Привітання для Павла

У цей особливий день, Павло, Нехай Ваш життєвий шлях буде наповнений сміхом і великими почуттями любові. Я пам’ятаю всі дні і всю турботу, якою ми ділилися в минулому, сьогодні це надає новий сенс нашій дружбі. Нехай ви знайдете задоволення в будь-яких ваших починаннях. Нехай ваш особливий день буде наповнений благословеннями і милостями Господа, і нехай ваш сміх ніколи не стихає. Я вважаю, що мені пощастило, що ви стали другом, і, відзначаючи цей день на вашу честь, я благословляю не тільки день, коли ви народилися, але і ваше майбутнє. Дні народження вчать нас цінувати життя. Ніколи не сумнівайтеся в собі. Ви завжди найкращий. Просто продовжуйте бути таким. У найважливіший день у вашій долі дозвольте мені зробити його ще більш особливим. Ми тут з фантастичними, вражаючими і добрими побажаннями. Я впевнений, що цей рік стане найбільшим, самим чудовим, захоплюючим і успішним роком! Новий день, нові причини, нові можливості, нові вечірки. Так тримати.

***

Тебе хочемо привітати, Павло,
З твоїми іменинами,
Ти нас сьогодні потішив,
Влаштувавши свято винний!

Тобі бажаємо ми успіху,
Побільше грошей і багатства,
Щоб більше було в житті сміху,
Мрії збуванню не перешкоджай,

Завжди будь щасливий і впевнений,
Здоровий, як бик і сміливий, як лев,
З друзями щоб не лицемірив,
На близьких не зривав свій гнів,

Бажаємо щирої любові,
Побільше радості, посмішок,
Адреналін не гас в крові,
Щоб менше робив ти помилок!

***

Життя сповнене подій, і день народження – одна з найбільших подій у подорожі життя. Це день торжества, день, щоб співати, танцювати і дякувати. Впевнено рухайтеся в напрямку своєї мрії. Живіть життям, яке ви собі уявляли! Сьогодні ми озираємося на рік зростання і з нетерпінням чекаємо року безмежних можливостей. Дні народження дають нам можливість зупинитися і оцінити всі прекрасні речі, якими ми були благословенні. Продовжуйте рости, продовжуйте сяяти. Ви полоните весь Всесвіт. Нехай весь день у році, ви будете продовжувати посміхатися, як сьогодні. Нехай життя щодня приносить позитивну енергію і хороші новини. Ви відрізняєтеся від інших. Ви – мій друг і сім’я, і ніщо не робить мене щасливішим, ніж Ваша присутність у моєму житті. Сьогодні ми не рахуємо роки, зморшки або сиве волосся, скоріше, сьогодні ми рахуємо благословення. Зі святом, Павло!

***

Павло вітаю я тебе,
З днем народження, бажаю щастя,
Будь успішним ти завжди,
Радості тобі, багатства!

Посміхайся, процвітай,
Бід не знай, будь найкращим,
І друзів не зраджуй,
Днів бажаю я не нудних!

***

Мій найкращий друг — ми дійсно чудово провели час разом, і в твій день я просто хочу сказати, що ніщо не робить мене щасливішим, ніж час, проведений з тобою, я сподіваюся провести кожен день народження разом з тобою. У твій особливий день, Я бажаю тобі три речі: любові, сили і надії. Любові щоб життя було максимально барвистим і насиченим, сили щоб допомогти тобі подолати безліч випробувань і пригод, з якими тобі доведеться зіткнутися, і надії завжди шукати їх. Кожен день я дякую Господу за благословення, яке він підніс мені у вигляді тебе. Нехай ти завжди будеш щасливим і веселим в усі дні свого життя. Просто даю тобі знати, що я пам’ятаю тебе сьогодні і Бажаю щасливого дня народження. У тебе є ще 365 сторінок, щоб написати свою історію. Ми вже знаємо, що це знову буде щось приголомшливе. З Днем народження, Павло!

***

Вітаю з днем народження,
Пашка мій прекрасний.
Ти в компанії завжди,
Немов промінчик ясний.

Не змінюйся, добрим будь,
Чесним і щасливим.
У житті особистім неодмінно —
Полум’яно коханим.

***

Павло, сподіваюся, ваш день народження сонячний і яскравий! У цей день народження, нехай бог благословить вас мужністю і рішучістю протистояти всім негараздам. Ніхто не може знати, що чекає нас у майбутньому, ніхто не може змінити наше минуле. Єдине, що ми можемо контролювати – це наше сьогоднішнє. Живіть зараз, слідуйте за своїм серцем і виконайте абсолютно всі мрії. Рахуйте своє життя за кількістю посмішок, а не сліз. Рахуйте свій вік кількістю друзів, а не років. Нехай внутрішній вогонь всередині вас горить все яскравіше і вище. Нехай вас наповнить пристрасть, цікавість і мета. Нехай ваше натхнення ніколи не вичерпується. Те, як Бог об’єднав нас, є свідченням його великої сили і любові. У ваш особливий день Я бажаю вам всього, що Ви бажаєте собі. Нехай життя ваша буде наповнене любов’ю і турботою. Насолоджуйтесь кожним моментом і кожним днем свого життя. З днем народження!

***

Ти м’який, поступливий, розумний, красивий,
Вмієш душею співпереживати,
Так будь же Пашуня безмірно щасливий,
Бажаю удачу тобі відшукати.

Бажаю здоров’я, радості, миру,
Нехай буде завжди все добре,
Нехай життя буде славним, яскравим, красивим,
І не лякає тебе нічого!

***

У День водія, Павло,
Можеш їхати без правил:
Можеш випити текіли,
Тільки були б сили.
Як почуєш свисток,
Згадай наш поздравок.
Ми тебе чекаємо:
Всі шляхи твої знаємо!
Хоч друзі Ми твої,
Але ми служимо в ДАІ!
Ми тобі дозволяємо,
Але Тебе ми зловимо
І посадимо в тюрму,
І пошлемо в Колиму
Лише за те, що без правил,
Їхав, пив без нас, Павло,
Але на честь свята ми
Заберемо з в’язниці!