Компліменти дівчині про очі

Компліменти дівчині про очі

Тут – колекція компліментів очам дівчини. Всі тексти написані своїми словами (не вірші).

Той, хто хоч одного разу подивився в твої очі, вже не зможе тебе забути. Настільки красивих я ще ніколи не зустрічав(а).


Хотів (а) б і я дивитися на світ такими ж (як у тебе) променистими, ясними і чистими очима… впевнений (а), якщо дивитися на нього такими очима, то він буде показувати тільки кращі свої сторони.


Твої очі роблять обличчя абсолютно незабутнім. Вони нагадують кристали – чисті і іскристі.


Кажуть, очі – це дзеркало душі … значить, твоя душа не просто прекрасна, вона – приголомшлива, фантастична, промениста і дуже глибока. Я радий, що у дівчини, яка мені подобається, саме така душа!


Тобі дуже пощастило народитися і жити в наші дні. Тому що, за такі очі тебе в шістнадцятому столітті на багатті б спалили … за звинуваченням у чаклунстві.


Рідко в чиїх очах відбивається стільки розуму, чарівності і енергії, скільки в твоїх. Коли я дивлюся в них, то заряджаюся життям, як від батарейки.


Коли в твоїх очах бісяться дияволята, як зараз, мені тебе хочеться обійняти міцніше і ніколи не відпускати.


У тебе настільки таємничі і бездонні очі … мені здається, я ніколи тебе не розгадаю.


Прости, про що ти говорила? Твої очі просто затягують і мені з них складно виринути. Не можу зосередитися на темі розмови.


Я впевнений, астрономи ніколи не виявлять зірку, блиск якої зможе затьмарити сяйво твоїх очей.


Ти, напевно, дуже прониклива і мудра дівчина … тому що погляд у тебе, як рентген – від нього нічого не сховається. Я відчуваю дуже незвичайні, підбадьорливі відчуття, коли ти на мене дивишся… Роби так частіше!


Жоден чоловік не зможе встояти перед красою твоїх очей. Вони обеззброюють і паралізують. Неможливо просто відвернутися від них і жити далі, як ніби ніколи не зустрічав тебе. Думаю, у багатьох, крім мене, життя розділилося на «до» і «після», коли я заглянув в них.


Від теплого сяйва твоїх очей я таю як сніговик навесні. І серце моє – теж! Що ти робиш зі мною?


Твої очі схожі на дорогоцінні камені. Той, хто винайшов би контактні лінзи, схожі на них – озолотився б на кілька життів вперед.


Дивно, як в таких темних очах може бути така немислима кількість світла… напевно, вони транслюють світло твоєї неординарної особистості.


Упевнений, природа зробила твої очі з кришталево-чистої води гірського джерела … такі вони світлі, прозорі і променисті.


Більшість очей справляють враження (якщо вони взагалі здатні справити враження) тільки перший раз, коли їх бачиш… але твої приголомшують мене своєю красою і глибиною кожен раз, коли я в них дивлюся. Напевно, саме такі називають магічними?


Після того як побачив твої очі, всі інші, які я зустрічаю навколо, здаються блідими, невиразними, каламутними і не мають права на існування. Як же тепер жити?


Саме твої очі виділяють тебе з багатомільйонного натовпу інших жінок. Тебе просто неможливо не помітити.


Ніколи не переставай дивитися на мене своїми прекрасними оченятами… від цього в моєму серці спалахує вогонь.


Я дуже люблю Твої очі, щоб дивитися в чужі.


Навіть якщо трапиться так, що ми розлучимося, я ніколи не зможу тебе забути… всьому виною твої очі – вони вміють дивитися на мене так, як ніби я – виключно значимий і цінний.


Такі пекучі очі, як твої, вміють поранити наповал одним “пострілом”. Потрібно визнати їх смертельною зброєю і придумати правила безпечного використання (цієї зброї). Тоді чоловіків, які стали твоєю жертвою, стане менше.


Якщо твої очі, дивлячись на мене, будуть випромінювати щастя і радість – більшого від життя Мені не треба. Це саме по собі буде для мене – значним подарунком долі.


Знаєш, чого я хочу найбільше? Щоб твої (найпрекрасніші в світі) очі дивилися на мене як на близьку і рідну людину. Це зробило б мене найщасливішим на світі.


Тобі не потрібно нічого говорити, у тебе очі вміють все: підбадьорити, поранити, звести з розуму. У поточний період часу вони зводять мене з розуму і я хочу, щоб це тривало нескінченно.


У тебе очі людини, яка ніколи не зупиняється на досягнутому, ніколи не здається і завжди отримує бажане. Я – захоплений (а)!


У тебе очі, які я все життя мріяв зустріти. А оскільки, очі – дзеркало душі, значить, і душа в них відбивається та, яку мені завжди мріялося дізнатися.


Коли я зустрівся з тобою поглядом вперше, то раптом зрозумів, що у мрії буває колір. У моєї мрії – колір твоїх очей.


Я зрозумів (а), чому більшість чоловіків бояться таких чудових дівчат, як ти… у таких дівчат очі – не дзеркало душі, а оптичний приціл.


Ти, безумовно, жінка з великої літери … Одним тільки поглядом вмієш зробити раба королем!


Твій погляд для мене – найкращий комплімент всіх часів … впевнений, тільки на гідну людину дівчина може дивитися такими сяючими очима, як твої зараз. Мене це окрилює. Спасибі тобі!


Твої зачаровуючі і безтурботні очі просто зобов’язані завжди перебувати навпроти моїх!


Обіцяй, що будеш завжди висипатися, часто посміхатися, не піддаватися похмурим думкам і нудьзі… я хочу, щоб незвичайна краса твоїх очей збереглася назавжди, адже я абсолютно не зможу жити без їх сяйва.


У твоїх очах стільки вогню, що вони точно спалять мені серце. І я навіть не буду чинити опір… тому що, перед тим як спалити, вони ще й паралізують!


Ти будь-якого хлопця на коліна можеш поставити одним тільки поглядом!


Твоїм очам навіть косметика не потрібна. Вони від природи – виразні, яскраві… повз них байдуже не можна пройти.


У тебе такий еротичний погляд, що мені важко зосередитися на чомусь, крім твоїх очей.


Диво завжди неповторно, тому, настільки ж прекрасних, очей я вже не зустріч ніколи … буду дивитися в них невідривно, поки є можливість.


Я завжди обожнюю дивитися в твої очі, але коли вони – усміхнені, то стають найпрекраснішими на світі.