Нові 32 ідеї Як зробити подарунок в подарунку і Здивувати

Практично всі люди звикли дарувати подарунки родичам, друзям і знайомим без яких-небудь особливо хитромудрих вивертів.

Подарунок просто загортається в пакувальний папір, спеціальний пакет або коробку і просто вручається винуватцеві свята. Деякі дарувальники обходяться навіть без упаковки.

Якщо є бажання здивувати дорогу людини і порадувати його, то варто зробити йому подарунок незвичайним способом. Для цього потрібно лише проявити трохи творчості і фантазії.

Звичайно, найпоширеніші варіанти оригінального вручення подарунків – подарувати подарунок у кошику, за допомогою несподівано приїхав кур’єра або працівника Жеку. Однак, реалізувати ідею подарунка в подарунок можна ще більш сміливо і оригінально.

Мега 32 ідеї Як зробити подарунок у подарунку

Подарунок у подарунок може бути реалізувати по-різному. Єдине, що об’єднує сюрпризи такого роду – ефект несподіванки. Наприклад, можна сміливо взяти на озброєння такі ідеї:

Матрьошка з коробок. Якщо у подарунок людині планується піднести якусь невелику річ, наприклад, мобільний телефон або флакончик парфумів, то можна зробити матрьошку з коробок.

Для цього купуються або виготовляються самостійно кілька коробок різних розмірів, починаючи від великої і закінчуючи маленькою. Подарунок укладається в саму маленьку коробочку. Людині доведеться довго повозитися, перш ніж він добереться до самої маленької коробки, в якій і знаходиться подарунок.

Ширяючий подарунок. Такий спосіб оригінального вручення подарунка також працює тільки в тому випадку, якщо дарувальник планує вручити винуватцеві свята щось маленьке і легке. Ідеальним варіантом основного подарунка буде плюшева іграшка, футболка або книга.

Подарунок за допомогою стрічок і скотча кріпиться до зв’язки повітряних куль і залишається парити в кімнаті іменинника або в під’їзді перед вхідними дверима. Однак, у другому випадку потрібно бути особливо уважним, щоб подарунок собі не присвоїв хтось інший.

Цирковий номер. Для незвичайного вручення подарунка можна розучити нескладний фокус з появою або зникненням речей.

Квест. Реалізувати ідею з квестом можна самими різними способами:

Кросворд. Перед тим, як вручати подарунок імениннику, варто запропонувати йому розгадати кросворд або головоломку, відповіддю на який буде місце в будинку, де захований подарунок.

Пошуки подарунка за допомогою карти. Завчасно малюється або друкується картка з підказками і позначенням того місця, де знаходиться подарунок. Найвинахідливіші дарувальники можуть навіть сховати подарунок де-небудь поза домом, наприклад, в найближчому парку. Такий квест відмінно підійде для великої і веселій компанії молодих людей або підлітків.

Кілька завдань імениннику. Для того, щоб подарунок був вручений імениннику, його потрібно попросити виконати кілька нескладних завдань. Наприклад, зробити селфи з перехожим, зобразити сонного крокодила або заспівати свою улюблену пісню.

Вручити основний подарунок після. Першим ділом потрібно вручити імениннику доповнення до подарунка, наприклад, шоколадку. Вітати його потрібно незворушним голосом, роблячи вигляд, що шоколадка – це і є основний подарунок.

Через деякий час, коли винуватець свята вже встигне змиритися зі своєю долею, потрібно несподівано вручити йому справжній подарунок, наприклад, геймпад консолі. Його радості не буде меж.

Подарунок у шоколадному яйці. Якщо у подарунок імениннику планується придбати щось невелике, наприклад, браслет, сережки або ланцюжок, то їх можна помістити в жовту капсулу з Кіндер-Сюрпризу і акуратно повернути упаковку солодощі в первісний стан.

Для більш великих подарунків можна використовувати Кіндер-Сюрприз Максі, так як в таких яйцях капсула дещо більше, ніж у стандартних.

Пошуки подарунка в повітряних кулях. Цей сюрприз легко буде реалізувати, якщо дарувальник і іменинник проживають разом. Для цього потрібно надути велика кількість повітряних куль і наповнити ними кімнату винуватця свята приблизно так, щоб куль було по коліно. Серед цих куль і потрібно сховати коробку або пакет з подарунком.

«Розбитий» подарунок. Цей розіграш ще нікого не залишив байдужим. Коли імениннику в подарунок була обіцяна якась дорога і цінна річ, типу планшета, люстри чи телевізора, куплений заздалегідь цінний подарунок потрібно дістати з коробки з фірмовим логотипом та наповнити її осколками.

Під час виносу або вручення презенту коробку потрібно буде «випадково» впустити, щоб вона полетіла на підлогу з характерним дзвоном. Після хвилинної паніки потрібно дістати і подарувати цілий і неушкоджений подарунок.

Перекласти подарунки. Знову ж заздалегідь потрібно перекласти основний подарунок в іншу коробку. Наприклад, смартфон можна подарувати в коробці з-під новорічної гірлянди, а ігрову консоль в коробці з-під мультиварки.

Подарунок в коробці з-під «Доширака». Попередньо потрібно купити локшину швидкого приготування «Доширак» і витягнути з упаковки вміст. Робити це потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити упаковку. Далі в коробку поміщається подарунок, і упаковка заклеюється за допомогою скотча.

Аналогічно можна зробити подарунок Роллтона або в коробці з-під будь-якої іншої локшини швидкого приготування. Вручати такий сюрприз варто зі словами, що грошей зараз немає зовсім, тому ні на що, крім локшини, в магазині не вистачило.

Букет з повітряних кульок. У кожен з повітряних кульок потрібно помістити записки з визнаннями в любові, компліментами та вітальними віршами. Одна із записок повинна повідомляти, де саме іменинник зможе знайти свій основний подарунок.

Подарунок в обгортці з-під мила. Така ідея подарунка в подарунок годиться тільки для маленьких за розміром презентів. Попередньо з упаковки дістається мило, туди поміщається основний подарунок. Упаковку потрібно заклеїти за допомогою клею або двостороннього скотча і подарувати подарунок у коробочці з-під мила під видом основного.

Подарунок в шкарпетці. Відмінний варіант подарунка в подарунок, коли потрібно подарувати щось плоске типу мобільного телефону, портативного зарядного пристрою, навушників, ручки-паркера, квитків на будь-який захід або коробочки з ювелірною прикрасою. Коробка з основним подарунком поміщається в шкарпетки, і подарунок вручається імениннику.

Подарунок в торті. На озброєння можна взяти ідею зі старих і добрих фільмів, де дарувальник ховає свій подарунок в торті, а іменинник несподівано його знаходить. Звичайно, такий трюк найчастіше влаштовують чоловіки, коли хочуть незвично зробити пропозицію своїй дамі серця.

Торт з подарунком всередині навряд чи вийде виготовити самостійно, за допомогою доведеться звертатися до професійних кондитерів.

Зазвичай на свято господарі свята купують свій власний торт, а подарований можуть прибрати в холодильник до кращих часів. Щоб цього не сталося, потрібно заздалегідь попередити їх про те, щоб вони не купували торт, або наполягти на розрізанні принесеного торта і його дегустації.

При цьому варто зробити вигляд, що основний подарунок скоро принесуть або його вручення буде потім. Тобто, іменинника потрібно постаратися збити з пантелику для максимального ефекту несподіванки.

Подарунок в газеті. Для любителів старовини можна підготувати подарунок, упакований в газету, що випускалася в юності іменинника. При упаковці основного подарунка потрібно бути обережним і не пошкодити газету. Також важливо упакувати подарунок так, щоб іменинник зміг розгорнути його і не пошкодити при цьому упаковку.

Подарунок у капелюшної коробки. Найчастіше капелюшні коробки використовуються для упаковки квітів, проте, в них можна помістити і інший подарунок типу солодощів, набору екзотичних фруктів або м’якої іграшки. Такі коробки продаються у магазинах подарунків. При бажанні її можна зробити і своїми власними руками.

Подарунок в альбомі з шоколадками або іншими солодощами. Цей варіант подарунка в подарунок зробити дуже легко, з таким завданням впорається навіть підліток. Для цього потрібно купити звичайний альбом, клей, кольорові олівці або фломастери, а також різні плоскі солодощі.

Ідеально підійдуть жувальні цукерки типу «Баба Яга» або «Дядя Стьопа», вафлі в індивідуальній упаковці, шоколадні медальки, шоколадні батончики. На кожен лист за допомогою клею приклеюється солодкість і пишуться теплі слова, компліменти, побажання або вітальні вірші.

Подарунок у жерстяній банці. Варіанти такого незвичайного презенту існують у продажу, і ці жартівливі подарунки користуються популярністю. Їх наповнення залишається невідомим до моменту розкриття консервної банки.

Судячи з відгуків тих, хто вже познайомився з таким сюрпризом, в такі банки найчастіше поміщають фігурне мило, шоколадні фігурки, цукерки, льодяники, шкарпетки, невеликі кухонні рушники.

Примітно, що замовити такі вітальні консерви можна практично з будь-якого приводу і з будь-яким написом.

Подарунок в ящику з ломом. Така упаковка підходить тільки для справжніх і брутальних чоловіків, які терпіти не можуть бантики, серпантин, фольгу та інші «красивості». Наповнення дерев’яного ящика може бути будь-яким, а лом йде в комплекті.

Подарунок у валізі. Найчастіше такі подарунки замовляють або виконують своїми руками для дітей. Підійде він і дорослим людям, яким хотілося б на кілька миттєвостей поринути в дитинство. На замовлення виконуються веселі набори для подорожей (на піратському кораблі, в епоху динозаврів, у чарівну країну, навколо світу, в космос).

Подарунок в чашці. Його можна купити, а можна зробити самостійно. В красиву чашку або кухоль зазвичай поміщається невелика іграшка, солодощі, шкарпетки або рукавички, чай або кава в індивідуальній упаковці. Для того, щоб вміст чашки не розсипалося, потрібно щільно упакувати подарунок у прозорий папір і прикрасити його бантом.

Грошовий подарунок у подарунку

Якщо винуватцеві свята в подарунок було вирішено піднести гроші, то їх можна вручити оригінально, а не просто віддати йому в руки кілька купюр або конверт з грошима. Оригінально вручити гроші можна наступними способами:

Подарунок в парасольці. Задумка одного подарунка в іншому пройде ідеально, якщо у подарунок людині планується вручити гроші. Вони помещаються всередину парасольки, а парасолька вручається йому як основний подарунок. Іменинник дуже здивується, коли він відкриє парасольку з метою подивитися його, а на нього дощем посиплються грошові купюри.

Буде особливо приємно, якщо чоловік не відкриє парасолька під час свята, а вирішить скористатися подарунком тільки через деякий час.

Гроші в будиночку. Грошові купюри можна подарувати в іграшковому будиночку з побажаннями, щоб у іменинника в домі завжди були гроші.

Гроші в книзі. Купюри можна покласти між сторінок книги. Під час її читання іменинник буде приємно здивований тим, що знайшов додатковий грошовий подарунок.

Гроші в повітряній кулі. Попередньо в повітряні кулі поміщаються купюри різного номіналу, записки з пророцтвами, побажаннями, цікавими історіями або просто кумедними картинками. Імениннику потрібно запропонувати знайти презент у кульках, попередньо луснувши їх.

Мішок з грошима. Напевно кожен з нас хоча б один раз в житті вимовляв фразу про те, що хотів би мати цілий мішок грошей чи золота. Цей зворот можна взяти на озброєння і подарувати людині цілий мішок з грошима.

Для цього потрібно або купити мішечок з затяжкою на шнурівці, або зробити самому з тканини і підручних матеріалів. Прикрасити мішечок можна на власний розсуд, наприклад, за допомогою всім відомого знака долара або ж, зобразивши на мішку улюбленого мультиплікаційного персонажа іменинника, яка-небудь тварина або просто пам’ятний напис. В мішок поміщаються гроші і вручаються задоволеному імениннику.

Гроші в коробці з-під цукерок або солодощів. Якщо вечірку організовує справжній ласун, то для нього можна підготувати грошовий подарунок у коробці з-під його улюблених солодощів. Цукерки попередньо витягуються з коробки, а в неї поміщаються гроші.

Для максимально правдоподібного ефекту коробку потрібно щось погіршити. Для цього ідеально підійде декоративні камінчики або маленькі іграшки типу тих, хто трапляються в шоколадних яйцях.

Буде здорово, якщо винуватець свята відкриє коробку з цукерками через кілька днів або тижнів після свята з метою поласувати, а знайде там пристойну грошову суму.

Туалетний папір з грошима. Цей варіант злегка знущального подарунка в подарунку годиться тільки для студентів або ж для людей з бездоганним почуттям гумору, які розуміють приколи.

Для цього потрібно купити рулон туалетного паперу, акуратно відклеїти верхню упаковку і помістити в рулон купюри великого номіналу. За допомогою клею потрібно зробити так, щоб створювалося враження, що новий рулон.

На вечірці потрібно буде вибачитися перед винуватцем свята і послатися на те, що на більш пристойний подарунок не вистачило грошей, а рулон туалетного паперу завжди стане в нагоді в господарстві.

Іграшка з сюрпризом. Для вручення грошового подарунка цим способом потрібно купити іграшку в одязі з кишенькою або зі спеціальним відсіком (наприклад, кенгуру). Грошовий подарунок заздалегідь акуратно згорнути і ховається в кишеньку, а іграшка вручається імениннику.

Подарунок в подарунку на Новий Рік

Під час святкування Нового Року зовсім не обов’язково прикрашати когось з гостей Дідом Морозом або складати подарунки під ялинку. Можна проявити фантазію і подарувати подарунок в іншому подарунку, використовуючи наступні ідеї:

Подарунок в іграшці. Існують спеціальні іграшки-рюкзаки. Найчастіше вони продаються з цукерками всередині. Попередньо цукерки потрібно витягти і покласти в такий рюкзачок основний подарунок. Буде чудово, якщо іграшка-рюкзачок буде виконана у вигляді символу наступаючого року.

Цукерки, шоколад і інші солодощі – це обов’язковий атрибут святкування Нового Року. Згорток або коробку з подарунком можна перетворити за допомогою голографічного паперу в яскраву і велику цукерку. Вручати її дарувальнику потрібно з побажаннями солодкого життя.

Подарунок в ялинковому кулі. Подарунки в ялинкових іграшках, що продаються в спеціалізованих магазинах вже в готовому вигляді. Найчастіше «начинкою» таких кульок є цукерки, печива з передбаченнями, сувеніри у вигляді символу року, милі шкарпетки, фігурне мило, шоколадні медальки, новорічні свічки або сніжинки.

Якщо таке наповнення дарувальника не влаштовує, що в такий куля завжди можна покласти інший подарунок. Єдине, що потрібно враховувати, так це те, що великий подарунок у такий куля не поміститься.

Таким чином, для того, щоб подарунок не виглядав банальним, навіть при мінімальному бюджеті можна придумати, як його красиво і оригінально упакувати або оформити. Подарунок подарунку – безпрограшний варіант для тих, що обожнює дивувати. Ефект від них завжди один – маса сміху, позитивних емоцій і радості.