Компліменти вчительці (вчителю)

Тут – колекція компліментів вчителю, вчительці. Всі тексти – своїми словами, в прозі. Ще коротші компліменти (одним словом) також знайдуться на сайті.

Захоплююся вашим нескінченним терпінням, мудрістю і блискучими результатами педагогічної праці. Впевнений (а), саме такого викладача як ви, дитина буде згадувати з теплотою і вдячністю.


Ваша подача навчального матеріалу, методи і прийоми роботи дають відмінні результати – учні легше і швидше засвоюють предмет і отримують міцні знання. Ви – кращий професіонал з усіх, яких тільки можна побажати школяреві.


Ваша творча винахідливість викликає захоплення, повагу і змушує високо цінувати вашу діяльність. Школі пощастило – саме такі педагоги як ви, стають золотим фондом установи.


Ви – безцінний вчитель, тому що вчите дитину самостійно мислити і нести відповідальність за свій вибір. Радий (а), що у дітей нашого класу є така опора як ви.


Завдяки вашим урокам кругозір дитини став значно ширше, в кращу сторону змінився його світогляд і тепер його діяльність має організований, осмислений і цілеспрямований характер. Знання, які ви даєте – справжній путівник в житті людини. Бажаю, щоб результати вашої праці перевершили ваші найсміливіші очікування.


Ваше чесне ставлення до професії, педагогічний талант, безцінні уроки добра і справедливості допомагають виховати в дитині особистість. Спасибі вам за копітку працю, яку неможливо переоцінити. Упевнений (а), все зроблене вами для дітей обов’язково принесе їм користь і приведе туди, де повинна знаходитися благополучна людина, а не в кримінальне середовище.


Успіхи і досягнення ваших учнів були б неможливі без вашого досвіду, підтримки, наполегливості і проникливості. Ви дійсно той вчитель, який будує міцний фундамент для майбутніх успіхів своїх учнів.


Ви дуже добре робите свою роботу, тому що дитина з нетерпінням чекає ваших занять і з радістю їх відвідує. Завдяки вам у нього є помітні успіхи з предмету.


Ви – те, що потрібно кожній дитині. Тому що не тільки вчите потрібним і корисним речам, а й виховуєте у дитини інтерес до самостійного вивчення предмета, любов до наук.


Ви допомогли не тільки дитині, але і батькам побачити предмет по-іншому і зрозуміти його. Ваш підхід і стиль викладання допомагають дітям зрозуміти нові концепції і переглянути своє мислення.


Відповідальний і небайдужий підхід до дітей багато в чому визначив їх успіхи в освоєнні предмета. Дякуємо вам за цікаве і якісне навчання, ми щиро цінуємо вас як особистість і професіонала високого рівня.


Для нас ви – зразок високої духовної сили, ерудиції, інтелігентності і творчої діяльності. Після знайомства з вами дитина стає дійсно розумніше з кожним днем, більш осмислено дивиться на життя, здатна прогнозувати наслідки своїх і чужих вчинків.


Дитина, приходячи додому, намагається всіх членів сім’ї навчити тому, чому ви його навчили. Ви стали для нього носієм знань і культури, зразком для наслідування. Мені приємно, що прикладом для наслідування він вибрав таку гідну людину, як ви.


Результати вашої діяльності вражають. Ви зуміли сформувати в учнях прагнення до пізнання і досягнення цілей. Це прагнення неодмінно буде визначати їх майбутнє і послужить на користь багатьом оточуючим людям.


Саме вас ми завжди згадуємо з особливим задоволенням. Ваш педагогічний талант, чуйне ставлення та індивідуальний підхід до кожного учня допомагає розкрити їм свої здібності і таланти, реалізувати в навчанні свій потенціал.


Завдяки вашому професіоналізму та небайдужості дитина навчилася долати труднощі в навчанні, сумніви, тривоги. Тепер він вважає школу другою домівкою, а свій клас – дружною родиною.


Ваші очі наповнені почуттям відповідальності, в них приємно дивитися.


Таким учителем як Ви повинна пишатися будь-яка школа. Саме завдяки самовіддачі таких педагогів як ви, їх ініціативності, творчому мисленню та ентузіазму система освіти розвивається і вдосконалюється, а школа формує свій імідж, користується популярністю і викликає почуття гордості у тих, хто тут навчається.


Ви володієте всіма якостями, якими повинен володіти кращий викладач. Єдине, чого ви не вмієте робити – викликати бажання розлучитися з вами.


Імена таких вчителів як ви, стають легендою в долях учнів, яким, завдяки зустрічі з вами, пощастило змінити напрямок свого життєвого шляху.


Відчуваю, що тільки такий учитель як ви і міг стати добрим генієм в моїй долі. І це анітрохи не комплімент, а чиста правда.


Спілкування з вами – це можливість багато чому навчитися і вирости. Дякуємо за готовність приділяти час спілкуванню з учнями та їх батьками, якість створеного вами зворотного зв’язку – приголомшлива.


Ви – унікальний викладач, тому що не тільки поповнюєте багаж знань і корисних навичок, а й поповнюєте пам’ять своїх учнів радісними враженнями і теплими спогадами про кожен урок.


Ви так захоплено викладаєте свій предмет, що він і для мене став улюбленим.


Ви витрачаєте свої сили для того, щоб висвітлювати шлях іншим. Для нас ви стали і назавжди залишитеся справжнім маяком на шляху до знань.


Я вибрав(а) Вас зразком для наслідування і це найкраще рішення, яке я прийняв (а).


Ваш педагогічний геній в будь-якій ситуації, навіть безвихідній для іншої людини, примудряється побачити широкий спектр блискучих перспектив. Дякую за віру в дітей та їх здібності.


Ви вмієте навчити багато чому без стресу для учня і дійсно змінили його ставлення до навчання. Він би здався, якби ви не втрутилися. Зараз він навіть отримує задоволення від навчання.


Ви виконали фантастичну роботу. Ваші методи залучити батьків в уроки школярів дали відмінні результати, а ваші ідеї завжди призводять до чергового прориву, підвищення рівня і глибини знань учнів. Впевнений (а), ваші учні багато разів згадають вас з вдячністю протягом усього свого життя.


Ваша робота дуже багато значить для нас, адже ви бачите те, чого ми самі не бачимо. Ви навчили нас тому, чим ми користуємося тепер кожен день і щодня ці навички приносять нам користь.


Якби мене попросили написати твір про людину, яка надихає мене в житті, я написав(а) б про вас.


Ви – мудрий, досвідчений і компетентний наставник, завжди залишається сучасним і не боїться труднощів. Приємно жити з думкою, що наші діти у ваших надійних руках.


Ви знаєте як надихнути учнів і допомогти їм з оптимізмом подивитися на будь-яке, очікуюче їх завдання. Таке почуття народжується тільки після спілкування з компетентним учителем, здатним надихнути і зарядити новими силами.


Кожен ваш урок проходить в атмосфері співпраці, спільної творчості, довіри і поваги. Від вас ми незмінно отримуємо тільки позитивний досвід спілкування.


Ви – той самий учитель, якого ми бажали своїй дитині. Ми повністю задоволені своїм вибором і вашою роботою.


Ваша думка для мене – найавторитетніша. Ви не раз показали, що вмієте направляти енергію учнів в творче русло і конструктивно підходити до вирішення виникаючих проблем.


Я буду пам’ятати вас і Ваші слова ще довгі роки після того, як покину школу і ми розлучимося.


Навіть деякі батьки не змогли б зробити для дітей більше, ніж робите ви. Я дуже ціную вашу доброту, турботу і увагу, які ви віддаєте дітям і завжди буду вважати знайомство з вами подарунком долі.


У вас живе щира любов до професії і до учнів. Ви робите честь школі та освітній системі, працюючи в ній і підтримуючи її імідж.


Будь-які оплески на Вашу адресу будуть недостатньо гучними. Ваша копітка праця, безцінні ідеї та результати діяльності заслуговують тривалої овації. Стоячи!