Привітання з Днем Ангела у прозі

Сьогодні свято у тебе, дай Бог, тобі гарного здоров’я і довгих років життя. Нехай у вогнищі твоєму завжди присутній спокій, зігрітий щастям, радістю, любов’ю. Що може бути ще прекрасніше на світі! Бажаю миру і щастя твоєму дому і неба тільки з маленькими хмарками над головою.

Хочу побажати тобі в цей значущий день, щоб посмішка на твоїх губах розквітала, немов прекрасна троянда! Нехай сьогодні Тебе привітають всі ті, чийого привітання ти так чекала! Нехай до тебе спуститься твій ангел-хранитель і розповість про те, що ти найкрасивіша, розумна і добра на світі, і в твоїх очах заблищить сльоза щастя від того, що поруч з тобою твої близькі і друзі і ти по-справжньому щаслива! З іменинами, дорога (ім’я)!

Хочемо побажати тобі, щоб старість не підкралася до тебе раптово, і щоб ти залишалася вічно молода. Нехай твоя мудрість і розум будуть невичерпні і завжди виручають тебе в скрутну хвилину. Нехай твоєму серцю будуть знайомі тільки нескінченне щастя і любов. З Днем Ангела тебе!

Сьогодні твій день ангела — внутрішнього небесного покровителя. Його не можна бачити на власні очі, але можна зрозуміти по тих життєвих змінах, які, як нам кажуть, виникли абсолютно випадково. Воля випадку завжди в руках Ангела і я хочу тобі побажати щиро вірити в його силу і твердо, впевнено йти по життю, пам’ятаючи про його опіку.

Сьогодні — твої іменини! Вітаю тебе з цим чудовим святом, бажаємо тобі гаряче вірити в диво, почати посміхатися і пам’ятати про тих, хто дав тобі ім’я і життя! Нехай голос, що кличе тебе по імені, завжди буде наповнений щирою любов’ю!

Сьогодні свято y тебе, день ангела, дай Бог, тобі доброго здоров’я і довгих років життя. Нехай в осередку твоєму взавжди будуть присутні щастям, радість, любов. Що може бути ще красивіше на світі! Бажаю миру і щастя твоєму дому і небу тільки з маленькими хмарками над головою.

Від душі вітаю з іменинами! Твоє ім’я — це чудове ім’я, що відображає одне з найдобріших і яскравих почуттів, прекрасних, як ти сама! Твоє ім’я до лиця тобі, як вишукана прикраса, тому що ти скрізь даруєш нам радість, надихаєшся на нові переваги і вмієш підтримувати в скрутну хвилину! Сьогодні, в твій день, хочеться побажати тобі, щоб життя виправдовувало всі твої надії! Нехай Твої дні будуть сповнені яскравих моментів, любові і успіхів, a печаль і тривога не ступають на твій поріг!

Мир тобі,…! Вітаю тебе з днем Ангела і бажаю, щоб його молитвами влаштувалися діяння Твої і ти знайшла б себе і тут, і в майбутньому житті. Знаходиться ж покійним спокоєм і лагідністю, як вказав Господь Ісус Христос: вчіться від мене, яко лагідний єсмь і спокійний серцем, і знайдете покій душам вашим. І ти, якщо хочеш знайти мир і покій душі своїй, то дій і в справах, і в словах, і в душі лагідно і смиренно або щиро журися і принось покаяння Господу, якщо дієш протилежно. Господь благословить тебе і втішить, і врятує. Амінь.

З іменинами і днем твого янголятка! На світі так багато всього прекрасного, чого хотів би ти! Нехай ти не будеш обділений ні здоров’ям, ні достатком, ні удачею! Нехай кожен новий день починається з посмішки, а завершується мирним сном без тревог! І головне — нехай твоє ім’я буде твердо вписано в серце справжніх друзів і рідних!

Згідно з працями святих отців давнини, кожному з нас Господь дає двох ангелів. Один з них — Ангел хранитель, незримо присутній поруч з кожним з нас і допомагає творити добро. Інший же Ангел -—це святий Божий угодник, ім’я якого дається при хрещенні. Він клопоче про свого підопічного перед Богом і молить про прощення людських гріхів.