Подяка колегам по роботі

Слова подяки колегам по роботі українською мовою

Дорогі колеги! Хочу від щирого серця подякувати за ту неоціненну працю, старання і витримку, яку ви проявляєте щодня, незалежно від настрою і обставин. Нехай ваша енергія буде невичерпною, працьовитість — нескінченною а старання — високооплачуваними!

***

Величезне спасибі за приділену увагу, теплі слова, щирі побажання! Дуже приємно, що ви розділили зі мною мою радість. Я теж хочу побажати вам виконання всіх заповітних бажань, постійного везіння, енергії та ентузіазму, благополуччя і миру в душі. Будьте завжди оточені люблячими рідними і відданими друзями, нехай ваш будинок буде затишним і теплим!

***

Було все у нас колеги,
Мир, і бенкет, і пироги,
І сумніви, і сварки,
Адже всі люди так різні!

Але хочу сказати я прямо,
Колективом я пишаюся,
Добре мені так і славно,
З вами зникає смуток.

Вам спасибі за хвилини,
Їх ціную, повірте ви,
Адже завжди мені допомагали,
Коли були так потрібні!

***

Від щирого серця хочу подякувати Вам за самовіддану роботу, за повну віддачу справі. Ви, як ніхто інший, заслуговуєте поваги і похвали. Будь-яка робота налагоджена в ваших руках, вашу працю складно недооцінити. Ваша життєва енергія не знає кордонів. Ваші трудові результати вражають. Величезне вам спасибі за працю! Відкривайте нові горизонти для своїх трудових знань, і успіх буде на вашому боці.

***

Від душі дякую Вам за прекрасну роботу, за відповідальність і творчий підхід до будь-якої складної задачі. Спасибі вам за старанність, любов і відданість справі, чесна і ефективна праця. Бажаю, щоб ви і далі працювали з ентузіазмом, нехай кожен день приносить вам успіх і радість. Будьте здорові і енергійні, нехай Фінанси течуть у ваш будинок рікою!

***

Половину відведеного життя ми проводимо в робочому колективі. Хочеться подякувати за якісну роботу, за високий клас професіоналізму, за відповідальність і скрупульозність, що прикладаються до кожного завдання. Дякую за сумлінну працю. Прийміть побажання в подальших успіхах по всіх майбутніх робочих моментах.

***

Спасибі вам, улюблені колеги,
Адже з вами так приємно мені працювати!
Нас будуть постійно чекати успіхи,
Адже всі ми можемо вчасно згуртуватися!

Я всіх колег люблю і обожнюю,
Ви найкращий у світі колектив!
Роботи я без вас не уявляю,
Адже даруєте ви мені лише позитив!

***

Хочу висловити вдячність за вашу допомогу, яку ви надаєте мені в будь-якій ситуації. Ваша підтримка, оптимізм, добрі слова і Золоте серце допомагають подолати життєві труднощі. Величезна подяка вам за сильне плече, яке ви підставляєте в потрібну хвилину, адже головне — це відчувати підтримку і бути впевненим, що тобі допоможуть. Бажаю Вам добра, найбільшого оптимізму і нехай ваші справи повертаються до вас бумерангом.

***

Спасибі за виконану в термін роботу! Ти завжди проявляєш відповідальність, оперативність і грамотність при виконанні будь-якого завдання. Завдяки твоїм здібностям, наша фірма завжди успішна і сповнена замовленнями від вдячних клієнтів. Нехай здоров’я і оптимізм допомагають тобі сміливо йти вперед по кар’єрних сходах!

***

Хочу від душі подякувати Вам за сумлінно виконану роботу, за витрачений час, за докладені старання і сили, а головне – за чудовий результат! Бажаю вам успіхів у ваших подальших проектах, творчих ідей, фізичних сил, терпіння, а головне – часу. В якості виконання роботи можна не сумніватися-воно просто на висоті!

***

Вам, колеги дорогі,
Я скажу спасибі.
Вашу допомогу і підтримку
Відчуваю я сильно.

Знаю, що завжди на вас
Можна покластися.
Навіть складне завдання
З вами проясниться.

***

Дякую вам за підтримку, за чуйність і доброту, які ви проявляєте по відношенню до мене. Спасибі вам за посмішку, за розуміння і за простягнуту руку в такій непростій ситуації. Ваш оптимізм і енергія заряджають все навколо, дають надію і сили для вирішення питань. Удачі вам на життєвому шляху і щастя нескінченного. Нехай ваше серце не знає, що таке брехня, а бадьорість духу зберігається на багато років.

***

Щиро дякую за плідну, якісну роботу, виконану в короткий термін на високому професійному рівні. Це дозволило досягти ефективних результатів. Дякуємо за проявлені старання, відповідальність, сумлінність, працьовитість, за вдало застосовані глибокі знання і величезний практичний досвід. Сподіваюся на ще більш успішну роботу в подальшому.

***

Шановні мої колеги! Працювати з Вами — суцільне задоволення, адже ви чудові і гідні люди з великої літери! Спасибі вам за те, що ви такі класні!

***

Хороші, золоті руки і світла, грамотна голова завжди в пошані. Де б людина не знаходилася, вона знайде собі застосування і заслужить повагу. Прийміть сердечну подяку за виконану роботу, виконану професійно, на найвищому рівні. Нехай удача супроводжує вас у всіх починаннях! Трудіться, розвивайтеся, щастя вам і натхнення!

***

Спасибі за відмінну роботу і теплі відносини в колективі! Нехай праця приносить радість і вражаючі результати! Бажаємо щасливих сонячних днів, жіночого щастя і життєрадісної посмішки!

***

Я вдячний до глибини душі за вашу увагу, участь і допомогу в нелегких ситуаціях. Ваше безкорисливе ставлення робить світ навколо мене більш людяним і справедливим. Як добре, що в житті існують добрі і чуйні люди, здатні витрачати свій особистий час і сили на інших людей. Величезна подяка вам за уважне ставлення до мене!

***

У житті часто трапляється так, що цінніше, вище всіх матеріальних благ стає просте людська участь. Кожному у справах його, так написано в Біблії. Щиро, від щирого серця, дякую за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров’ям, благополуччям, щедрими допомагають руками в потрібну годину. Дякуємо за сприяння!

***

Людина не буває самотнім, якщо на світі є хтось, що відноситься до нього з чуйністю і турботою. Адже для наших сердець так важливо бути закутаними в зігріваючі промені доброти. З радістю, з невимовною вдячністю, зі світлим теплим почуттям в душі я кажу вам — спасибі за щиру увагу. Нехай у Вашому житті все складеться щасливим, дорогоцінним візерунком!

***

Велике спасибі за увагу! У наш час це особлива цінність, так як живемо ми на величезних швидкостях! Часом ніколи зупинитися, придивитися! Шкода часу! І я грішу цим! Тому ваша увага – це ще й приклад справжнього людського ставлення! Це здається невагомим, але зігріває, як теплі дружні обійми! Дякую від щирого серця!