50 способів Як подарувати гроші мужчині (на Прикладах) + Поздоровлення

Дарувати грошові кошти на свято почали ще з часів перебудови. На сьогоднішній день – це один з найпопулярніших привітань. По-перше, не потрібно ламати голову над подарунком, по-друге, одержувач може бути вимогливим. Колір, розмір, стиль, модель – підбір подарунка стане просто неможливим для такої людини. Тому гроші – ідеальний варіант в якості презенту.

Подарувати гроші безпосередньо або просто у конверті – неактуально, а іноді і недоречно. Тоді у вас виникає питання, як подарувати гроші мужчині. Відповідь проста – оригінально. Адже в першу чергу одержувач оцінює те, як підносять подарунок, потім – як він виглядає і вже потім суть презенту. Тому навіть невелика сума, оригінально оформлена буде виглядати дуже цікаво і стане чудовим сюрпризом чоловікові.

Отже, рішення прийнято, і замість всяких статуеток, сертифікатів, гелів для душу і годинників, буде даритися грошова сума. Але як краще зробити правильно та як красиво подарувати гроші мужчині? Ця стаття допоможе вам відповісти на це питання, порадувати та приємно здивувати іменинника.

Варіанти і способи Як подарувати гроші Мужчині

Чарівні шкарпетки. Для цього необхідно придбати звичайні чоловічі шкарпетки. У кожен носок кладемо по купюрі і пакуємо в подарункову коробку. Роздруковуємо напис «Чарівні шкарпетки» і кріпимо до коробки. Чоловік, отримавши і відкривши коробку буде здивований, в тому числі і не дуже приємно. Підкажіть йому, що шкарпетки не дарма «чарівні», попросіть взяти їх у руки. У чоловіка буде буря емоцій!

Грошові кульки – оригінальний спосіб привітати хлопця з ДН. Потрібні непрозорі кулі (чорні, сині). Заздалегідь складаємо купюри в кульки, надуваємо і поздоровляємо іменинника. Потім посеред свята пропонуємо їх лопнути. Мужчини буде приємно здивований таким грошовим сюрпризом.

Грошова консервація. Знадобиться красива декоративна прозора банка. Придбати можна в будь-якому магазині подарунків чи сувенірів (якщо не знайшли, можна використовувати невелику банку для консервації). Знизу насипаємо монет, а зверху заповнюємо купюрами різного номіналу, а ще краще, різної валюти. Закриваємо кришку і прикрашаємо стрічками. Також можна роздрукувати етикетку з приємними побажаннями.

Корона – королівський атрибут для чоловіка. Для цього купюри складаємо трубочкою, квадратом або трикутником. Робимо каркас з паперу по вашому смаку і кріпимо купюри з допомогою скріпок.

На купівлю розсаду – з такої фрази даруємо завзятому дачникові горщик із землею. В якому стирчать корінці купюр (частина, яка в землі попередньо загорнута в целофан), для більшого ефекту можна різної валюти.

Книга – один з варіантів, як оригінально подарувати гроші чоловікові. Можна придбати готовий варіант – книгу-сейф, або виготовити самостійно з звичайної книжки. Головне, при виборі друкованого видання, враховувати захоплення чоловіка, тоді він точно зацікавиться змістом книги.

Грошовий галстудо – ідеальний варіант привітання для мужчини. Для цього потрібна буде нова сорочка, головне, щоб одержувач носив їх у життя. Складаємо з купюр краватку, згідно схемі з інтернет-майданчиків. Акуратно укладаємо сорочку і чіпляємо до комірця, отриману краватку. Упаковуємо і даруємо!

Картина. Купуємо порожню фоторамку зі склом. Красиво розкладаємо під нею купюри, можна різної валюти, тоді буде виглядати ефектно. В комплекті даруємо з маленьким молоточком і вручаємо зі словами: «Розбити тільки в екстреній ситуації!».

12 стільців – такий подарунок грошима на ювілей чоловіків викличе захват не тільки у іменинника, але й у всіх гостей! Для цього потрібен стілець, до якого кріпляться гроші, щоб було не видно або вшиваєте всередину оббивки. Приходьте на свято з подарунком під пахвою і змушуєте сидіти іменинника всі святкування на ньому. А в кінці вечора рекомендуєте переглянути або перечитати роман Ільфа і Петрова «12 стільців».

Кейс мафіозі – грошове привітання для справжнього чоловіка. Знадобиться чорний кейс і муляж зброї (дитячий пістолет). Зверху укладаємо справжні гроші, а знизу купюри з банку приколів. Реакція чоловіка буде незабутньою!

Грошовий букет – побутує думка, що квіти дарують тільки жінкам. Такий букет – виняток. Мужчина точно від таких квітів не відмовиться, а ще він ніколи не зів’яне!

Парасолька – звичайно ж, чоловічий, бажано парасолька-тростина. Для цього акуратно кріпимо за допомогою волосіні і маленьких відрізків двостороннього скотчу закріпити купюри. І також можна доповнити відрізками папери з приємними побажаннями. Потім укладаємо купюри на волосіні всередину, щоб при закритті нічого не було видно. Подарувавши його, порадьте імениннику його розкрити, гроші посипляться, немов дощ прямо на нього!

Багатенький Буратіно – оригінальний спосіб привітати чоловіка, щоб він відчув себе казковим героєм. Даруємо йому невеликий горщик із землею і кілька монет. Просимо іменинника при всіх посадити їх у горщик і полити. Відволікаємо чоловіка і міняємо горщик, наприклад, на топіари, виконаний з купюр. Або на такий же квітковий горщик, тільки наповнений монетами та купюрами.

Цегла – вийде досить оригінально подарувати гроші на день народження чоловікові. Для цього необхідно розділити цегла навпіл, зробити це неважко, як здається на перший погляд. В одній половинці вискаблювємо порожнину і кладемо туди згорнуті купюри. Обмотуємо цеглу подарунковим папером або атласною стрічкою.

Квест – відмінний варіант для молодого хлопця. Необхідно дати відривну крапку, наприклад, у вигляді картки. Необов’язково обмежуватися межами квартири, можна зробити і по всьому місту. Фінал може бути прикольним, якщо перший хід в квартирі. Потім хлопець мотається півдня, виконуючи завдання по всьому місту, а кінцева точка – повернення назад у квартиру. У іменинника спочатку буде досада, гнів, потім сміх, але і, звичайно, приємне грошову винагороду!

Портмоне – один з простих варіантів, як подарувати гроші на ювілей чоловіка. Для найбільшого ефекту можна розміняти на купюри з невеликим номіналом – 50, 100, 200 гривень. Тоді навіть невелика сума буде виглядати дуже солідно.

Піратський скарб – незвичайна ідея, щоб незвично подарувати гроші чоловікові. Знадобиться невелика скринька, який можна придбати на інтернет-майданчиках або магазині приколів. Наповнюємо його шоколадними монетами і справжніми купюрами. Доповнити такий сюрприз можна, доповнивши картою, де буде вказано, де захований скарб – подарунок.

Ефект матрьошки – коробка в коробці, а подарунка нема! Використовуйте цю ідею, щоб оригінально привітати чоловіка. Для цього знадобляться кілька коробок різного розміру, чим більше, тим цікавіше. Вкладаємо гроші в саму маленьку коробочку, потім її в більш велику і так далі. Друг або колега, буде приємно здивований, коли нарешті дійде до свого подарунка!

Машинка, друкуюча гроші – виглядає таке привітання дуже незвично. Машинку можна придбати на інтернет – майданчиках або в магазині приколів, або зробити самостійно. Заряджаємо в неї купюри і демонструємо чоловікові, як машинка починає «друкувати» гроші.

Коробка з сюрпризом – відмінний варіант, як цікаво подарувати гроші чоловікові. Для цього знадобиться коробка, за розміром повітряної кульки. Попередньо кладемо в кульку купюри, приємні побажання, конфетті, надуваємо його. Кладемо в коробку куля, він повинен щільно прилягати до стінок, не вилітати. На кульці пишемо маркером або приклеюємо фразу «Лопни мене!». Закриваємо коробку і даруємо.

Термос – проста і в той же час дуже практична ідея. Купуємо термос або термокружку, бажано з іменним гравіюванням. Кладемо всередину купюри. Чоловік, який захоплюється риболовлею, полюванням або подорожами, оцінить такий сюрприз. А використовуючи його за призначенням, буде вас згадувати.

Ощадкнижка — оригінальний подарунок грошима чоловікові на ювілей. Для цього знадобиться маленький фотоальбом. На обкладинку клеїмо роздруковану копію обкладинки ощадкнижки. Замість знімків, кладемо купюри, також можна чергувати з спільними фотографіями або побажаннями.

Сейф – практичний спосіб привітати чоловіка. Для цього необхідно буде придбати невеликий сейф (можна іграшковий), обов’язково щоб був електронний замок. Завдання іменинника – відгадати код, а як вже на ваш розсуд. Наприклад, вікторина.

Фінансовий фрегат — для чоловіка, який любить подорожувати. Такий сюрприз можна виготовити самостійно, взявши за основу невеликий кошик або придбати невеликий кораблик і замінити вітрила на купюри.

Велике вітання. Необхідно з аркуша ватману, зробити великий конверт. Оформивши його під лист, намалювати і наклеїти роздруковані «марки», написати графу «від кого». А в графі «кому» напишіть побільше побажань або компліментів. Всередину конверту кладемо гроші, попередньо краще розміняти їх на дрібні купюри.

Мішок з грошима – відмінний варіант, як упакувати гроші в подарунок. Наповнюємо полотняний мішок монетами та купюрами. Краще всього заздалегідь розміняти на купюри невеликого номіналу, щоб виглядало більш ефектно. І даруємо зі словами: «Думаєш пограбував банк через тебе? Ні! Коли в банку дізналися, що у тебе день народження – самі відсипали цілий мішок грошей! Сказали передати: для такої людини – нічого не шкода!».

Лопата. Гроші гребти лопатою – фраза, яка щільно закріпилася в чоловічій свідомості. Про таке мріє будь. Здійсніть це бажання і піднесіть «грошову» лопату з побажанням фінансового благополуччя. Для цього знадобиться невеличка лопата (дитяча, складна) до якої кріпимо паперову кишеньку і кладемо в неї гроші. У сувенірних відділах продаються вже готові «золоті» лопати з крилатою фразою.

Карта світу – грошовий сюрприз на подорожі. Знадобиться карта світу і рамка під неї. Вставляємо в карту рамку, з купюр робимо в стилі орігамі – кораблик. Кріпимо його до карти, ніби він пливе по океану. Монетами можна відзначити місця, де іменинник вже був і мріє побувати.

Посвідчення – таке привітання доведеться по душі завзятому автомобілісту. Знадобиться жартівливе посвідчення, всередину якого вкладаємо гроші. Даруємо зі словами: «На хабарі співробітникам ДАІ».

Конверт – традиційний спосіб дарування грошей на будь-яке свято. Якщо ви вирішили піднести гроші все-таки в конверті, постарайтеся підібрати оригінальний. Наприклад, в техніці скрапбукінгу або виготовити своїми руками.

Грошові подарунки з Приколом

Існує величезна кількість ідей, як цікаво подарувати гроші мужчині. Якщо обдаровуваний любить приколи і нестандартний гумор, тоді можна використовувати наступні способи дарування:

Матрац з грошима – привітання в жартівливій формі для чоловіка. Необхідно буде зшити невеликий матрац і набити його купюрами і монетами. Вручивши жартівливо імениннику, який не довіряє банкам, для поповнення бюджету.

Заморожені гроші – незвичайний варіант, як обіграти подарунок мужчині грошима. Варіант часо затратний, але дуже ефектний. Для цього підготовлені купюри обертаємо поліетиленом, що гроші не пошкодилися. В ємність, наприклад, дитяче відерце, наливаємо трохи води – заморожуємо. Потім поміщаємо гроші і заливаємо водою, прибираємо в морозилку. За рахунок поетапного заморожування сюрприз буде в середині брили. Даруємо ювіляру укупі з невеликим молотком, щоб він міг дістатися до подарунка. Веселощів від такого креативного привітання буде багато!

Банкомат з грошима – являє собою скарбничку в комплекті, до якої йде пластикова карта. Таку оригінальну річ можна легко знайти в магазині сувенірів. Заповнюєте банкомат грошима і вручаєте чоловікові карту. Якої він зможе скористатися, як у справжньому банкоматі: вставивши картку і ввівши пін-код, він зможе отримати грошові кошти.

Качан капусти – оригінальний спосіб подарувати гроші мужчині. Необхідно розрізати качан капусти навпіл, акуратно вирізати середину і помістити загорнуті в целофан гроші. Назад з’єднати половинки. Обернути подарунковим прозорим папером і перев’язати стрічкою. Або розмістити купюри між листя капусти.

Ін’єкція щастя – знадобиться великий шприц (природно, без голки). В сам шприц кладемо велику купюру і пакуємо в красиву упаковку.

Грошові вітання Колезі

Якщо на роботі ви добре дружите з колегами, то можна відійти від правил етикету. Піднісши подарунок грошима колезі, оригінальним і незвичайним способом. Наприклад, так:

Шоколад – варіант грошового вітання колезі. Знадобиться плитка шоколаду. Акуратно знімаємо обгортку, прибираємо шоколад. Поміщаємо в фольгу купюри і назад загортаємо в упаковку, склеюючи клеєм краю. Замість купованої обгортки, можна роздрукувати іменну з приємними побажаннями. Солодкий подарунок готовий!

Колективний подарунок – хороший варіант для подарунка на ювілей від усього колективу. Якщо у обдаровуваного є мрія, наприклад, купівля автомобіля, намалювати на ватмані машину. Розріжте його на шматочки для кожного дарувальника. Кожен учасник буде дарувати шматочок від ватману і купюру, зі словами: «Внесок у мрію». Вийде плакат – візуалізація для чоловіка.

Щоденник – один з варіантів, як прикольно подарувати гроші мужчині, колезі або другу. Знадобиться чоловічий щоденник, на кожній сторінці з вихідними кріпимо купюру і залишаємо жартівливе побажання. Наприклад, провести вихідні на 100%.

Таким же чином можна подарувати книжкове видання, а замість закладок вкласти купюри

Охорона – незвичайний варіант, якщо у вас на роботі є пропускна система з охоронцем. Необхідно намовити охоронця, щоб він не пускав колегу і почав її допитувати. Задавав питання, одним з яких, наприклад, було питання про дату народження. Як тільки чоловік на нього відповідає, охоронець вручає йому конверт з грошима і вітає від усього колективу.

Скарбничка – при виборі такого грошового привітання, постарайтеся підібрати скарбничку, орієнтуючись на захоплення чоловіка. Наприклад, у формі машини, глобуса або у формі стопки купюр (обов’язково при покупці зверніть увагу, щоб у скарбнички був легкий доступ до грошей). Наповніть її ущерть грошима і подаруйте зі словами – «На твоє захоплення».

Так само з усіма колегами можна домовитися непросто вручати гроші, а опускати в цю скарбничку.

Сигарети – прикольний спосіб привітати завзятого курця. Для цього знадобиться упаковка від цигарок. Викидаємо самі цигарки, і вставляємо замість них згорнуті рулончиком купюри. На упаковці замість попереджувальних написів і зображень, роздруковуємо і приклеюємо приємні написи або привітання. Наприклад, «Увага, викликають звикання і посмішку!».

Розіграш

Напередодні свята багато хто замислюється, як подарувати гроші мужчині, щоб було не аби як, а незвично. Адже не хочеться з року в рік повторювати заїжджений сценарій: сіли, привітали – подарували конверт, потанцювали… В такому випадку кращою ідеєю стане привітання – розіграш. Таке вручення грошей напевно запам’ятається чоловікові і гостям надовго! Ось кілька ідей:

Фальш – такий сюрприз точно викличе бурю емоцій у іменинника. Влаштовуємо вікторину, головною умовою якої є те що, як тільки чоловік дасть неправильну відповідь, ви підпалюєте конверт з грошима (підставний з фальшивими купюрами). Спочатку задаєте прості питання, потім підготовлений питання на який у нього точно не буде відповіді. Питання прозвучало – відповіді немає, підпалюємо конверт, всі будуть в шоці! Дістаємо справжній конверт і вручаємо імениннику.

Головне – упаковка. Незвичайний і дуже веселий спосіб вручити грошовий сюрприз чоловікові. Знадобиться маленька коробочка, в яку поміщаємо гроші і багато-багато пакувального паперу. Пакуємо коробочку в папір і так стільки, скільки дозволить матеріалу, після папери подарунок можна помістити знову в більш велику коробку і потім знову в папір. У іменинника буде море емоцій, поки він буде розпаковувати свій подарунок.

Подарунок для биття – сюрприз, для якого вам потрібен буде помічник. Знадобиться порожня коробка від техніки, наприклад, від навігатора, телевізора або будь-якої іншої техніки для чоловіка. Також знадобляться осколки, наприклад, від старої посуду. Наповнюємо ними коробку і гарно запаковуємо. Під час вручення помічник робить вам підніжку і ви упускаєте коробку, щоб вона добре загриміла. Вибачаємося і даруємо імениннику у конверті гроші, зі словами: «На купівлю нового подарунка».

«Їстівні» способи вручити грошовий подарунок Мужчині

Існує безліч ідей, як підійти до вирішення цього питання оригінально і незвично. Єдине, при виборі поздоровлення завжди враховуйте вік чоловіка. Нижче зібрані кращі варіанти «їстівних» грошових привітань:

Батон – прикольний спосіб привітати друга. Купуємо батон в упаковці, робимо надріз і поміщаємо грошовий подарунок, попередньо упакований в харчову плівку хліб. Потім поміщаємо батон назад в рідну упаковку та даруємо одному. Головне проконтролюйте, щоб іменинник не з’їв ваш подарунок разом з хлібом.

Торт – тільки не їстівний, а грошовий, возитися з випічкою не доведеться. Можна зробити на картонній основі, обклеївши купюрами. Або акуратно згорнути рулончиком і закріпити в кілька ярусів.Упакувати в прозорий целофан і пов’язати бантом. Подати можна з побажанням солодкого життя, зробивши акцент, що складові торта допоможуть здійснити мрії і задуми.

Печиво з грошима – альтернатива печива з передбаченнями. Такий варіант дарування підійде тим, хто любить і вміє пекти. Необхідно буде спекти велику версію такого печива. А замість папірця з передбаченнями – гроші. Величезне печиво, напевно надовго запам’ятається чоловікові на довгі роки.

Піца – пригощаємо іменинника не зовсім звичайною, але дуже «смачною» піцою. Знадобиться порожня коробка з-під піци. Розкладаємо паперові купюри у формі кола і прикрашаємо монетами. Можна зшити основу з тканини.

Таким же чином можна використовувати будь-яку упаковку з-під фастфуду.

Коробка шоколадних цукерок – в якості грошового сюрпризу чоловікові-ласуну. Купуємо коробочку цукерок, краще асорті, прибираємо всі цукерки. Підготовлені купюри, складені квадратом, укладаємо в осередку. Круглі осередки заповнюємо монетами. Закриваємо коробку і акуратно перев’язуємо стрічкою.

Пляшка алкоголю – необхідно придбати пляшку улюбленого напою чоловіки. Обернути її грошима, перев’язавши горлечко стрічкою.

Поздоровлення

«Ім’я» у твій день народження, хочу побажати тобі здійснити свої мрії, гармонії в душі і тепла в серці. Щоб ти завжди був радий тому, що в тебе є, але при цьому завжди рвався вперед, для досягнення нових вершин! А головне, підтримки від друзів та близьких!

Від усієї душі вітаю тебе з святом! Хай в цей день здійсняться ті бажання, про виконання яких ти мріяв, але навіть не сподівався на виконання. А мій конверт – буде першим внеском на їх виконання!

Зі святом, друже! Хочу побажати тобі всього найкращого. Щоб твоя дорога життя, була без перешкод, бід і поганого настрою. У цей день – твій день, поглянь на життя по-новому, радій, будь щасливий, люби і будь любимо!

Бажаю, щоб сьогодні тебе вітали тільки бажані люди, дарували самі круті і чудові подарунки і бажали самі добрі і щирі слова. Міцного здоров’я тобі і безмежного щастя!

З днем народження! «Ім’я», погодься, гроші – це щось, сміття! Так от, бажаю тобі стати директором такий «смітника». Прийми від мене трохи грошей у свій сміттєвий бак!

Вітаю тебе «Ім’я»! Нехай здоров’я буде – богатирським, душа – відкритій, а в домі панує затишок і любов. Міняй цей світ тільки на краще і в будь-яких, навіть самих непростих ситуаціях, знаходь світле. Залишайся таким же добрим і душевною людиною!

Ну що? Вітаю! Час летить непомітно, але в тебе ще купа часу, щоб наробити багато усвідомлених дорослих дурниць. Так що життя тобі, наповненим яскравими фарбами, сонцем, вірними друзями і коханими людьми. Будь щасливий «Ім’я»!

Хочу привітати справжнього чоловіка зі святом. І побажати стільки грошей, скільки бажає дружина. Стільки здоров’я, скільки бажає улюблена мама. А ще будь наповнений гарним настроєм, амбіціями, підтримкою і любов’ю близьких і визнанням оточуючих людей! З днем народження, друже.

Бажаю бути простим і легким на підйом, як вітер. Невтомним і амбітним, як розбурхане море. Веселим і позитивним, як пісня. А поруч з тобою оселилося Щастя і Любов. З днем народження!

Для справжнього чоловіка ще один рік – це привід для веселощів і свята. З яким я тебе і хочу привітати! Нехай з віком приходимо до тебе багато яскравих подій, перемог і досягнень. Живи щасливо і здорово ще багато-багато років! З святом «Ім’я»!

Наш дорогий чоловік! В цей чудовий день бажаю тобі залишатися таким же мужнім, сильним, мудрим і дуже світлою людиною. Пускаючи за все що ти не брався, закінчувалося успіхом! А кожен новий день, що був схожий на попередній, тільки в одному – він був успішним, веселим і сонячним. З днем народження!