привітання з новим роком 2022 для дівчини

Привітання з новим роком для дівчини своїми словами

У новорічну ніч трапляються справжні чудеса, якщо для привітання близьких підібрати проникливі, чарівні слова. Особливо важливою обставиною продовження відносин для молодих людей служить вміння правильно висловити емоції і надати їм красиву вербальну форму. Пропонуємо приклади поздоровлень з новим роком для дівчини, які можна висловити і своїми словами.

Відточене прозаїчне

Традиція висловлювати найтепліші і ніжні побажання – одна з найприємніших в новорічні свята. Вважається, що, побажавши кращого в наступаючому календарному періоді, можна отримати прекрасний результат.

Президент вітає громадян по телевізору за кілька хвилин до бою курантів. Публічні персони, журналісти та артисти, звертаючись до народу, бажають їм всього найкращого в новому році. У сімейному колі і на роботі всі теж обмінюються привітаннями.

привітання з новим роком 2024 для дівчини

Все це створює теплу і позитивну атмосферу. Взаємними побажаннями чогось дуже важливого неодмінно обмінюються і закохані. Сучасні молоді люди не всі наділені поетичним талантом, але романтичні привітання в прозі доступні практично кожному. Нижче представлені привітання для дівчини з Новим роком, якими можна обдарувати кохану, залишивши їх в незмінному вигляді, перефразовуючи, висловлюючи емоції своїми словами.

Спочатку вивчіть пропоновані приклади, а потім виберіть той, який найбільше сподобався і підходить для конкретної ситуації. Необов’язково заучувати вітальну промову напам’ять. Досить просто передати її сенс.

Приклади красивих поздоровлень в прозі для коханої дівчини:

Розповідь про те, що дівчина стала дорогою і коханою, давно або останнім часом. Назвати її довгоочікуваною, тією, що заповнила серце і думки. У новорічні свята потрібно висловити бажання продовжити відносини, які повинні принести безліч радісних днів і приємних миттєвостей. Після цього вимовити традиційну новорічну формулу, підкресливши, яке значення надається цим відносинам.


(Ім’я), ти зачарувала мене своєю красою, легким характером, поступливістю, добротою. Я буду робити все, щоб твої мрії збувалися, постараюся оточити тебе виключно приємними емоціями.


Назвати дівчину ласкавим ім’ям або епітетом. Далі можна сказати, що рік, який йде, став найщасливішим, оскільки ви провели його разом, побажати подальшого збереження теплих взаємин, ніжності і любові, і багато, багато щастя.


Після ніжного і невимушеного звернення повідомити коханій, що вона – тепле сонечко, що висвітлює життя, що додає натхнення. Побажати світлих, прекрасних миттєвостей, що за кількістю не поступаються зіркам на нічному небосхилі. Традиційне новорічне побажання можна вимовити на початку або в кінці свого спічу.


Порівнявши кохану з ангелом, можна розширити привітання з наступаючим прекрасним моментом. Слід побажати їй бути прекрасною і неповторною, кращою жінкою на планеті, при цьому пообіцяти докласти для цього всіх зусиль.


Відмінним новорічним привітанням для дівчини, до якої відчуваєте ніжні почуття, цілком може стати шлюбна пропозиція. Жінки вважають її найціннішим подарунком, який замінить навіть коштовності.

Приємні слова для родички

У багатьох чоловіків є молоді родички, з якими вони зустрічають в сімейному колі в найулюбленіше зимове свято. Для сестер, племінниць, дочок також необхідно знайти відповідні слова в казкову новорічну ніч.

Цим дівчатам підбирають жартівливі, гумористичні привітання з Новим роком. Веселе побажання зможе вимовити кожен чоловік, який навіть зовсім небагато підготувався до зустрічі новорічного свята.

привітання для дівчат з новим роком 2024

Жартівливі, але оригінальні варіанти для дівчини своїми словами, що обіграють якісь спільні історії, характер молодої родички або інші обставини, допоможуть зробити новорічне свято неповторним і незабутнім. Нижче представлені приклади жартівливих, але приємних побажань молодий близькій родичці. Кожне з них можна починати довільно, з імені, вказівки ступеня споріднення. Готові формулювання слід використовувати для старту або завершення короткої промови, просто вимовити «З Новим роком тебе» або підібрати пестливі, але ні до чого не зобов’язуючі епітети, а вже потім почати свої побажання:

Безлічі прекрасних днів, не сірих буднів, а яскравих свят без проблем і труднощів, побільше веселощів, щастя. Краси і розуму бажати не варто, це може бути неправильно витлумачено.


Повідомити, що негативна думка про риси характеру випарувалася, з боєм новорічних годин прийшло розуміння, що вона – прекрасна людина і чудова родичка.


Римоване привітання, що складається з дієслів, які легко скомпонувати: не хворіти, гарнішати, встигати, захоплювати і розквітати.


Перерахування всіляких напуттів, в яких спритно завуальовані добрі побажання. Не забути при цьому повідомити про теплі родинні емоції.


Банальне побажання здоров’я доповнити романтичними і теплими напуттями в особистих взаєминах і творчих успіхах. Неодмінно додати, що все перераховане вимовляється від чистого серця і продиктовано хорошими емоціями, щирими родинними почуттями.


Невеликий сірник і вимога ніжного поцілунку в щічку будуть доречні при врученні красивого подарунка. Звернення із закликом відкрити презент можна супроводити словами “моя дорога”.


Складаючи жартівливе привітання, слід пам’ятати про те, що гумор в такому побажанні не повинен перетворюватися в сатиру. Смішно і весело має бути всім, а не тільки тому, хто вимовляє жартівливе привітання.

Як привітати з новим роком дівчину – друга, або колегу

Красиві привітання З Новим роком потрібно підібрати і для дівчини, яка вважається «своїм хлопцем» або товаришем по роботі. Привітати своїми словами буде простіше, маючи приклади таких новорічних побажань:

Моя дорога подруга! За час нашої дружби ми з’їли з тобою не один пуд солі. Хочу подякувати тобі за підтримку і побажати в новому році надійного особистого щастя, успіху в кар’єрі і здоров’я. З Новим роком!


(Ім’я)! Хочу вголос сказати, що ти хороший друг, відмінна людина і прекрасна жінка! Бажаю, щоб в новому році у тебе збулося все, про що ти мрієш, всі твої плани обов’язково здійснилися.


Дорога (ім’я), хочу побажати тобі щастя, достатку, здоров’я і благополуччя. Нехай у твоєї сім’ї все буде добре. Ти завжди на роботі підтримуєш мене в складні моменти. Хочу подякувати тобі за дружбу і від щирого серця привітати з Новим роком!


(Ім’я), нехай наступаючий Новий рік подарує тобі багатство, успіх, удачу, щастя і незвичайну любов! З Новим роком!


Дорога (ім’я). Хочу подякувати тобі за дружбу, підтримку і доброту. Нехай в новому році тобі пощастить в любові, виросте зарплата, зміниться посада. Щастя, здоров’я і достатку тобі. З Новим роком, дорога!


Мій вірний і надійний друг! Ти завжди поруч, коли я в тобі потребую, своєю турботою і добротою допомагаєш впоратися з негараздами і сумом. І в прийдешньому році, моя дорога, хочу побажати тобі тільки радості і щастя. Щоб їх було стільки, скільки секунд в році! Бажаю щирої любові і здійснення задуманих планів! З Новим роком!


Зазвичай вітають подруг і колег по роботі на новорічному корпоративі в присутності інших співробітників. При такому привітанні слід зберігати діловий і товариський формат, стежити за тим, щоб воно не містило подвійного сенсу.

Короткі побажання з новим роком 2024

Ось кілька прикладів коротких поздоровлень з Новим роком для дівчини, які можна своїми словами перефразувати в СМС:

Кохана! Бажаю тобі отримати в 2024 році величезну коробку радості, мішок щастя, нескінченність миттєвостей, наповнених любов’ю і теплом! З Новим роком!


Дорога! Бажаю, щоб в наступаючому новому році всі складнощі для тебе закінчувалися удачею і щастям. Яскравих тобі емоцій, любові, благополуччя і здоров’я.


Кохана, вітаю тебе з Новим роком! Бажаю, щоб наступаючий 2024 рік став для тебе вдалим, щасливим і радісним! З Новим роком тебе, мила!


Мила (ім’я)! Хочу, щоб ти цей рік провела яскраво і красиво, в обіймах свого нареченого і в щасливих мріях! Бажаю виконання всіх мрій і справжнього чарівництва в новому році!


Яке б привітання для дівчини не вибрав чоловік, слід пам’ятати про те, що вимовити його потрібно щиро, без запинки і з виразом. Адже тільки непідробне вираження теплих почуттів здатне наповнити очі і серце дівчини щастям і вдячністю.

Підсумок

Привітання З Новим роком для дівчини можуть мати різний формат:

  1. Короткі привітання в прозі для коханої.
  2. Поздоровлення дівчині-родичці.
  3. Привітання колезі по роботі.