привітання з новим роком 2022 для колег

Привітання на Новий Рік в прозі для колег

Офіційні привітання на Новий Рік 2023 в прозі для колег і партнерів показують взаєморозуміння і повагу між людьми і колективами. Спільні професійні перемоги зближують. А щиру радість від майбутніх свят можна розділити з тими, з ким проходить велика частина життя, з союзниками по роботі.

Вітальні слова партнерам

Напередодні новорічних свят вітають не тільки близьких людей, а й партнерів. Колективу підприємства, з яким співпрацює компанія, буде приємно за урочистою вечерею послухати слова вдячності за співпрацю. Офіційні привітання на Новий Рік 2023 в прозі для колег і партнерів повинні бути простими і в той же час красиво викладеними.

Приклади поздоровлень:

Шановні колеги! Від імені нашої організації вітаємо вас з наступаючими святами. Нехай погані моменти залишаться в минулому, а новий період стане легким і радісним. Нехай майбутній рік принесе благополуччя у ваші будинки, прибуток і успіх у вашу діяльність. Примножуйте все хороше, увійдіть в свята з відмінним настроєм і надією на світле майбутнє.


Дорогі партнери! Трудовий період був наповнений різними моментами: і простими, і складними. Ми разом все подолали, успішно завершили рік. Нехай свята принесуть радість і щастя. Нехай збудуться потаємні бажання. Ми зустрінемося в новому році, і знову разом станемо розробляти нові проекти. І у нас знову все вийде. Давайте разом зарядимося відмінним настроєм. Поділимося один з одним оптимізмом і весело проведемо свята.


Шановні партнери! Новий Рік – найбажаніше свято. Він повинен принести нові цілі, завдання та перспективи. Ваша компанія для нас – найнадійніший союзник. Давайте разом зустрінемо свято, а робочі будні нехай стануть продовженням свята. Нехай відносини наші міцніють, а творчі проекти приносять більший дохід і результати. З Новим роком!


З Новим роком, дорогі партнери! Спільними зусиллями наші компанії домоглися відмінних успіхів. Злагоджена робота дала хороші результати. Дві команди не змагалися, а працювали як одне ціле. Бажаємо вам щастя, довголіття, благополуччя в сім’ях. Нехай новорічні свята допоможуть розслабитися і налаштуватися на новий робочий період.

Можливі слова привітання повинні підняти настрій і дати зрозуміти, що доброзичливі партнерські відносини відіграють важливу роль для успішного ведення бізнесу.

Офіційні привітання на Новий Рік 2023 в прозі для колег і партнерів

Підводячи підсумки минулого року, доводиться не тільки готувати звіти і підраховувати цифри. Колеги і партнери чекають слів поздоровлень і висловлення подяки за успішні моменти в роботі:

Дорогі друзі, зі святами! Вітаю вас від імені колективу. Нехай 2023 рік стане великим перспективним проектом. Для вас відкриються нові фінансові можливості та успіхи. Бажаю благополуччя і оптимізму!


Шановні колеги та партнери! Прийміть наші сердечні вітання з наступаючими святами. Нехай рік Чорного кролика допоможе виконати бажання. Будемо разом прагнути до реалізації ідей і планів. Нехай вдома будуть затишок і спокій. Бажаємо здоров’я вашим близьким, процвітання і розвитку!


Дорогі друзі! Прийміть теплі слова поздоровлень. Дякуємо за сприяння та ефективну співпрацю. Ми разом подолали труднощі, домоглися позитивних результатів. Всім разом нам вдалося зберегти стабільність і фінансову незалежність. Давайте прагнути до того, щоб Новий рік нам приніс ще більше процвітання і успіху! З Новим Роком та Різдвом!


Дорогі колеги і партнери! Прийміть щирі вітання з наступаючими святами. Бажаємо успішного розвитку бізнесу та прибутку в усіх напрямках. Нехай щоранку Новий рік приносить нові причини для щасливих моментів в роботі та особистому житті. Нехай вас оточують любов і розуміння. Нехай біди обійдуть стороною, а сонячних теплих днів буде багато. З Новим Роком та Різдвом!


У новорічних привітаннях необов’язково відзначати кожного особисто. Щирих слів про заслуги всього колективу в цілому може бути достатньо для вдячності.

Привітання керівнику в прозі

На керівниках компаній і підприємств в кінці трудового періоду лежить велика відповідальність: потрібно успішно відзвітувати за підсумками і заохотити відданих працівників. Колеги та партнери компанії чекають офіційних привітань на Новий Рік 2023. Колектив не повинен залишити керівника без уваги. Кожен начальник заслуговує вітальних і поважних слів.

Варіант:

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом! Нехай в наступаючому році вас чекають успіх і процвітання. Нехай плани і проекти реалізуються. У сімейному житті бажаємо щастя і здоров’я!


Дорогий Керівник! Ми цінуємо взаєморозуміння, яке встановилося в нашому колективі. Поважаємо вас як лідера, вважаємо, що Ви допомагаєте нам професійно реалізовуватися. Під вашим керівництвом готові до нових трудових буднів. З новим 2023 роком! Нехай Новий рік розпочнеться вдало і допоможе нам усім зробити робочі моменти плідними і насиченими.


Шановний і улюблений Керівник! Нехай Новий рік подарує вам нові успіхи, оригінальні ідеї і відмінні доходи! Нехай у всьому Вам супроводжує удача! Бажаємо особистого щастя і відданих друзів! Прийміть сердечні вітання від усього нашого колективу!


Дорогий директор! Ми раді, що ви з нами! Вітаємо з Новим роком! Бажаємо успіху у всіх справах, щоб всі ваші починання були вдалими. Нехай Новий 2023 рік принесе багато чарівних моментів в особистому житті! Ми із задоволенням продовжимо працювати під вашим керівництвом. Зробимо життя красивим!


Якщо протягом року співробітникам не вдалося висловити побажання по роботі керівнику, то новорічні спічі в жартівливій формі допоможуть висловити емоції і почуття.

Привітання клієнтам

У новорічних привітаннях клієнтам можна відзначити переваги компанії. Варто зайвий раз підкреслити зацікавленість у наданні товарів і послуг:

Шановний клієнт! Наша компанія намагалася врахувати всі побажання і зауваження в роботі. Ми працюємо, щоб доставляти радість і задоволення. Спеціально розширюємо спектр послуг, залучаємо кваліфікованих фахівців. Вітаємо зі святами і сподіваємося на увагу до наших пропозицій в майбутньому році.


Дорогі клієнти! Вітаємо з Новим Роком та Різдвом! Нехай у ваших сім’ях все складеться благополучно. Наша компанія підготувала для вас спеціальні пропозиції. Сподіваємося, ви оціните турботу і увагу з нашого боку.


Дорогий клієнт! Наші відносини в цьому році були плідними і взаємовигідними. Ми оцінили Ваш внесок у наш розвиток. Вітаємо зі святами, бажаємо щастя та оновлення. Спільно з нашою компанією вам вдасться втілити в життя не одну мрію, а багато бажань.


Привітання клієнтам повинні нести слова подяки за вибір компанії. Можна сміливо висловлювати надію на багаторічне надання послуг.

Привітання колегам

Робочі відносини тривалістю в рік завершені, в колективі підведені підсумки, виписана премія за успішну працю. Можна розслабитися, налаштуватися на новорічні канікули. Хорошим настроєм хочеться поділитися з колегами, з ким пліч-о-пліч працювали протягом усього року. Можна привітати тих, з ким спільно вирішували важливі питання.

Вдалі приклади:

Шановні колеги! Вітаю з наступаючим Новим роком. Бажаю завжди триматися в команді, не залишатися одним у важкий час. Пам’ятайте, завжди поруч є плече, готове підтримати, шия, яка зможе взяти частину відповідальності на себе, і голова, заповнена планами і надіями, завжди готова поділитися розумною думкою. Будемо разом в прекрасний час свят і важкий час звітів.


Дорогі колеги! Новий Рік – прекрасний час для втілення бажань. Щиро бажаю, щоб всі мрії збулися, мир, спокій і благоденство панували у ваших сім’ях. Нехай наступного року робота принесе нам радість і хороші дивіденди. Нас всіх чекають нові плани і горизонти. Давайте своїм хорошим настроєм залучимо удачу на нашу сторону.


Пані та панове! У наступаючому 2023 році бажаю вам всього найкращого: приємних відкриттів, багато грошей, стабільності, можливості добре відпочивати. Бажаю, щоб здоров’я, сил і впевненості вистачало на виконання задуманого!


Колеги! Девіз травня – мир і праця. Девіз Нового року – виконання бажань. Бажаємо всім, щоб нові перетворення пройшли успішно. Щоб бажання премій, великих відпусток і легких звітів збулися. Щоб в нового року ми всі ходили на роботу, як на свято. Щоб керівник цінував нашу працездатність і відданість, а конкуренти стали нашими союзниками. З Новим роком!


Шановні колеги! Вітаю всіх з чудовими святами. Нехай Новий рік подарує відмінний настрій, оригінальні ідеї і відмінні доходи. Нехай у всіх починаннях супроводжує удача, а близькі будуть здорові і щасливі.


Дорогі колеги! Ми разом досягли успіху, змогли втілити проекти в життя. Давайте і далі цінувати один одного, бути щирими і надійними. І тоді в Новому році ми разом підкоримо ще більше вершин, приведемо нашу фірму до успіху і процвітання. А для себе зможемо заробити досвід і капітал.


Колеги! Нехай всі ваші плани реалізуються найкращим чином. Нехай старий рік забере всі переживання, а новий відкриє райдужні перспективи. Давайте весело відзначимо свята. А з наступного року приступимо до наших обов’язків, повними сил і з хорошим настроєм.


Співробітники – це люди, з ким доводиться проводити більше часу, ніж з рідними і близькими. Часом товариші по команді знають особисті секрети і підтримують у важку хвилину. У святковий день вони заслуговують на особливу увагу. Привітальні слова повинні залишитися в пам’яті запам’ятовується оборотом, образним епітетом, високим стилем.

Підсумок

Офіційні привітання на Новий Рік 2023 в прозі для колег і партнерів будуть оцінені по достоїнству за увагу і щирість. Красиві слова можна оформити і підписати як цілому колективу, так і індивідуально. Побажання колегам по роботі і бізнесу зрозумілі для сприйняття і відповідають корпоративній етиці.