшна убогість – це невігластво. Найнебезпечніші з усіх гріхів – це самозамилування і гординя». Тому не зупиняйся в розвитку, продовжуй вдосконалюватися, але не забувай про тих, хто тобі допомагав на цьому шляху. Не дозволяй успіхам затьмарити твоє серце.