Компліменти про їжу

Компліменти про їжу

Тут – колекція компліментів їжі, яку для вас приготували (і/або пригощають).

Я і так був (а) про тебе високої думки, але твій кулінарний талант підніс тебе в моїх очах на недосяжну висоту. Приготована тобою їжа – це їжа богів!


Ти готуєш так само професійно, як кухарі в кращих ресторанах міста. Ти десь вчилася?


Уявіть собі… людина, яка так геніально готує їжу – невідома в суспільстві. Йому не спорудили статуї ні в одному куточку цивілізованого світу! Я не знаю більш кричущого прикладу людської невдячності!


Виглядає, як шедевр кулінарії! Пахне, як їжа богів! І на смак це – незабутнє блюдо!


Готовий (а) платити тобі за обіди. Вони заслуговують нагороди і найвищої оцінки найбільш компетентних експертів.


У тобі явно не загинув великий кулінар. Твоя їстівна творчість назавжди полонила моє серце. Відтепер, Я – твій вічний шанувальник … подобається тобі це, чи ні.


Ваша їжа не тільки соковито виглядає і фантастично пахне, але і смак має незабутній.


Вперше бачу щоб страві, приготовленій людськими руками, всього було достатньо: поживності, соковитості, пікантності, привабливості і свіжості. Це найкраще, чого тільки міг бажати мій організм!


Ти здатна назавжди закохати в себе будь-якого, хто спробує їжу, тобою приготовлену!


Тепер я зрозумів (а), яку саме їжу називають їжею богів … Твою!


Я не зумію забути цей обід. Чекайте мене в гості знову і знову.


Готовий знищувати цю вечерю нескінченно. Знову і знову. Вимагаю добавки, потім повторення, а потім – продовження дегустації. Здається, я став фанатом цієї їжі.


Тільки воістину золоті руки, вища майстерність і високий кулінарний інтелект могли створити цей гастрономічний шедевр.


Відчуваю себе справжнім гурманом, коли їм таку їжу.


Коли їм це прекрасне блюдо, то відчуваю, що життя вдалося!


З яких французьких провінцій вам привозять настільки свіжі продукти? Це найкраще, що я їв (а) у своєму житті!


Людина, яка так готує, не може бути звичайною, поганою або бездарною. А талановита людина, як відомо, талановита у всьому. Мені не терпиться відкрити в тобі ще якісь таланти…


Думаю, нічого кращого ніж це я вже не спробую в своєму житті … будь ласка, не переставай мене годувати. А я пообіцяю, що не перестану тебе любити, дякувати і бажати тобі довголіття і процвітання.


За таку їжу негайно хочеться зробити пропозицію руки і серця.


Тобі, напевно, вже сто разів говорили, що твої страви відрізняються високою майстерністю? Повідомляю тобі в 101-й раз: приготована вечеря говорить мені про те, що ти досягла найвищої майстерності в кулінарному мистецтві… на мій погляд, твій рівень дорівнює рівню олімпійського чемпіона світового масштабу, якщо порівнювати твої успіхи зі спортивними.


Мій шлунок, печінка, нирки та інші нутрощі просто співають від захвату, коли до них потрапляє таке харчування. Ось що значить справжній кулінарний талант!


Мені раніше здавалося, що щастя – не в їжі. Тепер Я розумію, що мені це всього лише здавалося…


Дивлячись на це апетитне блюдо, відчуваю неконтрольоване слиновиділення. Виглядає і пахне просто фантастично!


Тепер ця вечеря буде мені снитися до кінця днів. Смачніше нічого в житті не пробував (а). Боюся тільки, що більше ніяку іншу їжу їсти не зможу.


Впевнений(а), якби ти став (а) кухарем, то ім’я твоє гриміло б на весь світ. У тебе по-справжньому золоті руки і ти перетворюєш в шедевр будь-який їстівний шматок, до якого торкаєшся. Спасибі тобі за талант і за те, що познайомив(ла) мене зі своїми кулінарними здібностями!


По-моєму, кулінарія – твоє справжнє покликання. Тобі, звичайно, необов’язково ставати широко відомим кухарем… я буду радий (а), якщо ти хоч іноді будеш пригощати мене.


Ця їжа нездатна нікого залишити байдужим. З цього дня я – її вірний шанувальник!


З’їсти це і не захотіти повторення – вірний симптом дурості і недалекоглядності.


Тепер я зрозумів, хто такі харчові наркомани … Сам тільки що таким став, коли з’їв цей незабутній обід.


Цей десерт залишив в моєму серці теплий слід і світлі спогади. Його, напевно, готувала фея.


Ця страва – чарівна! Вона заряджає енергією, вселяє віру в людей і їх таланти, підвищує рівень гормонів щастя в організмі і, впевнений (а), збільшує тривалість життя … настільки вона смачна, легка і ситна.


Боже мій! Вечеря виглядає як мрія. А пахне, як мрія, що збулася! А смак її, як у тієї мрії, яка повинна збуватися кожен день!


Сподіваюся, це блюдо не з сезонного меню? Я тепер не зможу без нього жити!


Тільки що усвідомив (ла), що мій щоденний раціон просто зобов’язаний складатися тільки з такої їжі!


Просто їжа здатна підтримувати життя в наших організмах. Якісна, своєчасна і здорова їжа може підтримувати ще й здоров’я в наших тілах. Красиво оформлена їжа здатна викликати апетит. Але тільки талановито приготована, якісна, красиво оформлена і свіжа їжа здатна зробити щасливим і викликати справжню залежність. Ваша їжа відноситься якраз до такої, і я називаю її паливом для тіла і душі.


Я думав(а) така їжа тільки в казках буває.


Такий обід здатний прикрасити не тільки будь-який, навіть царський стіл, але і життя.


Ех, відчуваю, хто не їсть таку їжу регулярно, той даремно проживає своє життя. Добре, що мене бог милував і я не належу до категорії цих нещасних людей.


Вас готувати навчали боги кулінарії? І Вам, судячи з усього, вдалося перевершити своїх вчителів?!


Тільки коли їм ось таке, розумію, що приготування їжі – не просто куховарство, а дійсно мистецтво.


І чому не існує музею кращої, смачної і найсвіжішої в світі їжі? Ця страва заслужила б почесне місце в подібному закладі.


Завдяки цій смакоті, я тепер не тільки ситий, але ще і добрий, щасливий і сповнений сил.


Цей соковитий шматок м’яса зводить мене з розуму своєю ніжністю і м’якістю … майже так само, як ти.


Салат по-справжньому зарядив мене енергією і здоров’ям. Спасибі тобі за турботу про моє самопочуття, за апетитні ідеї і незрівнянне їх втілення.


Ти, напевно, кожен день так їси? А я ось, за таку їжу можу батьківщину продати.


Приготований тобою десерт явно не з цього вульгарного, грубого і примітивного світу. Ти можеш поділитися зі мною рецептом?


Коли в будинку є такий апетитний, ароматний і ситний суп, тільки тоді житло стає справжнім будинком, в який хочеться повертатися.


Раніше я думав(а), що не люблю подібну кухню… але тепер я зрозумів(а), що мені просто траплялися люди, які не вміють готувати.


Їжею, яку готуєш Ти, можна не тільки насичуватися, але і по-справжньому насолоджуватися. Спасибі за те, що регулярно збільшуєш багаж моїх приємних вражень.


Обід був видатним! Спасибі, я прекрасно і корисно провів (ла) час.


В якій кондитерській ти купував (а) цей десерт? Що, сам(а) зробив (а)? І як часто ти їх робиш? Можеш їх робити і на мою долю теж?


Завдяки такій їжі і обдарованому виконавцю цих страв я, нарешті, зрозумів(а) що таке «гастрономічний оргазм».


Ловлю себе на думці, що для мене вже давно не має значення яке блюдо Ти приготував(а). Я з насолодою з’їм абсолютно будь-яку їжу, приготовлену твоїми руками, тому що вона завжди чудова, незалежно від того, коли і з чого зроблена.


Відкрий мені секрет! Чим ти зарядила цю вечерю, що я після неї відчуваю себе щасливим, повністю задоволеним життям і тим, як складається моя доля?


На питання “Як пройшов твій день?” неможливо відповісти оптимістично, якщо протягом цього дня не був з’їдений приготований тобою обід!


Я вважала (а), що краще моєї мами ніхто не готує. Але це краще, ніж у моєї мами. Повір!


Коли ти відкриєш свій ресторан, кафе або пекарню? Я б став (ла) твоїм постійним відвідувачем, а може навіть – інвестором!


Такий обід навіть самий звичайний день перетворить на святковий, а пам’ять збереже цей день як один з найсвітліших в році.


Ти володієш умінням бездоганно підбирати продукти і комбінувати страви, геніально втілювати чудові гастрономічні ідеї. У тебе кращий кулінарний смак, який мені зустрічався. Я в захваті, що поруч така людина, як ти. Бажаю тобі невичерпного кулінарного натхнення!


Кажуть, що “потрібно їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти…”. Це, мабуть, сказав Той хто не пробував їжу, приготовлену твоїми золотими руками. Я думаю, що твоя їжа заслуговує того, щоб жити заради неї і отримувати задоволення від такого життя.