Компліменти для мами

Компліменти для мами

Тут – колекція компліментів мамі від дітей. При необхідності ви можете доповнити їх ласкавими, добрими словами подяки і любові.

Список компліментарних слів також є на сайті.

Все, що ти робиш, для мене завжди – відкриття … Я не така працьовита, наполеглива і мудра. Ти сповнена приємних сюрпризів, і я пишаюся, що саме Ти – моя мама!


Як дивно влаштоване життя, матуся… я вже давно стала дорослою, але до сих пір відчуваю, що саме для мене безпечне місце в світі – поруч з тобою.


Той шлях, який пройшла ти, щоб стати такою, яка ти зараз – був непростим. Багато сходять з дистанції, коли йдуть до мети. Я впевнена, що ти заслуговуєш бути прикладом для багатьох.


Відчуваю себе найщасливішою людиною на світі, тому що найкраща мати на землі дісталася саме мені!


Приємно бачити, що роки йдуть, а ти все не змінюєшся … залишаючись все такою ж бадьорою, оптимістичною, запальною і наповненою позитивною енергією, як раніше. Це вселяє надію, що поруч з тобою мені буде все так само добре (як зараз) ще багато років!


Мамуля! Я впевнена, що навіть коли тобі буде глибоко за 80 (років), чоловіки і тоді будуть влаштовувати сцени ревнощів такій чарівній жінці, як ти.


А у тебе все така ж легка, пружна і енергійна хода, мамуль! Хода жінки, за якою не женеться час. Обожнюю дивитися, як ти рухаєшся. По-моєму, час над тобою не має ніякої влади.


Я знаю, Ти – мій добрий геній! Тому, що вмієш робити неможливе – змінювати життя на краще.


Ти мене завжди розумієш не тільки як матір, а й як жінка жінку. Ти не тільки прониклива, але і фантастично мудра. Спасибі, що завжди була і залишаєшся для мене кращою мамою, яку тільки можна собі побажати.


Я – дочка найкращої мами на світі. І це звучить гордо!


У всіх моїх успіхах є твоя чимала заслуга. Ти здатна створити найсприятливіше середовище для розвитку, тому мої успіхи – наслідок твоїх старань. Ти не тільки найкраща мама, але і кращий наставник, вчитель і приклад для мене. Спасибі, що ділишся зі мною своєю мудрістю.


Твоя промениста посмішка зігріває краще сонця! Ти на світі всіх миліше, всіх прекрасніше, всіх добріше і мудріше…


Моє дитинство було безтурботним, щасливим і радісним завдяки тобі. Спасибі за те, що тепер я через все життя несу такий величезний запас щасливих спогадів, які підтримують і вселяють в мене сили у важкі хвилини.


Здається, ніби тобі все по плечу, і я багато чому навчилася завдяки тобі. Бути мамою непросто, але у тебе це виходить краще за всіх і я рада, що маю перед очима кращий зразок, з усіх можливих.


На конкурсі найкрасивіших, найбільш умілих, найуспішніших мам, ти зайняла б перше місце. Ти його по праву заслуговуєш. Хотілося б, щоб і моє материнство було таким же, як ніби це – найлегша і природна річ у світі.


Як ти тільки встигаєш знаходити час на все, при сучасному ритмі життя? Звідки в твоїх внутрішніх батарейках цей невичерпний запас енергії?


У тебе погляд жінки, яка жваво цікавиться навколишнім світом, допитливий, яскравий, лукавий, проникливий… як же я рада, що ти не відстаєш від життя, не втрачаєш до нього інтерес. Це мене постійно надихає і викликає повагу до твоїх життєлюбства і життєстійкості!


Твоя материнська доблесть не знає кордонів і захоплює. Якби скульптору потрібен був зразок, щоб створити пам’ятник матері з великої літери, нею мала б стати ти.


У тебе кришталево чисте серце: тільки ти здатна так щиро радіти моїм успіхам і засмучуватися через невдачі. Обіцяю, я постараюся, щоб тобі частіше доводилося радіти і рідше засмучуватися.


Я рада, що я – твоя дочка! І щаслива, що з цим нічого не поробиш!


Ти, абсолютно точно, свята … тому що тільки свята людина здатна протягом десятиліть безкоштовно виконувати роботу за десятьох. Ти зробила для мене набагато більше того, що я зможу коли-небудь оплатити. Ніколи не втомлюся дякувати Тобі за це!


Мамуль, ти як гудзик – на тобі все тримається!


У мистецтві материнства ти досягла самої вершини майстерності – ти навчила мене мистецтву життя.


Ти – жінка, здатна одним ласкавим словом змінити весь мій світ!


Я зрозуміла(а) чому вся їжа, приготована тобою, шалено смачна… ти приправляешь її любов’ю і турботою!


Тільки ти вмієш вливати в мене такі ліки, як впевненість в собі, любов до життя, віру в свої сили і надію на світле майбутнє. Спасибі тобі за це, моя чарівниця!


Ти – тепло для мого серця, і світло – для моєї душі. Ось, що ти для мене значиш!


Цей світ – найкращий зі світів тільки тому, що в ньому є ти, мамуля.


Мамочка, я тобі щиро заздрю. Тільки у тебе могла вийти така правильна дитина, як я. От би і мені так зуміти…


Ти зуміла не тільки дати мені життя, але і зробити його прекрасним. Ти – найбільш значущий мій актив. Мій справжній капітал! Живи довго, благополучно і щасливо. Я щиро в цьому зацікавлений(а).


Ти – єдина людина, з якою приємно не тільки поговорити, а й помовчати. Ти ніколи мене не розчаровуєш. Люблю тебе на весь Всесвіт!


У цьому світі не існує ідеальної матері … крім тебе, моя рідна!


У тебе якась незвичайна енергетика, матуся. Вона дає мені сили, енергію, вселяє оптимізм і віру в себе. Там де ти, завжди добре!


Ти така хоробра перед життєвими “сюрпризами”, така винахідлива, життєстійка, енергійна і невпинно розвиваєшся… я сподіваюся, що я схожа(а) на тебе не тільки зовні. Мені б дуже хотілося, щоб «начинка» моя була такою ж, як у тебе.


Знаєш, мені часто доводиться вислуховувати компліменти своєї особистості, своїм здібностям, характеру та іншим «зовнішнім і внутрішнім характеристикам»… я хочу подякувати за це тобі. Тому що за такою класною дитиною як я, обов’язково стоїть така талановита мама як ти, що вклала в мене все краще, що тільки могла!


Виховання такої дикої дитини, як я – величезна праця. Яким чином тобі вдається виглядати настільки вільною від стресу?


Ти – справжній творець. Тільки завдяки тобі, твоїм зусиллям, наш будинок – найкраще місце на землі, наша сім’я – міцна і дружна, а моє дитинство – щасливе і безтурботне. Все це багатство завжди трималося (і продовжує це робити) на тобі.


Ти – справжній ангел-хранитель. Я стаю спокійним відразу, як тільки чую твій голос. Це магія якась!


Ти з тих мам, про яких мріє (для себе) кожна людина!


Люблю фотографуватися з тобою. Твоя промениста посмішка і добрі очі прикрашають будь-яке фото. Мене всі хвалять на фото, тільки коли ти поруч зі мною в кадрі…


Ти, матуся, здатна замінити мені весь світ. А ось тебе ніхто замінити не може!


Без твоїх порад я не можу уявити своє життя – вони завжди покращують його (життя). Ти вмієш навіть найскладніші речі перетворити в прості і зрозумілі. Спасибі, моя рідна!


Світ став би набагато кращим, якби всі люди в ньому були схожі на тебе.


Провести день поруч з тобою для мене теж саме, що провести повноцінний двотижневий відпочинок де-небудь в райському місці.


Тільки ти могла створити і зберегти таку сім’ю, якою я можу пишатися.


Мене вражає твоє терпіння, витримка і спокій. Ти, мамуля, здатна знаходити вихід з будь-яких життєвих негараздів і сміливо дивитися в туманне майбутнє… тепер Я розумію, що тільки по-справжньому відважні жінки можуть стати матір’ю. Привести в світ нову людину, взяти за нього відповідальність, і виростити – це справжній героїзм.


Мамуля, не проходить дня, щоб я не подумав(а) про тебе … я зрозумів (а) чому тобі присвячений День матері – у такої незамінної жінки як ти, просто зобов’язане бути своє власне свято!


Нічиї очі не здатні дивитися так ласкаво, заглядати прямо мені в душу, як твої, матуся. Цей особливий талант називається, напевно, – рентгенівський зір щадного режиму.


Цей нестійкий світ завжди здається привітним, поки його висвітлюєш і зігріваєш ти.


Мама, далеко від тебе я часто ловлю себе на тому, що веду себе так, як ніби ти на мене дивишся… в такі моменти я роблю менше помилок, приймаю найбільш правильні рішення і взагалі мені за себе не соромно… спасибі, що незримо присутня в моєму житті, без тебе я зробив(а) набагато більше дурниць.


Поки у мене є ти, мамуля, я завжди відчуваю себе коханим.


Твоя любов і підтримка для мене – справжнє паливо, яке допомагає жити, справлятися, долати, перемагати, досягати… а потім пишатися всім цим. Спасибі тобі за головну життєутворюючу енергію, мама – за любов!


Як же приємно жити, коли знаєш, що у тебе є найпотужніша підтримка – людина, готова заради тебе на все! Це вливає в мене сили і надію, що у мене завжди все буде добре. І підтримка ця – ти, мама!


Все найкраще, що буває в людях, мені не потрібно ніде шукати … тому що все це зібрано в тобі одній, мамуля.


Знаєш, коли в одній розмові мені спробували пояснити хто такий бог, я постійно перед очима бачив (а) тебе. Думаю, що ти і є мій бог-всемогутній, всепрощаючий, люблячий і непереможний.


Думаю, що Діва Марія була схожа на тебе … тому що тільки такій жінці як ти можна молитися і знати, що вона тебе почує, допоможе, врятує і зігріє своїм теплом і світлом.


Не сумнівайся, ти відбулася в житті не тільки як успішна мати, а й як успішний вчитель, наставник. Тому що зусилля, час, здібності, терпіння і мудрість, які ти вклала в мене, дають мені підстави впевнено дивитися в завтрашній день, підраховувати значний профіт від своїх (розкритих тобою) талантів і відчувати задоволення від того, як складається моя доля.


У нашій родині ти є незамінною, безцінною. Мені хотілося б, щоб ти це відчувала навіть тоді, коли нікого з нас немає поруч.


Ти геніально вмієш з хаосу створити порядок. Причому не тільки на своїй кухні, але і в житті тих, хто «обертається з тобою на одній орбіті». Ти – геніальна хранителька вогнища.


Ти як талановитий, турботливий, знаючий і уважний садівник допомагаєш моїй душі цвісти. Це робить мене щасливим. Спасибі тобі за життя, любов, тепло, розуміння і поблажливість до моїх помилок.