108+ ідей Що подарувати Хлопчику на 3 роки в Прикладах і 26 Привітань

Вибір подарунка – важке завдання, особливо, якщо справа стосується дітей молодшого віку. Дитина в 3 тоді вже усвідомлює, що день його народження особливий і чекає чогось незвичайного на підсвідомому рівні. Чим оригінальне буде подарунок від батьків та найближчого оточення, тим яскравішими і радісними будуть спогади дитини.

Який же підібрати подарунок хлопчикові на 3 роки, що б День народження приніс малюкові тільки позитивні емоції.

Найважливіше правило вибору подарунка для дитини у віці 3 роки – повагу до його інтересам. Подарунок вибирається для нього, а не для задоволення батьківських примх. Важливо розуміти, що не слід псувати синові свято неугодними подарунками, або показують зневага по відношенню до нього. Діти відчувають таке ставлення і з часом з-за подібних спогадів можуть зовсім невзлюбить дане свято.

Стаття допоможе знайти відповіді на питання про те, який подарунок подарувати хлопчику на три роки з урахуванням інтересів дітей різної категорії.

Нові 108 ідей Що подарувати Хлопчику на 3 роки

 1. Іграшка з функцією повторення слів.
 2. Електронний друг – собака.
 3. Робот, який виконує різні команди.
 4. Планшет з функцією світлового малювання.
 5. Набір для ліплення і рукоділля.
 6. Нічник з цікавими видами проекторів.
 7. Домашній аерохокей або футбол.
 8. Кросовки з вбудованим підсвічуванням.
 9. Залізниця на електричному механізмі.
 10. Пальчикові фарби для творчості.
 11. Електричний самокат.
 12. Бизиборд.
 13. Інтерактивна дошка для малювання.
 14. Набір кольорового кінетичного піску.
 15. Аудіокниги.
 16. Хороший м’яч баскетбольний або футбольний.
 17. Настільні розвиваючі ігри.
 18. Якісне комп’ютерне крісло з правильною посадкою.
 19. Забавний годинник – будильник.
 20. Твістер.
 21. Розвиваючі головоломки різного рівня складності.
 22. Ігри з економічним ухилом для раннього розвитку.
 23. Ігри з мовним ухилом, для схильним до цієї галузі науки дітей.
 24. Карта світу на всю стіну.
 25. Приставка і ліцензійні ігри для дітей.
 26. Настільний хокей або футбол.
 27. Індивідуальний набір дитячого посуду.
 28. Незвичайна м’яка іграшка.
 29. Ексклюзивні шашки або шахи.
 30. Спортивні снаряди у вигляді шведської стінки.
 31. Електромобіль.
 32. Великий набір фломастерів хорошої якості.
 33. Санки хорошої якості.
 34. Ледянка з модернізацією.
 35. Набір іграшкових солдатиків.
 36. Ілюстрована книга казок.
 37. Книжки головоломки з цікавим сюжетом.
 38. Мольберт для юних художників.
 39. Набір з безпечними хімічними експериментами.
 40. Комп’ютерний стіл з правильним оформленням і рівнем посадки.
 41. Розвиваючі кубики Чаплигіна.
 42. Конструктори з кількістю деталей 100+.
 43. Ковзани.
 44. Бумеранги.
 45. Беговел.
 46. Набір якісного дитячого постільної білизни.
 47. Настільна пісочниця.
 48. Інтерактивна навчальна іграшка-робот.
 49. Набір Лего.
 50. Вихованець, попередньо обговоривши ідею з домочадцями.
 51. Говорить Те м’яка іграшка.
 52. Машинка на пульті управління.
 53. Набір боксера: груші та рукавички.
 54. Кільцеброс.
 55. Ігровий модуль.
 56. Набір пластиліну Play Doch.
 57. Велосипед.
 58. Самокат.
 59. Гироскутер для дітей.
 60. Батут.
 61. Іграшкова гітара.
 62. Снігокат.
 63. Пальчикові фарби.
 64. Дитячий набір робочих інструментів.
 65. Навчальна мозаїка.
 66. Магнітні конструктори.
 67. Робот – трансформер.
 68. Тематичний набір для чоловічої професії.
 69. Кораблик солідних розмірів.
 70. Автопарк.
 71. Мультиплікаційні персонажі.
 72. Настільна дитяча гра.
 73. Намет-будиночок.
 74. Кульковий пластилін.
 75. Набір для створення картини з кольорового піску.
 76. Динозаври.
 77. Набір доктора.
 78. Іграшковий ксилофон.
 79. Пістолет зі звуковими ефектами.
 80. М’які іграшки.
 81. Толокар.
 82. Ляльковий театр.
 83. Шоколадна картина.
 84. Іграшковий автопарк з можливістю модернізації на свій лад.
 85. Похід в цирк або в дельфінарій.
 86. Тактильне лото.
 87. Іграшкові пістолети й автомати без куль.
 88. Відвідування творчого майстер-класу для самих маленьких.
 89. Стрибуни-літуни.
 90. М’які модулі.
 91. Акустичний проектор.
 92. Домашній театр тіней.
 93. Набір фокусника з інструкцією.
 94. Ігровий столик.
 95. Ручка, що говорить.
 96. Кінь качалка
 97. Гараж з дорогою для іграшкових машинок
 98. Дитяча розмальовка
 99. Пісочниця з космічним піском
 100. Намет у вигляді будиночка
 101. Пожежна машина
 102. Апарати для видачі цукерок
 103. Іграшкова підводний човен
 104. Мильні бульбашки
 105. Дитячі рахунки
 106. Лицарський шолом
 107. Набір совочком
 108. Беговел — велосипед для активних дітей

Оригінальні подарунки

Якщо потрібно подарувати подарунок хлопчикові на 3 роки і при цьому виділитися із загального кола гостей, можна розглянути наступні ідеї.

В такому віці дітям цікаві конструктори. Вибираючи конструктор для хлопчика 3 років важливо підібрати варіант з безпечними деталями. Краще всього, якщо це буде дерево або натуральний метал без гострих кутів. При виборі моделі конструктора важливо оцінити шанси того, що дитина проковтне ненароком деталь. Вони повинні бути великих розмірів. Хлопчикам такого віку можна подарувати залізницю, або будинок з конструктором та набором для житлових кімнат.

Подарунок хлопчикові на 3 роки у вигляді міні-версії машини, в якій дитина може самостійно їздити по квартирі може стати оригінальною ідеєю. Вибираючи такий подарунок важливо оцінити можливий збиток від такої дитячої розваги, наприклад, кількість стекол або крихких предметів інтер’єру. Також важливий розмір квартири, міні — машина не підійде для малих приміщень. Ідеальним даний варіант подарунка можна назвати як для заміського будинку, так і для великої квартири – студії. Вибираючи такий презент дитині, важливо врахувати побажання малюка хоча б за колірними уподобаннями і ряду інших деталей.

Гойдалки у вигляді гамака теж зможуть зацікавити 3-х річної дитини. Такий подарунок прикріплюється до стелі, тому варто перевірити можливість кріплення гойдалок в квартирних умовах. Орієнтуватися варто на матеріал стельових стін, а також вагу дитини.

Розвиваючі іграшки

Тепер розглянемо кілька спеціалізованих іграшок, що можна подарувати хлопцеві на 3 роки. Такий подарунок корисний тим, що сприяє розвитку психоемоційної сфери, логіки, інтелекту, дрібної моторики.

Розвиваючі іграшки для дітей від 3 років — це подарунок, з допомогою якого можна продемонструвати свій відповідальний підхід до учти.

Розрізні тематичні картинки. Це свого роду пазл для найменших. У процесі збирання малюк покращує уяву, пам’ять, тренує увагу.

Набір навчальних карток «Правила дорожнього руху». Такі картки дозволяють юним автомобілістам швидше розібратися з дорожніми знаками.

Розвиваюча іграшка на шнурівці (наприклад, у формі машинки). Подібні розваги дозволяють дитині добре тренувати дрібну моторику.

Магнітний конструктор. З притягуючихся один до одного частин можна збирати всілякі цілі іграшки — наприклад, будиночки чи машинки. Зазвичай набір крім кубиків включаються і спеціальні наклейки, що також порадує дитину.

Лабораторія юного хіміка. Такий набір для триліток збирає найкращі відгуки серед батьків, і зазвичай складається з найпростіших предметів: пластикових колбочок, окулярів, мензурок. Цілком можливо, що ваше чадо в майбутньому стане другим Менделєєвим!

Набір фігурок водного транспорту. Теж непоганий подарунок дитині на 3 роки. Зазвичай в такі комплекти входить пароплав, надувний човен, гідроцикл, лайнер і багато інші модельки.

Набір перекладних картинок. Це недорогий і цікавий подарунок. «Переводнушки» можна нанести на зошит, холодильник, і навіть тканина.

Гра-тренажер для поліпшення дихання «Футбол». У такий набір входить двоє воріт, дві трубочки і м’яч. Суть гри в тому, щоб за допомогою подиху в трубочку загнати у ворота м’яч.

Комплект для гри в садівника. Сюди зазвичай входять фігурки різних овочів і фруктів, відерця і совочки. Іноді можна зустріти плоскі фетрові фігурки, які збираються в спеціальний органайзер.

Робочі зошити Юлії Фішер. Ці посібники спеціально розроблені для дітей 3-4 років. Вони допомагають дитині освоїти граматичний лад нашої мови, навчитися правильно узгоджувати дієслова, іменники та інші частини мови.

Як вибрати подарунок братам – близнюкам

Задаючись питанням про те, що подарувати хлопчикам близнюкам на 3 роки, можна зламати собі голову ще на ранніх етапах вибору подарунка. Проблема стає подвійно нагальною, якщо діти із забезпеченої сім’ї, або дарувальник не знає смаків братів.

Головне правило – подарунків повинно бути два, якщо вони в одиночному числі. Або зробити такий презент, яким брати зможуть скористатися у рівній частці. Таким чином, можна уникнути конфліктів близнюків за черговість використання подарунка в повсякденному житті. Якщо інтереси братів різні, проблема вирішується за допомогою порад та ідей з статті для кожного в індивідуальному порядку.

Рація. До мобільного телефону маляті поки що рости і рости, а ось рація порадує будь-якого хлопчика. З нею можна пов’язувати з одним, навіть перебуваючи в іншій кімнаті — чим не привід пограти супергероїв? Рація — відмінне рішення для тих, хто не знає, що подарувати хлопчикам-близнюкам на 3 роки.

Що подарувати дитині, у якого і так чимало іграшок

Якщо сувенір потрібно підібрати хлопцю, у якого все є— це ще не значить, що що-небудь новеньке його не обрадує. Головне, щоб подарунок відрізнявся від тих предметів, якими забиті його полички. Розглянемо невеликий список подарунків для тих дітей, у яких і так вже чимало забав.

Транспортний ігровий скотч. Така стрічка кріпиться на будь-яку поверхню: так що можна прокласти власний маршрут прямо на підлозі. По завершенні гри скотч легко відділяється, і можна прокладати нові магістралі.

Стіл для малювання піском. Імениннику і його батькам точно сподобається такий незвичайний предмет. Підберіть не звичайний стіл, а з підсвічуванням — в якому під поверхнею встановлена лампа. Малювати на такій прозорій стільниці — одне задоволення. А також такий подарунок дозволяє прискорити розвиток дрібної моторики, допоможе малюку розкрити творчі здібності.

Пузиремет. При натисканні на кнопку простір навколо вмить заповнюється переливаються всіма кольорами веселки бульбашками.

Ще пара цікавих думок

Умовно подарунки хлопчині можна поділити на кілька груп. Визначивши, що дитині цікаво та корисно, можна вибрати презент в одній з цих категорій наступного списку подарунків. Непросто зрозуміти, що купити дитині краще; але іноді достатньо для початку визначитися з категорією потрібного товару. А потім, приблизно знаючи напрям, вже піти в магазин і розглянути різні варіанти.

Спортивне спорядження. Сюди відносяться кращі подарунки, які користуються попитом для хлопчика 3 років. На відміну від дівчаток, фізичного розвитку хлопчиків батьки схильні приділяти більше уваги, і це абсолютно правильно. А є хлопці, які й самі змалку виявляють активність, любов до руху. Такого імениннику сподобається що-небудь для проведення активних ігор: батут, ледянка або снігокат, велика дитяча машинка. А бути може, і цілий дитячий спортивний комплекс, який стане найкращим подарунком активній дитині на 3 роки.

Музичний інструмент. Можна подарувати дитині дитячу копію скрипки, піаніно, або електрогітари. Хто знає, може бути, з іменинника зросте талановитий музикант або композитор!

Оригінальний подарунок хлопчикові на 3 роки і може бути у вигляді солідної книги з казками. Ідеально, якщо вдасться підібрати книгу з великою кількістю яскравих і барвистих ілюстрацій. Можна підібрати екземпляри з незвичайним доповненням зразок 3D – картинок, або можливостей для творчості. У деяких примірниках книг є додаткові наклейки, або можливість розфарбувати малюнок за сюжетом казки на свій розсуд.

У день народження кожна дитина мріє отримати іменинний торт. Можна використовувати привід і проявити не тільки креативи, але і кулінарні здібності, зробивши дитині незвичайну солодкість. Якщо часу або навичок немає, можна скористатися послугами ряду компаній, що виготовляють торти на замовлення. Зробивши хлопчику такий солодкий подарунок, ще й з героями його улюблених коміксів чи мультфільмів, можна подарувати іменинникові подвійну радість.

Питання про те, що можна подарувати хлопцеві на 3 роки, може допомогти вирішити домашній планетарій. Таке рішення стане актуальним, якщо дитина проявляє в ранньому віці інтерес до астрономії і зіркам. Такий навчальний подарунок для хлопчика 3-х років стане приємним сюрпризом не тільки в молодшому віку. Планетарії домашнього типу користуються попитом у дітей молодшого, середнього віку, і навіть у дорослих. Тому актуальності такий подарунок не втратить довгий час.

Розвиваючі іграшки для дітей від 3 років ніколи не втратять своєї актуальності. У зв’язку з цим корисним подарунком для дитини може стати дитячий навчальний ноутбук. Такі варіанти іграшок допоможуть малюкові не тільки познайомитися з основами математики, але і поступово звикнути до роботи з технікою. Такий класний подарунок, безсумнівно, позитивно вплине на майбутні здібності дитини в точних науках.

Подарунки для хлопчика 3 років своїми руками

Купити подарунок хлопчикові 3 років, може кожен батько або родич. Але дитина у цьому віці здатна оцінити і той презент, який зроблений своїми руками. Не варто боятися проявляти фантазію, головне – вибрати подарунки, відповідні вікової категорії іменника.

Автомобільна дорога

Для створення такої дороги потрібен невеликий килимок в якості бази, відріз тканини зеленого кольору, шматок сірого фетру для самої магістралі. Також з кольорового фетру можна виготовити фігурки автозаправки. Найзручніше зшивати деталі за допомогою швейної машинки.

Не забудьте зшити зручну сумку, в яку потім можна заховати отриману автодорогу.

Маска черепашки-ніндзя

Вам буде потрібно:

 • 2 шматка фетру: помаранчевого і зеленого відтінків.
 • Простий олівець
 • Ножиці, клейовий пістолет і застібка типу «липучка».

Для початку роздрукуйте шаблон маски. Після цього потрібно перенести викрійки на тканину і акуратно вирізати деталі. Не забудьте відрізати 2 смужки для зав’язок. Деталі з’єднуються за допомогою клейового пістолета. На зав’язки поміщається застібка-липучка. Помаранчевий колір має маска черепашки-ніндзя Мікеланджело.

Маска Людини-Павука

Не менш популярний персонаж серед дитячого населення — так що його можна подарувати своєму чаду, і дитині одного, і хрещеника… Навряд чи помилишся з уподобаннями, адже Людина-Павук давно популярний серед юних шанувальників. Так що цей подарунок порадує дитину, можливо, навіть більше покупної іграшки. Щоб приступити до виготовлення такої маски, для початку виріжте шаблон-викрійку.

Після цього необхідно з червоно-бардівської фетрової тканини вирізати 2 деталі. Обов’язково візьміть гострі ножиці, щоб добре прорізати контур очей.

За допомогою маркера на одній з них вимальовується «павутина». Деталі зшиваються за допомогою оверлока або швейної машинки. А потім до маски кріпиться гумка.

Як зрозуміти, що краще подарувати хлопчика 3-х років

Вибрати подарунок дитині на 3 роки – завдання, що здається часом скрутній навіть для найближчих родичів. Підхід до подарунків у родичів різний. Батьки дивляться на те, щоб син був задоволений подарунком і він був би безпечним. Хресні прагнуть подарувати хрещенику найкраще, часом надмірно перегинаючи палицю в турботі. Список подарунків не завжди може допомогти, тому, при виборі, важливо орієнтуватися на ряд практичних порад, які стануть у нагоді як батькам, так і родичам будь ступеня споріднення. Вибираючи цікавий подарунок дитині, варто орієнтуватися на такі критерії, як:

 • Ступінь споріднення;
 • Особливості розвитку 3-х річної дитини;
 • Відгуки про можливе подарунок.

Існує негласне, але важливе правило подарунка для хлопчиків 3 років: презент повинен бути складніше, ніж раніше, а також бути корисним. Дітей в 3 роки не здивувати простим кулькою, якщо він не з гелію і не зроблений власноруч. Те, що раніше було дивним, зараз для дітей такого віку видається в порядку речей.

Також можна безпосередньо поставити запитання батьків. Кому, як не мамі або татові знати мрії свого чада? Краще дізнатися заздалегідь, що цікаво дитині, ніж купити подарунок хлопчикові 3 років, який йому не потрібен.

Якщо можливості побувати в гостях або тісно поспілкуватися з батьками напередодні свята немає, можна просто зробити екскурсію в найближчий магазин іграшок. Подивіться, які товари є в наявності, наскільки вони якісні, і чи дозволяють вкластися в бюджет.

Як варіант, можна заздалегідь відвідати будь-яку дитячу площадку і звернути увагу, що грають хлопці. Часто буває так, що в певний період часу стає модною та чи інша іграшка. І діти починають трусити кишені батьків до тих пір, поки не отримають бажаного мультяшного героя або особливу модель «йо-йо». Тому нерідко найкращий подарунок — це той, що відповідає сучасним трендам в іграшках і мультфільмах.

Психологічні особливості 3 річної дитини

Ідеї подарунків для хлопчика на 3 роки повинні будуватися на розумінні психології дітей даного вікового проміжку. Складність в тому, що 3 роки – перехідний вік від раннього дитинства до молодшого дошкільного періоду.

Тому, вибираючи подарунок, варто враховувати наступні психологічні аспекти:

 1. Дитина в цьому віці повинен розрізняти 4-5 кольорів.
 2. Уміє характеризувати групи предметів за загальними ознаками.
 3. Відрізняється кращою координацією рухів, ніж у більш ранньому періоді. Спостерігається тяга у деяких дітей до розвитку дрібної моторики, наприклад, захоплення конструкторами.
 4. Намагається поповнити свій словниковий запас, також показує розвивається пам’ять і власне мислення. Раннє накопичення словникового запасу саме в цей період перетворюється в нескінченну балаканину.
 5. Діти такого віку прагнуть у всьому показати свою самостійність, демонструючи часом недитячу впертість характеру.

Замислюючись над питанням про те, що подарувати дитині на 3 роки, важливо пам’ятати, що діти в такому віці намагаються бути незалежними від дорослих, товариськими, рухливими, цікавими і життєрадісними.

Приклади невдалих подарунків, які краще не дарувати хлопчикові в 3 роки

Бажаючи зробити на день народження сюрприз для дитини, багато дорослі перегинають палицю. Підбираючи подарунки, які можуть здатися дивними, невідповідними або навіть абсурдними. Якщо дотримуватися ряду негласних правил, можна уникнути непорозумінь.

В якості подарунка на 3 рочки варто утримуватися від потенційно небезпечних для дитини предметів. В іграшках не повинно бути дрібних або гострих деталей. Щоб підібрати гарний подарунок, краще відправитися в магазин іграшок і вибрати презент трохи дорожче, але зроблений якісно. Якщо це робот або гелікоптер — він не повинен розсипатися при першій же грі.

Не рекомендується дарувати дитині (а точніше, його батьків) і гроші, сподіваючись, що мама з татом відведуть його в магазин і там він вибере сувенір. По-перше, в день народження малюк абсолютно не оцінить сенсу цього подарунка. По-друге, далеко не факт, що через кілька днів після святкування у батьків не виникне термінових потреб і малюк не залишиться, що називається, «з носом». Тому гроші в конверті – один з найбільш невдалих подарунків для хлопчика 3-х років.

У «чорний список» подарунків зазвичай потрапляють і всілякі предмети одягу, взуття. Діти ростуть дуже швидко, і не факт, що в принципі річ дитині підійде. А ще ви можете просто розчарувати маленького винуватця свята. Це батькам здається, що непогано б подарувати синові комбінезон або черевики. Але для малюка такі речі — зовсім не святкові. І ніякого почуття радості вони йому не принесуть.

Не найкращий подарунок на 3 роки і такі речі, як різні сертифікати або абонементи. Немає гарантії, що дитині сподобається такий захід, і що воно буде вдалим. І, крім того, цікавий подарунок завжди хочеться отримати саме на ДН, а не через кілька тижнів, коли у мами з’явиться вихідний.

Нерідко проблемним стає вибір подарунка для дитини, у якої все є. Але і в цьому випадку дані поради можуть допомогти уникнути казусу в спробах справити враження. Краще поговорити з батьками і зіставити запропоновані ними варіанти з зазначеними критеріями.

Поздоровлення

Окрім питань про те, що купити краще і які подарунки дарувати, батьки замислюються про словесне побажання своїй дитині під час виголошення тостів. Деякі відправляють текстові або аудіо дзвінки на телефон. Приклади коротких побажань у прозовій і віршованій формі допоможуть батькам під час святкового застілля:

Три роки пролетіли так непомітно! Стає все більш дорослим ваше чадо. Нехай малюк росте здоровим, розумним, сміливим і впевненим. Нехай їсть побільше каші, щоб життя його було солодше! З Днем народження!

Вітаємо (ім’я) від душі! Бажаємо, щоб його дитинство було сповнене найбільш світлими і радісними моментами, а життя було щасливим і приносила тільки найкраще.

Вже не назвеш крихіткою нашого малюка! Скаче й скаче, як жвавий коник. Так нехай же хлопчина і далі зростає таким же спритним і хуліганським! Побажаємо приємних пригод, радісних подій, і гору красивих іграшок — до самих небес!

Три роки — щаслива дитяча дата, адже цифра 3 — несе в собі відбиток Небес. Нехай же в цей день Ангели небесні підуть до вашому малюкові, і охороняють його на всьому життєвому шляху!

Бажаємо вам, мамо і тато, щоб росло здоровим ваше чадо. Нехай не буде ні турбот, ні клопотів, а щастя триває нехай з року в рік!

З Днем народження, миле кошеня! Хоча ти поки що і маленька дитина, ми бажаємо тобі щастя і добра. Нехай життя буде наповнене світлом і чарами.

Нехай пишаються тобою мама і тато, і нехай здоров’я наповнює тебе завжди. Рости розумною і доброю, і надихай всіх навколо своїм радісним сміхом!

Вітаємо з Днем Народження маленьке сонечко! Нехай воно сяє без кінця, і зігріває маму з татом своєю посмішкою. Будь завжди радісним і щасливим в будь-яку погоду, а життя нехай приносить тобі тільки найкраще!

Дорогий і милий наш малюк, вітаємо тебе від щирого серця зі святом! Бажаємо рости розумним і здоровим, поважати старших і радувати всіх своїми успіхами.

Бажаємо нашому маленькому іменинникові тільки самого кращого: добра, щастя, радості, слухняності. І, звичайно ж, міцного сибірського здоров’я! Нехай життя твоє, (ім’я), складається найкращим чином, а удача посміхається як можна частіше!

Рости здоровим і старанним, наш малюк! Ми щасливі, що лелека приніс тебе саме нам. Нехай твоє життя буде щасливим і багатим! Твої мама і тато.

Три роки тому на нашій планеті з’явилося ось таке маленьке диво. Вітаємо малишонка з святом, з третім рочком! Ти – наша радість і щастя, задоволення і натхнення. Спасибі мамі і татові за таке творіння!

Вітаємо з Днем Варення! Бажаємо посмішок, радості, і багато-багато всіляких іграшок — всіх, що ти тільки можеш собі побажати! Рости здоровим!

Хай завжди світяться щастям твої очі, наш маленький чоловічок. Ти вже став зовсім великий, і ми бажаємо тобі бути здоровим, слухняним і щасливим!

В цей яскраве свято ми бажаємо тобі, (ім’я), тільки найкращого! Нехай здійсняться всі твої бажання і мрії. Щастя, радості, веселощів. І, звичайно ж, здоров’я!

Синку, З Днем Народження! Бажаю щастя, добра і здоров’я. Успіхів у майбутньому, радості в сьогоденні! Люблячі Батьки!

З Днем Народження Тебе! Синочок, дуже сильно любимо Тебе і бажаємо з Мамою міцного здоров’я і щастя в Твоїй душі! Твої Тато і Мама.

Улюблений Син! Вітаю Тебе з Днем Народження! Бажаю Тобі добра, любові і світлого настрою в цей чудовий, Твій День! Твій Тато.

Милий і коханий Синку! Вітаю З Днем Народження! Бажаю в цей день не сумувати і залишати позаду погані дні, а впускати у своє життя хороші і світлі! Дуже Любимо Тебе!

Вітаю Тебе Синку! У сьогоднішній Твій День Народження, хочу побажати Тобі всього найкращого що є в цьому житті, люби життя так, як ми з Твоєю Мамою любимо Тебе!

З Днем Народження мій дорогий Сину! Щиро бажаю всього самого щасливого і найкращого! Бажаю досягнень своїх цілей і перемог у Твоєму життєвому шляху.

Сьогодні Твій День Народження! Щиро вітаю з Твоїм чудовим святом! Творчих успіхів і величезної удачі в Твоєму житті.

Улюбленого Сина вітаю З Днем Народження! Бажаю Тобі здійснення Твоєї мрії та творчих досягнень! Любимо, обіймаємо Тебе!

Мій улюблений Син! Хочу привітати Тебе з самим щасливим і чудовим днем, З Днем Народження! Бажаю самого найкращого і самого найщасливішого у Твоєму житті!

Самого мрійливого і чудового Сина вітаю З Днем Народження! Нехай збуваються всі Твої мрії в сьогоденні і майбутньому! Твій улюблений Тато.

Милий Наш Синочок. У тебе сьогодні самий радісний, щасливий день у Твоєму житті, ми з Твоєю Мамою вітаємо З Днем Народження! Нехай у твоєму житті завжди світить сонце і твоя усмішка разом з ним. Бажаю Тобі насамперед щастя. Любимо Тебе і вітаємо! Твої Тато і Мама.

Як можна переконатися, на 3 рочки дітям можна подарувати дійсно корисні і потрібні подарунки, які допоможуть їм у формуванні особистості та дорослого життя.