Компліменти про тіло

Компліменти про тіло

Тут – колекція компліментів тілу. Універсальні для чоловіків і жінок (дівчат). Всі тексти – своїми словами.

Твоє тіло просто заворожує своєю витонченістю і грацією. Воно дійсно – бездоганне. За всіма параметрами!


Не знаю, чи створять коли-небудь хіміки і парфумери речовину, запах якої більш приємний, ніж зачаровуючий, чудовий і розбурхуючий аромат твого тіла.


Яке дивне почуття… Моя душа раптом назавжди стала вірною твоєму тілу, а не моєму.


Я раніше думав (а), що бездоганні тіла існують тільки на картинках і тільки після обробки в «Фотошопі». Але коли побачив (а) твоє, то повірив (а), що така краса існує в реальності.


Якби я був скульптором, то цілодобово ліпив би скульптури твого тіла і заставив би ними всі вулиці міста, щоб увічнити його. Воно цього заслуговує.


Коли я побачив тебе, то відразу зрозумів (ла), що у тебе прекрасна душа… тому що тільки така душа може жити в цьому розкішному тілі.


Тобі в Париж треба … Там знаходиться Міжнародне бюро еталонних мір і ваг. Твоє тіло просто зобов’язане стати еталоном пропорційності, сексуальності і жіночності.


Обіцяю, що отримавши доступ до цього чарівного тіла, я буду свято оберігати і світлу душу, в нього укладену. Тому що вона (душа) не може бути зіпсованою, перебуваючи в такій обгортці.


Коли я зустрів тебе, то трохи засмутився. Тому що зрозумів, що зустрів людину, таку ж прекрасну як я… навіть трохи більше, ніж я… але потім подивився на себе в дзеркало і подякував Всевишньому за те, що він приробив ці класні груди все ж тобі, а не мені.


Кажуть, що будь-яка людина може нескінченно довго дивитися тільки на три речі: як горить вогонь, як тече вода, і як інші працюють. А я можу нескінченно дивитися на вогонь, воду і твою фігуру… причому споглядання твого силуету для мене – найкраще видовище з цих трьох.


Ти на якийсь особливий фітнес ходиш, щоб підтримувати таку чудову форму? Я ніколи не бачив (а) нічого красивішого, ніж твоя фігура – від неї просто неможливо відвести очей.


З тих пір, як вперше побачив (а) тебе, я оплакую той факт, що всі ми смертні… тому що твоє тіло заслуговує безсмертя.


Отримую величезне естетичне задоволення споглядаючи твоє тіло. Залишайся завжди в такій приголомшливій формі.


Скажи мені, а це взагалі законно, мати таке бездоганне тіло в особистому розпорядженні? Його треба демонструвати в музеях, як еталонний твір природи.


З таким незрівнянним тілом треба зніматися в рекламі фітнесу… і взагалі в будь-якій рекламі.


Знаю, що у всіх людей є частини тіла, про які вони люблять поговорити, ті, які не соромляться показати, і якими навіть пишаються… але у них є і ті, про які прийнято мовчати… а ось у тебе точно немає частин, які потрібно приховувати, і про які краще промовчати.


Ти навіть в дуже похилому віці будеш зводити з розуму … тому що таке апетитне і сексуальне тіло, як у тебе – завжди в моді.


Все, що мені потрібно для щастя – це твоє тіло. На сніданок, обід і вечерю … Ні, я не хочу його засмажити і з’їсти. Просто воно – мій наркотик.


Думаю, що тепер я не зможу обійняти ніякого іншого тіла, крім твого. І буду вважати будь-який день прожитим даремно, якщо не зможу потримати в руках цю красу.


З тих пір, як я тебе знаю, мене мучать протиріччя: ніяк не можу вирішити, що мене більше зводить з розуму – твоя прекрасна душа, або твоє ніжне тіло.


Твоє тіло виглядає таким же бездоганно прекрасним, як мільйон доларів! Просто ні до чого причепитися, неможливо відірвати погляд і нестерпно хочеться постійно погладжувати…


Коли до такого золотого серця як твоє, додається ще й така фантастично красива фігура, я починаю мріяти тільки про те, щоб заволодіти твоїм сердечком навічно.


Красу і бездоганні форми твого тіла неможливо приховати або спотворити навіть самим безформним одягом.


Протягом всієї історії людства люди намагалися довести перевагу інтелекту над тілом… але коли я дивлюся на тебе, то всі теорії про перевагу інтелекту розсипаються в прах – твоє тіло повністю паралізує і поневолює мій інтелект.


У твого тіла є чарівна особливість – воно впливає на мою поведінку, коли я на нього дивлюся. Я стаю добрим, щасливим, задоволеним домосідом… а головне, мені хочеться про нього постійно піклуватися. Здається, я стаю його відданим слугою.


Коли я обіймаю твоє досконале тіло, то відчуваю себе так, як ніби виграв мільйон доларів. Обнімашки з тобою роблять мене абсолютно щасливим!


Страшно уявити, скільки ти вклав (а) праці, самодисципліни і терпіння, щоб підтримувати своє лите тіло в бездоганній формі… але зусилля явно окупаються – від нього очей не відірвати. Зізнаюся чесно, я по-доброму заздрю твоїй волі і цілеспрямованості.


Твоє сліпуче тіло – це перше, що я хочу бачити, прокидаючись вранці, і останнє, що Я бажаю бачити перед сном. Тільки з ним повинні починатися і закінчуватися мої дні.


Я люблю кожен сантиметр твого тіла – у мене від нього захоплює дух.


Твоє тіло – мій мотиватор. Як подивлюся на нього, так і хочеться в спортзалі навічно оселитися, аби хоча б наполовину зробити свою фізичну форму схожою на твою.


Твоє тіло – це зброя масового ураження. Коли його бачиш – втрачаєш дар мови, здатність тверезо мислити, перестаєш твердо стояти на ногах, забуваєш себе, своє ім’я і своє попереднє життя… Та ти з його допомогою можеш поневолити світ!


Твоє тіло не просто красиве і спокусливе … воно наповнене приголомшливою енергетикою, силою і грацією. І це не просто видно, але і відчувається на відстані. Хочеться спостерігати за кожним рухом, тому що отримуєш позитивний заряд, а не тільки естетичне задоволення.


Твоє тіло набагато більш вабляче і спокусливе, ніж у найбільш високооплачуваних фотомоделей світу!


Від кого тобі дісталася бездоганна фігура? Від мами, тата, чи це плід твоїх власних зусиль і великої роботи в спортзалі? Втім, незалежно від того, яким способом отримано це багатство, прийми моє щире захоплення.


Всім, хто виконав велику роботу над своєю фізичною формою, є чим пишатися. Багато хто пишається якоюсь певною частиною тіла або декількома частинами… якою частиною тіла ти пишаєшся найбільше, або яку з них ти вважаєш найкрасивішою? Питаю тому, що не можу знайти жодної вади ні в одній частині твого тіла, настільки все гладко, рівно, витончено, пропорційно, без грама жиру … та просто ідеально!


Твоє треноване тіло розбурхує мою уяву.


Я помітила, що у всіх жінок на пляжі загоряються очі при вигляді тебе, навіть якщо ти стоїш до них спиною. Як я їх розумію… твоє тіло жодну не може залишити байдужою.


У тебе все таке підтягнуте і точене: руки, попа, ноги, сильний прес… Ти виглядаєш дуже спортивним і здоровим. Як тобі вдається зберегти ідеальну форму при такому щільному робочому графіку?


Ух! Та ти не дарма витратив (ла) свій час у фітнес-клубі! Такий зовнішній вигляд дійсно вартий того, щоб заради нього попітніти. Результати вражають – тобі дійсно є чим пишатися.


Будь-який поганий настрій я можу собі поправити, всього лише глянувши на твоє струнке тіло. Воно, як прекрасний шедевр природи, викликає захоплення. І як наслідок, роздратування, втома і проблеми випаровуються з голови. Я зрозумів, ти – мій антидепресант.