Подяка за привітання

Дякую за привітання – це такий же важливий і гарний жест як і безпосередньо привітання. Прикольні побажання зі святами і днем народження завжди приємні, але щирі слова подяки за поздоровлення з днем народження також важливі і будуть радувати ваших доброзичливців. Підбирайте красиві слова подяки, додавайте в статус або відправляйте в повідомленнях безкоштовно.

Слова подяки за привітання українською мовою

Спасибі вам, друзі, за привітання!
“Ви-найкращі!”- скажу вам без сорому!
Пишаюся, що знаю вас я багато років!
Ви даруєте любов, турботу, світло!
Бажаю Вам добра, тепла, здоров’я,
Завжди ділиться мудрістю, любов’ю,
І отримувати назад все, сторицею.
Бажаю щастям, радістю світитися!

У своє свято мені було дуже приємно отримати стільки барвистих листівок, теплих привітань і побажань! Дякую всім і кожному за увагу і теплі побажання! Мені дуже приємно, і дуже хочеться все втілити в життя! Тепер з ще більшим оптимізмом і енергійністю буду рухатися до своїх цілей! Спасибі величезне! Всіх благ вам!

Спасибі вам сердечне сказати,
Хочу за добру, сердечну увагу!
Бажаю радість кожен день зустрічати,
Нехай в житті всі здійсняться бажання!
Нехай повернеться сторицею добро,
І щастя в вікна ласкаво стукає,
І будинок зігрітий любов’ю і теплом,
І світло в душі надовго збережеться!

Дорогі мої, рідні, близькі, друзі! Спасибі велике за теплі слова і світлі побажання. Для мене цінна ваша увага і підтримка, ваше тепло, ваша любов. Мій день народження дорогий тому, що Ви зі мною поруч. Люблю кожного, обіймаю міцно. Спасибі, що ви є у мене!

Приємно, сидячи за столом,
Сказати “дякую” вам, друзі.
Ви-найкраща для нас підтримка,
Без вас ніяк прожити не можна.

Спасибі велике, всім вам, за ці щирі вітання. Вони торкнулися мого серця такими чуйними і зворушливими словами. Я вас всіх люблю! Спасибі, що ви є в моєму житті.

Дякую за привітання –
Ви не забули день народження,
Всього-всього мені побажали!
Бажаю, щоб бід не знали!

Для людини дуже важливо, щоб про нього пам’ятали. Тому я від щирого серця дякую вам за щире, сердечне привітання! Воно зігріло моє серце, принесло тепло і посмішку в мій будинок. Хочу, щоб всі прекрасні, добрі побажання обов’язково здійснилися, а у Вашому житті було також багато радості, світла, любові і надії!

Друзів таких мати — велике щастя!
Дякую за все Вам. Нехай ніколи удача
Не повернеться до вас спиною, нехай не зрадить,
Нехай для життя ідеальні умови створить!

Висловлюю слова подяки в цьому маленькому посланні за привітання з днем народження! Щиро дякую за приємні побажання і напутні слова, за ті почуття, що ви вклали в добру посилочку для мене. Я бажаю і вам всього чудесного і дуже хорошого, ясного сонечка в серцях і безтурботного щастя.

За привітання спасибі кажу,
Я від душі за всі слова дякую!
У відповідь бажаю море щастя і добра!
Щоб з вами життя було люб’язне і щедре!
Щоб поруч були ті, хто буде вас цінувати
І кожен день посмішку ніжну дарувати!

Моє свято вдалося на славу, і це сталося завдяки вашим теплим словами. Згадую їх з посмішкою і теплотою в серці. Мені було шалено приємно отримувати ваші щирі, веселі та креативні привітання. Це було неймовірно весело і чудово. Сподіваюся, ваші добрі побажання збудуться. У свою чергу бажаю вам всього найкращого!

Мене ви з днем народження вітали –
А я хочу спасибі вам сказати,
Щоб збулося все те, про що ви мріяли,
Я теж хочу вам побажати!

Величезне спасибі за теплі слова на мою адресу. Вони гріють моє сердечко і до країв наповнюють радістю душу. Ваші привітання мають для мене величезну цінність, адже вони дарують частинку душі! Дякую за вашу любов!

Спасибі вам за добрії слова,
Які сказали в день народження!
Бажаю вам удачі і добра,
І знову дякую вам, без сумніву!

Прийміть щиру подяку за таке душевне і красиве привітання. Моє свято не було б яскравим і щасливим, якби не такі приємні привітання. Спасибі, що не забули і надали увагу. Я, в свою чергу, теж бажаю вам всього доброго, світлого і хорошого! Нехай збуваються ваші мрії і сподівання, нехай вас також не забувають вітати!

Всім кажу гаряче спасибі за ніжні слова на мою адресу! Нехай всі Ваші побажання незабаром втіляться в життя! Ваша увага і теплота довго ще будуть зігрівати мою душу і наповнювати моє серце упевненістю в завтрашньому дні!

Прийміть слова подяки за теплі слова на мою адресу. Мені дуже тепло від ваших побажань і щирих привітань. З вашої легкої руки постараюся втілити все в реальність і досягти максимального результату!