Привітання для Павла

День ангела (іменини): 12 липня, 10 серпня, 17 вересня, 23 жовтня, 4 листопада, 28 грудня і т.д.

Традиційно відзначають 12 липня – Петра і Павла!

Побажаю, щоб корабель
Свого життя ти очолив,
Будь відмінним капітаном,
З днем народження тебе, Павло.

Сил і бажаю терпіння,
Будь здоровим, вольовим,
У справі особистій чуйним, ніжним,
А в роботі — діловим.

***

Наш Павло — славний, добрий малий.
На допомогу всім завжди готовий прийти.
Серед друзів славиться він закликальником,.
І ніколи він не зверне зі шляху.

Піднімемо ж ми за нього келихи,
І вип’ємо до дна чарку!
Щоб життя його лише балувало,
А грошей не було кінця!

***

Ми кличемо тебе Павлуша,
Але за паспортом ти Павло.
Нехай тобі живеться краще,
Сонце світить кожну мить!

Від душі ми вітаємо,
Дорогий, коханий Павле!
Щастя, радості бажаємо,
Дорожимо тобою всі ми!

***

День народження — саме довгоочікуване і улюблене свято в житті, адже в цей день ти з’явився на світ. Тому, Павло, бажаю тобі не боятися перед труднощами, і сміливо робити перший крок назустріч новим подіям. Бажаю, щоб ти завжди знаходив вихід з будь-яких життєвих ситуацій, і не переживав через дрібниці. Цілеспрямованості і мудрості!

***

Вітаємо тебе, Паша!
Ти радість і гордість наша,
Нехай у тебе все буде круто,
Щоб добрим був ранок,

Щоб здоров’я було міцним,
Щоб очима стріляв влучно,
Щоб всі твої бажання
Виконувалися без очікування.

***

Я щиро сподіваюся, Павло, що ви відчуваєте себе особливими в свій особливий день! Це мій улюблений день, для святкування. Тепер нам залишилося чекати 525 600 хвилин до наступного дня народження. Якби я зробив воскову репліку вашого іменинного торта, у неї все одно не було б стільки воску, як у вашого справжнього торта. Але жарти в сторону, ви впевнені, що ви старше? Ви не виглядаєте старше, ніж вчора. Ваш день народження — гарне нагадування мені, що ви насправді просто людина. Іноді я починаю думати про вас як про супергероя через все, що ви в змозі зробити. Ваш день народження був би просто будь-яким іншим нормальним днем, якщо б ви не були такою дивовижною людиною, що народилася в цей особливий день. Я не просто бажаю вам щасливого дня народження, я наполягаю, щоб це був захоплюючий день народження! З днем народження, Павло, ви один з найкрутіших людей, якого я знаю!

***

З днем народження тебе,
Вітаю, Павле,
Цілі в житті, щоб собі
Високі ти ставив.

Висоти, щоб не боявся,
Пам’ятав про страховку,
Балансувати вмів
Ти на межі спритно.

Щоб підкорював вершини,
Одну за одною,
І удача, щоб завжди
Стояла за спиною.

Страхувала, щоб тебе,
За руку тримала,
Щоб напарницею твоєю
Вона в житті стала.

***

Павло — вольовий, красивий,
Та дівчатами улюблений.
Нехай так буде назавжди.
З святом тебе, старий.

Хоч не в грошах щастя, але
Все ж краще плакати на Мальдівах.
Забудь турботи. Як в кіно,
Люби ти красивих дівчат.

***

Павло, дуже шкода, що ваш день народження буває тільки один раз на рік, тому що для такої особливої людини, як ви, це повинно відбуватися, принаймні, три рази на рік. Тим не менш, з днем народження! Бажаю вам найкращого і отримуйте задоволення від життя! Ви не уявляєте, як я вдячний за цей день, тому що це той день, коли ви увійшли в цей світ. Я знаю, як це звучить, але, чесно кажучи, моє життя було б кульгавим без вас, як з моїм партнером у злочині. Я не можу уявити життя без вас. Друзі назавжди: привітання з днем народження для вас, мого вірного друга! З днем народження, наш чудовий! Сподіваюся, у вас чудовий день, сповнений радості і нескінченного щастя. У цей день, я сподіваюся, що кожне ваше бажання здійсниться. Нехай він буде сповнений веселощів і торжества. Я сподіваюся, що всі ваші надії і мрії будуть здійснюватися не тільки в цей особливий момент, але і по життю. Сподіваюся, ваше життя наповнене щастям і любов’ю.

***

Ах, скарб ти наш,
З днем народження, милий Паша!
Ти прагнеш досконалості,
Так бажаємо жити в блаженстві,

Всіх щасливіше посміхатися,
Лише домагатися успіху,
Оточити себе друзями
І літати над хмарами!

***

Ваш день народження, Павло, дозволяє нам відзначати той факт, що ви є в нашому житті. Сподіваюся, ви знаєте, як багато радості приносить ваша присутність. Святкуйте, смійтеся, танцюйте і радійте, тому що ваш день народження приходить тільки один раз на рік. Сподіваюся, Ваш день народження приносить вам все, що ви коли-небудь бажали. Сьогодні знаменує новий початок для вас, нове життя, щоб досліджувати і перемагат, нехай піднесе вона вас до перемоги. Коли ви стаєте на рік старше, ваші невдачі і помилки залишаються в минулому, з днем Народження і новою главою життя успіху, прихильності і величі. Я бажаю вам безперервних мрій і здійснення ваших найбільших бажань. Я бажаю вам знайти причини, щоб побачити красу життя, любити його ще більше, бути вдячним і щасливим у всі часи. Ваш день народження — це хороший привід згадати про силу нашої дружби. Ви заслуговуєте кращого з кращого. З днем народження.

***

Дорогий Павло,
Бажаємо, щоб у всіх справах щастило,
Щоб на потрібну конячку завжди ставив,
Щоб здоров’я не підводило,
Перемагати у всьому, навіть у боях без правил,

Нехай настрій буде прекрасним,
В родині все буде добре,
Дохід зростає стрімко,
Бажаємо прибутку великого!

***

Павло, Я бажаю вам чудесного, радісного і веселого дня народження. Нехай ваш життєвий шлях буде наповнений сміхом, любов’ю, радістю і миром. Я молюся про те, щоб ваші мрії втілилися в реальність. Святкування вашого особливого дня — це свято життя, любові і сміху. Ви один з тих людей, які приносять прекрасне значення в чуже життя. Не раз на рік, а кожен день ми повинні святкувати вашу присутність в нашому житті! Справжній друг — той, хто знає ваше минуле, визнає ваші недоліки і відмінності, але вірить в силу майбутнього і красу сновидінь. Ви найкращий друг, який я коли-небудь мав. Нехай ваше святкування нового життя принесе вам нове особливий світло життя. Я дякую Богові за вас, ми святкуємо вашу любов, життя, радість, досягнення та існування. Нехай цей день буде наповнений безліччю прекрасних спогадів, забарвлених іскрами любові, світлом посмішок і теплом дружби.

***

З днем Народження тебе,
Вітаю, Павло,
Цілі в житті, щоб собі
Високі ти ставив.

Висоти, щоб не боявся,
Пам’ятав про страховку,
Балансувати вмів
Ти на межі спритно.

Щоб вершини підкорював,
Одну за одною,
І удача, щоб завжди
Стояла за спиною.

Страхувала, щоб тебе,
За руку тримала,
Щоб напарницею твоєю
Вона в житті стала.