Компліменти автору своїми словами

Компліменти автору своїми словами

Тут – колекція компліментів і похвал автору. Всі тексти написані своїми словами, в прозі. Додати до них слова вдячності ви можете, скориставшись колекцією подяк.

Ваші вірші глибоко чіпають серце своєю тематикою, майстерністю поетичного слова, і особливим авторським прочитанням. Дякую, що несете високе мистецтво слова в наше життя.


Стислість, дійсно, попутник геніальності … Просто вражає, як в чотири рядки вам вдається вмістити такий глибокий сенс.


Ваші твори надихають. Метафори, які ви використовуєте, радують своєю незвичайною красою, завершеністю і гармонійністю.


Ваші дивовижні книги вчать дітей пізнавати навколишній світ, помічати красу, цінувати доброту, розширювати свій кругозір і отримувати нові знання. Бажаємо вам нових яскравих сторінок у творчості.


Всі слова набувають особливого сенсу, коли вони написані Вами.


Словесна легкість і відкритість вашої творчості дарує нам можливість не тільки глибше поглянути на природу рідного краю, а й зберігати національну культуру та історичну спадщину.


Рядки з ваших літературних творінь вміють робити мене щасливим і примиряють з недосконалістю навколишньої дійсності. Дякую за красу, глибину, творчість і мудрість, яку ви вкладаєте в свої твори і несете в світ.


Якою ж красою ви вмієте наділяти навколишню дійсність … за допомогою свого письменницького таланту ви буквально творите красу, а не передаєте її. Адже красиво у вас виходить навіть тоді, коли в навколишній дійсності немає ніякої краси.


Коли у мене мурашки починають бігати по шкірі, значить переді мною – справжній шедевр. Ваш твір якраз з таких.


Коли читаю рядки, написані вами, починаю підозрювати, що гряде революція в світі літератури.


Моя “шкідлива” звичка – не куріння, а непереборне бажання читати все, що написано тобою… тому що курити я можу кинути, а читання твоїх книг – ні.


Мені здається, для вашого літературного таланту немає нічого неможливого – він вражає так само, як всі ваші справжні і майбутні творіння.


Ви будете сміятися над моєю захопленістю, але з тих пір як я познайомилася з вашою творчістю вона не виходить у мене з голови. Ваш стиль викладу відрізняється витонченістю, тонкістю думки, вишуканістю виразів і багатством мови. Такий письменницький талант як Ваш, не може залишитися непоміченим.


Розповідь у вашому виконанні – справжній літературний скарб.


Мене захоплює, як легко ви відважуєте саркастичні пенделя деяким персонажам – беззлобно, життєво, дохідливо і без вульгарності.


Люблю вашу творчість за те, що вона не тільки розважає, а й «вивертає навиворіт»… вона поглинає мене, перетравлює і випльовує вже повністю оновленим. Воно дійсно приносить користь.


Ви стали для мене не просто ще одним автором в низці схожих – а-великим утішником, мудрим співрозмовником і наставником. Ваші книги – це віддушина в суєті буднів, вони дарують гармонію душі і радість серцю.


Ваші книги – джерело мудрості, доброти, людяності. Спасибі, що ділитеся з читачем широтою своїх поглядів, тактовно просвіщаєте, дбайливо упаковуєте свої думки в доступну для розуміння обгортку.


Перед силою вашого літературного дару я благоговію і змиряюся в свідомості своєї нікчемності.


Ваші ідеї, висловлені в книзі, вражають своєю нещадною істиною.


Створивши цей твір, ви дійсно спорудили собі незламний пам’ятник.


Будь-які оплески на адресу вашої творчості були б недостатньо гучними… тому що вона заслуговує тривалої овації. Стоячи!


Де, коли і як Ви знайшли ключ до потаємних почуттів і помислів? Де ви придбали таке пізнання людської душі? Просто вражає, наскільки Вам вдалося коротко, але точно описати не тільки характери героїв, а й дати читачеві уявлення про те, як ці характери будуть розвиватися в майбутньому і які наслідки це за собою спричинить.


Кожну сторінку написану Вами хочеться розібрати на цитати, настільки там багато мудрих, лаконічних, точних і надихаючих думок.


Вашу творчість зобов’язаний вивчати кожен, хто бажає розвиватися розумово і духовно.


У ваших творах характер, душа, природа, мова відображені в їх ідеальній красі і чистоті. Ви володієте проникливістю художника.


Не всі книги здатні стати пам’ятником своєму автору. А ось Ваші на це здатні… їх хочеться перечитувати, берегти, постійно до них повертатися, щоб ще раз захопитися і відкрити для себе щось нове.


На сторінках вашого роману я знаходжу безліч думок, які через багато років залишаться свіжими. Мені здається, що Ви – справжній пророк.


Чарівність, в полон якої я потрапляю, читаючи ваші книги, не тільки не слабшає після прочитання, але ще і посилюється з часом. Нехай не покидає Вас муза, не вичерпується натхнення, щоб Ви частіше радували читачів плодами своєї творчості.


Всі знають, що дуже мало книг заслуговують на читання. Ваші відносяться до тих, які обов’язково слід читати.


Ваш роман підносить душу, вселяє в неї мужність і благородні пориви.


У тому, що написано Вами, читач неодмінно побачить себе і свої думки… ви – самий правдивий і щирий автор.


Не пригадаю, щоб за останнє десятиліття я читав (а) щось з такою ж жадібністю, як Вашу книгу. Це не просто книга. Ця книга – співрозмовник. Цікавий і живий.


Ваш роман хочеться перечитувати… і кожен раз він розкривається знову і знову, сприймається по-новому, він допомагає мені в справі самопізнання, самовдосконалення і саморозвитку. Тому я вважаю його обов’язковою сходинкою на шляху духовного розвитку.


Ваші тексти – непогані ліки від зневіри… в них я знаходжу відмінний, витончений склад, приголомшливе почуття гумору, проникливість, вміння тонко висміяти недосконалості сучасних реалій. Коли накочує депресія, Ваша творчість рятує мене від неї.


Ви вмієте дуже глибоко заглянути в душу людини і описати на сторінках своїх творінь найдрібніші рухи цієї душі. Мене захоплює Ваша проникливість і письменницька майстерність.


Ваші книги читаю залпом, і перебуваю в постійному очікуванні нових творінь вашого авторства.


Мені здається, що ти написав про все, що слід знати про життя. Твоя творчість – це концентрат мудрості і навчальний посібник по життю.


Саме таких письменників як ви, називають архітекторами людських душ. Впевнений (а), ваші творіння здатні в кращу сторону перетворювати душі тих, хто їх читає.


Познайомившись з вашим літературним талантом, я впевнений(а) – не читати ваших книг було б справжнім злочином.


Ваша творчість заслуговує того, щоб познайомитися з нею ближче.


Ваші тексти – джерело приголомшливих цитат.


Ваш роман викликає сильні емоції, змушує задуматися, має самобутній стиль оповідання і залишає яскравий слід в душі. Я обов’язково буду рекомендувати його до прочитання.


Ваша літературна творчість залишає довгий і приємний післясмак.


Після знайомства з вашими творами, я по-справжньому полюбив (ла) читання. А з ваших книг хочеться створити велику бібліотеку. Сподіваюся, ви не передумаєте творити, щоб моя бібліотека постійно поповнювалася новими шедеврами.


Мої очікування щодо вашого твору були високі і, на щастя, повністю виправдалися. Ви дійсно зуміли прекрасно реалізувати захоплюючий і багатообіцяючий авторський задум.


Мені сподобалося читати те, що ви пишете… але ще більше мені сподобалося роздумувати про прочитане. У Вас якась особлива літературна майстерність, в чому її секрет?


У ваших текстах тече живе життя, у всьому його невичерпному розмаїтті.


Познайомившись з вашою творчістю, я почав (а) ставитися до неї як до скарбу, який потрібно берегти. Ваші книги вчать мислити конструктивно, дивитися на речі критично, формувати власну думку, змушують працювати фантазію і уяву.


Ваш авторський задум був дуже захоплюючим і багатообіцяючим, сюжет роману не може залишити байдужим читачів. Виконання цього задуму теж виявилося на висоті.


Мені, як читачеві, у вашій книзі вистачає всього. У ній опрацьований сюжет, є інтрига, романтична лінія, опрацьовані персонажі, захоплюючі діалоги, унікальні цитати, точні висловлювання, комфортна атмосфера, відчуття завершеності. Ви подарували якісну їжу моєму розуму, спасибі.


Ваша творчість збагачує мій внутрішній світ, змушує яскраво проживати життя. Спасибі вам за це.


На обкладинці вашої книги можна сміливо написати: “ця книга переверне твою свідомість”. Після неї мій світ вже ніколи не стане колишнім.


Мій мозок вигорає зсередини і знову відроджується, коли я читаю вас. Це ж просто гімн ясному розуму, літературній майстерності і освіченості.


Твоя розповідь – чума. Спасибі, що використовуєш свій талант не для того, щоб я інтелігентно вмирав(ла) від нудьги, читаючи тебе. Якби всі писали в подібному стилі, я б став(а) справжнім фанатом читання, перетворив (а) б свій будинок в бібліотеку і цілодобово не випускав (а) б з рук книги.


У Ваших очах світиться відповідальність перед читачем – в них приємно дивитися. А всередині Вас я відчуваю величезний літературний потенціал, який бажаю вам успішно реалізувати.


Я навіть тремчу від задоволення, коли тебе читаю.


Пишаюся, що живу на одній планеті, в одну епоху з таким письменником, як ти. Іноді мені хочеться відірвати від тебе шматочок на сувенір, настільки ти здаєшся мені великим і неповторним.


На твої книги грошей не шкода. Їх реальна ціна набагато вище тієї, по якій вони продаються.


Після читання твоїх текстів у мене починається нова ера в житті… Ера переосмислення прожитого, що відбувається, людей, навколишньої дійсності, майбутнього і сьогодення. Можу з упевненістю сказати, що твоя творчість здатна перетворювати світ.