Подяка на весіллі

Слова подяки на весіллі українською мовою

Дорогі наші гості, друзі! Ми безмірно вдячні вам за те, що ми змогли розділити своє щастя з вами. Тепер ми сім’я, а Ви свідки появи цієї нової, поки ще маленької комірки. Якби не ви, свято не було б таким чарівним. Спасибі вам за ваші посмішки, щирість, радість і, звичайно, за такі шикарні подарунки. Спасибі за вашу увагу, теплі слова і душевні побажання. Ми будемо раді бачити кожного з вас у себе в гостях. Ми вас любимо!

***

Дорогі друзі! Ми дуже раді бачити вас на святі на честь зародження нашої сім’ї, де ви всі стали свідками того, як ми виросли до чоловіка і дружини. Кожен з вас вніс в цей день частинку свята і веселощів. За що ми Вам безмірно вдячні.

***

Спасибі вам за ваші теплі слова і побажання, за ваші щедрі подарунки. Ми б з величезним задоволенням пережили цей день знову і знову, і щоб в кожному були ви всі. Двері нашого будинку завжди відкриті для вас, заходьте в гості, коли захочете. Ви найкраща компанія для свята і ми вас дуже любимо!

***

Дорогі наші свідки, друзі. Якби не ви, цей день не був би так ідеальний, спасибі за вашу допомогу, за ваш внесок у це свято. Ви витратили багато сил і часу, щоб в день зародження нашої сім’ї все пройшло добре. Спасибі, що були з нами весь цей день. Ми вас любимо!

***

Дорогий друже! Ти завжди був мені братом, ми багато пережили разом і саме тебе я і хотів бачити на своєму весіллі в ролі свідка. Спасибі за твою допомогу в підготовці та проведенні, спасибі за щедрий подарунок. Спасибі, що вніс в наше свято стільки веселощів і радості. Ти завжди можеш покластися на мене, друже.

***

Улюблена подруга! Ти завжди була поруч навіть у найважчі моменти, і як же я рада, що в самий радісний і щасливий день ти зі мною. Я дуже вдячна тобі за твою допомогу і підтримку. Спасибі, що була поруч в цей важливий день і внесла в нього свою частку свята. Двері нашого будинку завжди відкриті для тебе. Я тебе люблю!

***

У Це життя вступаємо сміливо,
Тільки Вам завдяки.
Ми тепер не просто діти,
Адже ми нова сім’я.
Все, що ви нам подарували,
Будемо дбайливо зберігати.
Нам удвох і не під силу
Стільки чашок перебити.
І килими, і покривала
Будуть будинок наш прикрашати.
Навіть теплою ковдрою
Не дамо боки злежати.
Всі подарунки ми розставимо
У нашому будинку по місцях,
Новосілля шумно справимо,
Будуть танці, шум і гам.
А ще ми обіцяємо
Наше щастя зберегти.
Ніколи не перестанемо
Вас за все дякувати.

***

Спасибі, Вам, що ви прийшли,
Забувши свої справи, тривоги,
Що ваші різні дороги
На цей вечір тут зійшлися!

Ви дружно весь вечір нам: “гірко!!!” — кричавши,
Ми солодким вином у відповідь пригощали.
Всі разом жартували, сміючись танцювали,
І ось уже вечір, і всі ми втомилися!

Ми Вам говоримо: “спасибі за все!!!
За те, що прийшли і зігріли теплом!
Частинку себе ви нам подарували!
Ми в душах своїх її зберегли!!!»

І цей келих ми вип’ємо за Вас,
Щоб життя тривало чредою прикрас,
Щоб все у Вас завжди виходило!!!
І щастя у Вас ніколи не закінчувалося!!!