Подяка вчителю

Дорогий учитель! Ви робите важливу справу, віддаєте роботі багато сил і енергії. Від душі дякуємо Вам! Високо цінуємо Ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до учнів! Міцного здоров’я, душевної рівноваги, щастя, бадьорості і благополуччя.


Шановний класний керівник! Ми щасливі, що поруч з нашими дітьми є наставник, відданий справі вчитель з великої літери, що Ви допомагаєте їм дорослішати, шліфуєте їх особистісні якості. Ми не завжди помічаємо зміни в наших дорослих дітей, і саме ви підказуєте нам, на що потрібно звернути увагу. Ми вдячні Вам за відданість професії, за любов до дітей, за самовіддачу. Здоров’я Вам міцного, терпіння і благополуччя!


Ви даруєте дітям бажання вчитися, пізнавати щось нове, незвідане. Ви витрачаєте свої сили, здоров’я, але знайте, що це все не дарма. Ви вчителі з великої літери, ви сієте людяність. Ми вдячні вам за вашу працю. Нехай ваші учні завжди показують високі результати, а ви будете горді ними. Нехай ваш ентузіазм ніколи не вичерпується, а бажання рухатися вперед допомагає долати всі труднощі.


Будь ласка, прийміть щирі слова подяки! Бажаємо Вам завжди бути в тонусі і заряджати всіх позитивом! Нехай Ваші знання повертаються вам від уважних учнів вдячною віддачею! Нехай у вашому домі ніколи не гасне вогнище, а близькі оточують вас любов’ю! Міцного здоров’я вам і благополуччя!


Як ми вас любимо, поважаємо,
Словами і не описати!
І в цю годину ми Вам бажаємо
Спасибі від душі сказати
За весь спектр знань і умінь,
За все добро і теплоту,
За всі надії і прагнення,
Здатність бачити красу
У всьому … в боргу ми перед вами
І будемо пам’ятати вас завжди!
Спасибі, що за нас і з нами!
Спасибі вам за всі роки!


Дорогі наші, улюблені вчителі! За ці роки ви стали нам рідними, ми щиро Вас полюбили і безмежно вдячні за все, що ви робили для нас. Ми готові нескінченно говорити вам слова вдячності за ваше терпіння, працю, бажання робити нас краще з кожним днем. Ми схиляємося перед вами і говоримо вам величезне спасибі!


Учитель! Ваша професія — найблагородніша, складна і важлива, а ваша висока праця неоціненна. Ви робите цей світ сучасним: завдяки вашим знанням, рухається технічний процес, літають в космос супутники і відбуваються найбільш значущі наукові відкриття. Від щирого серця дякую вам і схиляюся перед вашою відвагою, готовністю жертвувати собою і не шкодувати сил заради учнів, здатністю дарувати знання і вкладати душу в свою справу. Спасибі вам за все, що ви робите!


Прийміть від батьків учнів теплі слова подяки! Ви з честю і ангельським терпінням несете на собі турботу про виховання наших дітей. Низький уклін і величезна подяка Вам від нас! Нехай любов учнів і повага колег дарують вам натхнення на щоденні подвиги в роботі! Бажаємо успіхів, удачі у вашій діяльності! Залізного здоров’я, благополуччя, щастя у Вашому житті!


Вчителі, ми Вам дякуємо
За знання, за досвід, оптимізм!
Про кожного в серці пам’ять ми зберігаємо
І будемо згадувати про вас все життя!
Ви були з нами ласкаві, мудрі,
Не тільки істинам вчили прописним!
Ви відкривали нам планети і світи,
І кожен педагог нам став рідним!
Хочемо ми вам сьогодні побажати
Здоров’я і успіхів, довгих років!
І дуже просимо нас не забувати
У рутині життя, в низці перемог!


Висловлюємо подяку
Нашу щиру вам!
Незважаючи на втому,
Ви завжди поспішаєте до нас.
Адже з нами буває складно,
Не у кожного успіх,
Всі ми різні, і все ж
Адже ви любите нас всіх.
Вам дякуємо сердечно!
Ви не просто педагог.
Обіцяємо: будемо вічно
Пам’ятати кожен ваш урок!


Шановний педагог! Ми цінуємо вас, адже знання — сила, і без знань наша нація не буде такою сильною, здоровою і непереможною. Хочеться від щирого серця подякувати вам. Дозвольте висловити вам щире захоплення перед вашою непростою і благородною працею. Те, що ви робите — безцінне! Бажаємо Вам міцного здоров’я і терпіння, відваги перед непростими завданнями і посмішок близьких людей, підтримки друзів і колег і вдячних учнів. Будьте щасливі, кохані і закохані в життя кожен день!


Шановний класний керівник! Низько вклоняємося і дякуємо за сталеву витримку, щиру посмішку на обличчі, вмілий і душевний підхід до кожного маленького чоловічка в класі. Спасибі за те, що діти біжать з радістю в школу, де ви ділитеся секретами пізнання світу і наук. Цінуємо Ваш професіоналізм, бажаємо доброго здоров’я та особистого щастя.


Наш дорогий учитель, ми знову вам дякуємо! Ви стільки сил вклали в нас і скільки ви переживали. Ми не могли тоді вашу працю зрозуміти і оцінити, часом нерозумно ображалися, а може ображали вас. Зараз ми знаємо, що Ви були одним з тих людей, які будували наші долі, любили щиро всіх нас, дбали, давали безцінні поради. Спасибі вам за вашу доброту!


Ви в нашому серці на весь час залишаєтеся.
Улюблені завжди, вчителі.
З усією душею роботі віддаєтеся
І контролюєте шкільні справи.
Спасибі вам за мудрість і терпіння,
Дорогу знань з вами ми пройшли.
Вам побажаємо творчих звершень,
Зустрічати посмішки, радість на шляху.


Ми “спасибі” говоримо
І за все дякуємо.
Зігріваємо теплотою,
Заряджаємо добротою.
Магічне слово це
Знають всі на білому світі;
Вам “спасибі” повторюємо,
Цінуємо вас і поважаємо.


Дякую вам за розуміння. Так рідко зустрінеш таких чуйних людей, доброзичливих однодумців. Нехай ваші дні протікають щасливою низкою, складаючись в успішне і чудове життя. Нехай його наповнюють такі ж розуміючі, підтримуючі вас в будь-яких починаннях люди. Нехай життя буде щедре на мудрих порадників і добрих попутників для вас.


Спасибі тим, хто нас веде до пізнання,
Хто вибрав шлях нелегкий з доріг.
Спасибі тим, хто гордо носить звання:
Учитель, вихователь, педагог.


Яке горде покликання –
Давати іншим освіту, –
Частку серця віддавати
Порожні сварки забувати,
Адже з нами пояснюватися важко,
Часом дуже навіть нудно
Одне і те ж повторювати,
Зошити вночі перевіряти.
Спасибі вам за те, що ви
Завжди бували так праві.
Хочемо ми побажати,
Щоб ви не знали бід,
Здоров’я, щастя на сто років!


Від щирого серця хочу подякувати вам і згадати про те, що ваша професія – важлива і благородна, що у вас є висока місія – давати знання, просвіщати і надихати на справжні подвиги! І нехай часом робота ваша буває непростою, ви з азартом сприймаєте будь-які складні завдання. Бажаю вам радості від плідної праці, вдячних учнів, цікавих проектів та натхнення від кожного дня.


Душею красиві і дуже добрі,
Талантом сильні ви і серцем щедрі.
Всі ваші ідеї, мрії про прекрасне,
Уроки, затії не будуть марні!
Ви до дітей дорогу зуміли знайти,
Нехай чекають вас успіхи на цьому шляху!


Дякую від щирого серця за розуміння, за добросердечність, чуйність, щирість, підтримку! Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії і щастя!


Дорогі вчителі!! Знання та навички, які ви даєте і прищеплюєте нашим дітям, безцінні! Ми, батьки, дякуємо вам за ваш нелегкий труд! Бажаємо вам здоров’я і мудрості, терпіння і оптимізму! Нехай кожен день приносить вам радість і вдячні плоди! Нехай вдома вас чекають затишок і люблячі серця, а в душі панує спокій!


Дякуємо Вам за неоціненний внесок в освіту і виховання юного покоління! Високий професіоналізм, турботу, увагу до дітей, що допомагають їм гідно вступити в доросле життя. Бажаємо задоволення від педагогічної діяльності, радості в кожному наступаючому дні, здоров’я і благополуччя!


Ми дуже цінуємо Вашу працю, ваші справедливість і мудрість. Ви з кожним днем робите наших дітей розумнішими. Хочемо сказати вам спасибі! Будьте щасливі і здорові, нехай посмішка не сходить з вашого обличчя!


Вчителями не стають випадково, і ми щасливі, що саме ви стали першою вчителькою для наших дітей, що саме ви вчите їх дружити, бути організованими, старанними, прищеплюючи їм любов до знань, до праці, до навчання! Спасибі! Нехай робота приносить вам радість, діти будуть слухняними, а вдома з нетерпінням чекають близькі!